2733
2734
مامان آروین سلام من امروز پسرم بردم دکتر براش عکس نوشت و شربت رانیتیدین خارجی بهش گفت رانیتدین ایرانی دادم گفت باید خارجی بدی رژیم داد بهم شما چی میدادید که زود خوب شد گفت باید شیر خودت بدی سینه نمی گیره بخاطر رفلاکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من 6ماه و نیمه است.از 26روزگی به علت تشخیص ریفلاکس دارو می خوره.اول امپرازول می خورد بعد رانیتیدین و موتیلیوم.تا 4ماهگی هم وزنگیریش خوب بود.وزن تولدش3بود 4ماهگی6900. 5ماهگی فقط300گرم اضافه کردوشد7200 حدود 1ماه پیش شدت ریفلاکسش خیلی زیاد شد البته بیشتر شیر خودمو بالا می اورد و ببلاکar روبالا نمی آورد دکترش به جای موتیلیوم قطره متوکلوپرآمید داد روزی 3بارهربار4قطره.1مدتی خوب بود ولی دوباره باوجود دارو باز هم بالا می آوردوتوی 6ماهگی فقط200 گرم اضافه کردشد7400.دکتر براش عکس نوشت(تست باریم)ولی عکس هیچ مشکلی رو نشون نداد.راستی دکترش مقدار پرامید رو اضافه کرد هر بار6قطره.از موقعی که پرامیدو میخوره خیلی بیقرار شده.خیلی نگرانم روز به روز لاغرتر میشه.دکترش محتشمی هست.جمعه ایه هم چون به شدت گریه می کرد و چیزی نمی خورد بردمش دکتر.مطب دکتر محتشمی جمعه ها خانم دکتر مخلصی میشینه. گفت گوشش عفونت داره بهش زیتروماکس داد.گفت تو عکسش هم اصلا ریفلاکس نداره بعد هم چرا دکتر پرامید داده.گفت شاید حساسیت داشته باشه.شیر خشک و سرلاک و حریره و سوپ هم میدم اونارو بالا نمیاره.از دیروز شیر خودمو نمیدم میدوشم میریزم بیرون فقط شیر خشک و غذاشو میدم.بالا نیاورده البته دکترا میگن حیفه بده بخوره.نمی دونم چی کار کنم توروخدا اگه کسی تجربه مشابهی داره کمکم کنه
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...
2731
حدود 1 ماه لب به سینه نمی زد سرش هی عقب میبرد از خواب می پرید همش توی خواب سینه اش خس خس می کرد گرفتگی بینی .، آب از دهنش ....
دکتر گفت سعی کن سینه خودت بدی شیر ببلاک ha میدم پسرم 6 ماه 21 روزش شیشه هم بعد می خورد شبها خوب نمی خوابید به روی شکم می خوابید خیلی غلت می زد
پروئتین گاوی شیر ، ماست ، دوغ ، کشک ، کره اصلا نباید بخوری باضافه دلستر ، سویا
در فرنی پسرم باید شیر خودم بریز سرلاک ندم
بعد از خوردن شیر 30 دقیقه عمودی نگه دارم زیر سرش بالشت شب نذارم.
مامان آروین با این تاپیک که خوندم خیلی چیزها را متوجه شدم تا پسرم را به فوق تخصص گوارش مهری نجفی زاده ببرم

nani ممنون از لطفت. الان نینیت چطوره شبها خوب میخوابه؟
شما تا حالا ببلاک ای ار ندادی ؟اخه میگن برایرفلاکس بهترینه.
motaجان پسر من 8 ماهشه و رفلاکس و بیقراری شدید در خواب. تجربیات منو تو همین تاپیک میتونی بخونی.پسر من تا 6 ماهگی خوب وزن گرفت ولی تو این 2 ماه فقط 400 گرم. تقریبا مثل خودتد. تازه میخوام ببلاک ای ار بدم. ببینم چی میشه.نی نی شما چطور میخوابه؟قطره متو... عوارضش شدیده.سعی کن ندی بهش
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مامان حافظ حنانه ی من خوابش خوبه 11 تا 11.30 می خوابه دیگه 3 یا 4واسه شیر پا میشه دوباره 7 خوابش خوبه ولی تو روز اذیت میشه راستی شبها که شیر خودمو میخوره بالا نمیاره
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...
2738
nani جون
ببلاک ha شیر بچه های حساسیتی هست اما اگه به پروتئین گاوی حساسیت وجود داشته باشه به ترتیب این شیرها کمترین حساسیت زایی رو دارن: نئوکیت، نوترامیژن و آپتامیل پپتی در مرحله آخر شیر ببلاک ha . به نظر من یک بار آپتامیل پپتی رو امتحان کن هم خوشمزه است هم برای بچه های حساسیتی به شیر گاو هست.
البته من درست نفهمیدم کوچولوت با شیر خشک مشکل داره یا شیر خودت اما روی شیرخشک ببلاک رو که بخونی نوشته که این شیر برای بچه های حساسیت به پروتئین گاوی نیست.
در مورد شیر خودت هم اگر هنوز باهاش مشکل داره متاسفانه یعنی هنوز ماده ای توی شیرت هست که نی نی حساسیت داره. ببین همه مواد غذایی آلرژن هستن مگه اینکه خلافش ثابت شه. پس باید خیلی مراقب رژیمت باشی . رب گوجه خیلی مواد نگهدارنده و عجیب و غریبی داره اونم از غذات حذف کن همینطور خود گوجه رو .
mota این علائمی که می گی یعنی نی نی ات رفلاکس داره اما تعجب می کنم توی سونو نشون نداده. اونموقع هم دارو مصرف کرده بوده؟
به نظر من که نی نی ات حساسیت و آلرژی رو داره . چون وقتی بچه بالا بیاره دیگه داشتن رفلاکس حتمیه و رفلاکسی هم که با دارو درمان نشه مخصوصا متو .. یعنی آلرژی هست. بجای متو ... موتیلیوم بده و رژیمت رو سفت و سخت رعایت کن.
مامان حافظ جون
تازه پستت رو خوندم . این دکتری که می گی احتمالا سوادش قد نمی ده تا سوالهای تو رو جواب بده . متاسفانه خیلی از اینا مدرکشون فقط بدرد قاب دیواره می خوره با تجربه هاشون هم اصلا دلشون برای بچه نمی سوزه . من اینقدر از دست این دکترا کشیدم . هیچوقت یکیشون رو حلال نمی کنم که همه دردسر من از اونه.
اگه فرصتی بهت دست داد که بیای تهران بیا اینجا پیش چند تا دکتر حافظ رو نشون بده .
پسر من 50 روزش هست الان دو هفته است که امپرازول روزی یک چهارم صبح و شب و موتولیم صبح و ظهر و شب می دم به نظرم اصلا بهتر نشده
می خوام ببرمش پیش دکتر خاتمی ... دکترش وقتی بهش زنگ زدم که گفتم هنوز بهتر نشده گفت هنوز زود است که اثر کنه ولی قطره بایوگایا رو هم گفت روزی 5 قطره بهش بدم که من هرجا می گردم پیدا نمی کنم
پریشب اینقدر گریه کرد که فهیمدم فتق هم داره !!! بردمش دکتر گفتن باید سه ماهش که شد عمل کنه
اینقدر گریه کرد رودش از بیضش زد بیرون !!! کسی عمل فتق کشاله ران وبیضه می دونه چه جوریه دارم دق می کنم
2706