2726
پسر من دوست داره دمر بخوابه یا اینکه همش عمودی باید باشه اونم فقط بغل !! شبا بد نمیخوابه اما روزا همش بیداره !!!!! یعنی کلا روزا دو سا عت می خوابه ... هنوز دو ما هش نشده
چند وقت پیش یه نوزاد دیدم از صبح تا شب مامانش گفت خوابه اینقدرررررررررر دلم خواست کاش بچه من این طوری بود ...از اون روز بود که مطمئن شدم بچم یه مشکلی داره
بعضی وقتا انگار داره ادامس می جوه من سونو از معده هم کردم که گفتن رفلاکس داره تو ده دقیقه 3 بار برگردوند سرفه های تک و توک هم می کنه تاق باز هم اصلا نمی خوابه دکتر گفت موقع خواب زیر سرش دو تا کتاب بذارم با زاویه 30 درجه بخوابه ولی اصلا از بغل پایین نمی یاد من از ترس اینکه دوباره باد فتقش اوت نکنه همش بغلش می کنم خیلی خستم برام دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاسی جون نگرانیت رو درک می کنم . خیلی سخته اما همه نوزاد ها کمابیش مشکلات نوزادی خودشون رو دارن . خدا رو شکر که فتق دیگه این دوره زمونه یه عمل پیش پاافتاده شده. نگران نباش .
اما از لحاظ رفلاکس بچه اذیت میشه اگه شیر خودت رو می خوره رژیم لبنیات و آلرژن ها رو رعایت کن تا بچه کمتر دلدرد بشه و نفخ کنه. قطره ای که نوشتی من نمی شناسم اما بهترین راه برای کمک به کوچولوت که سنش هم خیلی کمه همین رژیم خودت هست. امپرازول و موتیلیوم بهترین داروهای رفلاکس هستن.
2728
نانی جون
شیرخشک های ضدحساسیت ضد رفلاکس هم هستن اما شیرخشک های رفلاکس ضد حساسیت نیستن. به نظره من اشتباهه که ضدرفلاکس بدی تازه من می گم یه درجه ضد حساسیت رو تبدیل به حساسیت گاوی کنی!!

سلام دوستان. منم بچم مشکل رفلاکس داشت وهمیشه بعد از شیر خوردن بالا می اورد و شب ها تا ساعت 3و4 صبح گریه

میکرد.بردمش دکتر براش کپسول امپرازول داد.گفت هر صبح قبل از شیر دادن یک دهم کپسول رو با قاشق ته زبونش بریز و

پشتش سینه ات رو دهنش بذار تا بره پایین و به مدت 1 ماه هر روز این کارو بکن.منم همین کارو کردم.واقعا معجزه کرد و دیگه

شبا راحت میخوابید.
دوستان عزیز اصفهانی: بهترین و با کیفیت ترین خدمات آرایشگاهی را با نازلترین قیمت با ما تجربه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۴۰۱۲۸۶۰۶ تاپیک آرایشی و رنگ مو: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=862444&PageNumber=19

سلام به همه من امشب حافظ رو بردم سونو و گفت رفلاکس نداره. اما اخه این سونو 5 الی 10 دقیقه طول کشید.شیر که دایما در حال برگشت نیست.چطوری اینو تشخیص میدن؟
مامانایی که رفتین سونو برای شما چجوری بو؟د مامان آروین جون؟؟؟؟؟؟؟
یاسی جون خداروشکر که شبها میخوابه.باد فتق هم که چیزی نیست خواهرزاده های من هر 2 داشتن با یه عمل ساده خوب خوب شدن
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مامان حافظ سونوی آروین هم بیشتر از یک ربع طول نکشید. من فکر نمی کنم حافظ رفلاکس داشته باشه ولی باز بعضی ها می گن سونو دقیق نیست و باید آندوسکوپی کرد و ... که من فکر نمی کنم. آروین رفلاکسش با سونو مشخص شد.
شاید مشکل حافظ بیشتر آلرژیه تا رفلاکس. هیچوقت شده صورت یا دست و دماغش رو بخارونه؟ یا صورتش قرمز شه؟
صورتش قرمز نمیشه اما تو خواب زیاد خودشو میخارونه. مامان اروین جون بنظرت 5 دقیقه سونو رفلاکس رو نشون میده؟تازه سونو کامل شکم هم انجام داد.باباش که میگه 5 دقیقه هم نشد چون گریه میکرد تو فکر میکنی 5 دقیقه شد برات طول کشید
چی بگم مامان حافظ جون!!!! یک کم دکتره عجول بوده .
راستش مال آروین یک ربع کامل طول کشید. بهم گفتن دکتر شهریاران توی خیابان جمالزاده تشخیصش خوبه چون انگاری تشخیص با سونو یک کم مهارت می خواد اما آندوسکوپی دقیق تره.
حالا تو خودت فکر می کنی رفلکس داره؟ علائمش رو دوباره چک کن. آروق زیاد می زنه؟ شب به شکم می خوابه؟ ... تو خودت که دیگه استاد شدی. اما آخه می گی با داروی رفلکس هم که تغییری نمی کنه؟ دکترش چی گفت؟ بالا آورده این چند روزه؟ اگه بالا آورده که شک نکن رفلاکس داره ولی اگه نه ...... شاید اصلا رفلکس نداره. هنوزم شبها بد می خوابه؟

ببین اینکه خودش رو می خارونه پوستش هم خشک هست یا نه؟ کجاهاش رو می خارونه ؟ جاییش دونه داره؟ مدفوع می کنه شده بسوزه بدون اینکه تاخیری توی عوش کردنش داشته باشی. منظورم اینه که خود مدفوع باعث سوختگی و جوش بشه؟ ( ببخشید اینقدر دقیق می پرسم)

نانی جون
آروین فقط ایزومیل می خوره. البته الان ماست و کره هم می خوره که دکتر می گه تاکیدی دیگه این سن روی شیر نیست.
مامان اروین جون گوشش و چشمش و دماغشو زیاد میخارونه.پوستش خشک نیست.معمولیه. جاییش جوش نداره . جایی که پوشکش رد میندازه معمولا سوخته است.چون توپولیه. مقعدش هم گاهی میسوزه وقرمزه.بالا اوردنش خیلی کمتر شده. نهایتا روزی 3-4 بار.بعضی روزام اصلا بالا نمیاره
از دیروز چند بار ببلاک ای ار دادم دیشب یه کم بهتر خوابید اما صبحی یبوست گرفته و تا وقتی پی پی کرد خیلی گریه کرد واذیت شد.
2706