2726
ناخواسته باردار شدم
چون پسرم فقط 16ماهشه شرایط داشتن بچه دوم رو ندارم و میخوام سقط کنم
اگر کسی شرایط مشابه داشته لطفا بیاد بگه
چه امتحان سختی. خدا نیاره. ولی نباید سقط کنی. گناه داره.

هر چند واقعا بچه ناخواسته خیلی خیلی غیر قابل هضمه. این دوره زمونه بچه هایی که با برنامه ریزی بدنیا میان پدر و مادرها رو گرفتار می کنن چه برسه به نا خواستش. ولی سقط عمدی خیلی بده.
خدایی که همین نزدیکیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هر وقت این جور تایپیک ها رو میبینم دلم میخواهد بیام بگم این کار رو نکن نه به خاطر گناه و دین و ... به خاطر خودت .بدنت آسیب میبینه.میدونم که خیلی سخته ولی بهتره این کار رو نکنی. زیاد دیدم که دارم میگم حتی وقتی توی بهترین بیمارستان ها انجام شده باشه.
ماشالله چرا میگی 16 ماه بگو 1 یال و4 ماه.. تا اون یکی هم دنیا بیاد میشه 2سال ونیمش ..خوبه که فاصلشون..
خدا بعضی یارو با ندادن امتحان میکنه بعضی یار و بادادن بچه .. منم امیدوارم از امتحان الهی سر بلند بیرون بیای.........
من یه نی نی 3 ماهه دارم توی دلم کاش میشد نی نی شمارو هم میزاشتم توی دلم تا حفظش کنم)))))-=
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
نههههه عزیزم ببخش سقط گناه داره بعد اگه اتفاقی خدای نکرده واسه بچه اولت بیفته چی ؟ من بهت اطمینان میدم به خدا توکل کنی نه تنها مشکلی پیش نمی اد بلکه بعدها که کوچولوت بزرگ شد هزاران بار خدا رو شاکر میشی که سقط نکردیش. من مامان دوقلوهای دخملم.از فکرش بیا بیرون.هیچ چیز بیحکمت نیست
lمنم سقط داشتم ناناجون عمدی بود ولی حالا هزار بار به خودم لعنت میفرستم چرا اولا بیشتر مراقب نبودم دوما چرا سقطش کردیم.هم من هم شوهرم واقعا بعدش دچار عذاب الهی وعذاب وجدان شدیم و تاوانشم دادیم
نانا جون من هم پسرم دو سالش بود ناخواسته باردار شدم و کاملا بی فکر کورتاژ کردم واقعا سخت و پر درد و عذاب بود بعدا خیلی پشیمون شدم و الان هم بعد هشت سال باز هم افسوس میخورم که کاش یک نفر حتی یک نفر منو درست راهنمایی میکرد و تشویقم میکرد نگهش دارم همیشه تو فکرش هستم مخصوصا حالا که به فکر بچه دوم افتادم ولی فعلا موفق نشدم خوب فکر بکن تو شاغلی اتفاقا اگه فاصله شون کم باشه با هم همبازی میشن و همیشه با هم خواهند بود و تو خیلی راحت تو به شغلت ادامه میدی
باهم میرن مهد باهم مبازی میکنن و همزمان مدرسه میرن و تو درس ها هم مطمعن باش به هم کمک میکنن دختر عمه من دو دختر با فاصله یک سال داشت و شاغل هم بود الان میگه بهترین کار ممکن این بود که دو بچه با فاصله کم دارم الان خیلی راحته
CafeMom Tickers
نانا جان منم با یه پسر 18 ماهه الان تو 23 هفته بارداری هستم

شاغلم هستم

ولی فکر کنم بعد از گذروندن یه دوره سختی بفهمیم که اینجوری واسمون بهتر بوده

اگه در هر صورت خیال داشتی بچه دوم رو بیاری

بدون که با فاصله کم برات بهتره

برای بچه ها هم بهتره

2706