2726
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775928 بازدید | 9956 پست
سلام eli جون
قبل از ازدواجم یعنی در سن 17 سالگی رفتم دکتر و گفتم پریود نمی شم بعد از آزمایش ها گفت که پرولاکتین زیاد ترشح داره قرص خوردم با همون قرصها پریود هم می شدم تقریباً 12 ماه خوردم بعد که قطعشون کردم دیگه پریود نشدم . خیلی دکتر رفتم گفتند هیچیت نیست همه چیز خوبه نه تیروئید داری نه کوچکی رحم داری همه چیز خوب بود بجز کیست هایی که بود بعد فهمیدم (البته دکترها به هم نگفتند ) که پلی کیستیک تخمدان دارم چون توی همه سونوگرافی هام نوشته شده بود pco بعد که search کردم دیدم تنبلی تخمدان دارم و تخمک آزاد نمی شه کلی قرص خوردم متفورمین و کلومفین و ویتامین e و پروژسترون تا اینکه یک عالمه چاق شدم بعد رفتم پیش دکتر کشاف اون عکس رنگی و سونوگرافی واژینال و این حرفها اون هم گفت pco داری و باید لاپروسکوپی بشی من هم رفتم لاپروسکوپی کردم باردار شدم ولی پوچ دکترم که توی شهر خوردمون گفت شاید تخمک هات نارس کلی آزمایش گرفت برای اینکه بدونه من مشکل ژنتیکی ندارم و دیابت ندارم و خلاصه سرت رو درد نیارم ولی هیچی نبود فقط مونده تخمک های نارس بخاطر پریود نشدم الان نزدیک یک سال قرص مصرف نمی کنم پریود هم نشدم وزنم هم بعد از افتادن اون ساک ها 10 کیلو اضافه شد .زیفت هم مخفف میکرو اینجکشن زیفت که تخصص دکتر کشافه نمیدونم اسمش رو شنیدی یا نه دکتر خوبیه .
در جواب درسا جون
من هم می دونم تا اون بالایی نخواد برگی از درخت نمی افته و توی ندادن هاش یک حکمتی هست . ما با همین طرز تفکرمون تا همین جا رسیدیم اگر اینها رو هم نداشتیم افسردگی ناشی از عدم پریودی و یائستگی من رو نابود کرده بود فقط عشق به خدا و حکمتش من رو نگه داشته. برام دعا کنید .
eli جون سلام
گفتم درد دل کردی ( البته با شهرزاد جون ) من هم درد و دل دلم خواست . می دونم غصه می خوردی نمی گم نخور اما به خودت بیشتر فکر کن به خدا بیشتر فکر کن به زندگی بیشتر فکر کن .
1- خودت برای چی برای اینکه یکبار زندگی می کنی یک بار می خواهم تجربه کنی همه درد دارن اگه یکی بچه نداره یکی دیگه کلیه نداره . اگه یکی بچه داره خودش یا شوهرش سرطان داره اینها موعظه نیست اینها واقعیت های زندگی برای خودت دردت رو بزرگ نکن منم مثل تو بچه ندارم دارم تلاش می کنم البته الان خسته ام از قرص از عمل از دکتر از همه چیز ولی می دونم که باید برای بدست آوردنش راه رو طی کنم . این مسیر منه .
2- حالا به خدا برای چی برای اینکه حلال مشکلاته برای اینکه قاضی الحاجات برای اینکه درد ما برای اون هیچی نیست فقط امتحان می خواد تو و من و مانند ما رو بسنجه بگه حالا که من یک بنده خوب آفریدم ببینم موقعی که بهش درد می دم هنوز منو شکر می کنه هنوز یاد من هست اصلاً رفع مشکلش رو دست کی می دونه می دونه که من همه چی تمومم ، منم که دردش رو درمون می کنم .خدا رو یادت نره بسپار دست خودش ببین حلال مشکلاتت کیه خودتی ، دکترته ، شوهرته ، فامیلتن یا فقط خداته.دارم اینها رو می نویسم ولی اشک تو چشمامه می گم خدایا من فقط دوست داشتن تو رو می خوام حاضرم بچه نداشته باشم حاضرم بهم کنایه بزنن بهم بگم تو ناقصی تو نازایی ولی این نداشتنم نشونه دوست داشتن تو باشه یعنی منو بخوای بخوای من التماست کنم .
3-به زندگیت فکر کن تو یه زندگی یه بازنده هست یه برنده سعی کن برنده باشی چون بازنده بودن مزه ای نداره بزار با مشکلت تا می تونی بجنگی سعی کن وقتی حاجت روا می شی بگی من بردم من مشکلم رو با کمک خدا حل کردم بزار طعم زندگی سبز باشه غصه نخور برو برگرد بچرخ در کنارش دکترت رو برو سعیت رو بکن اینقدر تفریح کن که یک لحظه هم یاد غم رو نکنی حیف این بهار نیست تو بشینی تو خونه غصه بخوری برو نفس بکش یکبار زنده ای آدم های موفق آدمهایی هستندکه از نداشته هاشون لذت می برن . الان بچه نداری پس برو بگرد عشق کن برو توی دشت بدو جیغ بزن بچگی کن خدا بهت می ده اون وقت وقت نداری بدویی اونوقت دلت می خواد کاش یک روز مال خودت بود می رفتی خرید می کردی . می رفتی کوه . لذت ببر.
ما آدم ها همیشه غصه نداشتنهامون رو می خوریم نشده بگیم چی داریم نشده بگیم خدایا شکرت این رو داریم . شاید اگر بچه داشتیم قلب نداشتیم به عشق بچه مون بزنه . خدا رو شکر کن . می گن بعد از نمازت یه دعای فرج بخون توکه امام زمان رو یاد کنی امام زمانم محاله تو رو یاد نکنه تو ازش بخواه . فقط بخواه خودش بهت می ده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الی جان سلام خانم خانمها خوبی؟
این حرفها چیه میزنی فکر میکنی با خودکشی مشکلمون حل میشه؟فکر میکنی چی میشه جز اینکه خانوادتو داغون کنی و داغ به این بزرگی به دلشون بمونه چی میشه؟خب شوهرت هم میره دنبال زندگیش و همه چیز تموم میشه تمام بهره ای که باید از زندگی ببری تموم میشه تازه رو سیاهی در خونه خدا میمونه
قربونت برم من که بهت میگم اگر شوشوت اذییتت نمیکنه ومرد منطقی هست قشنگ بشین باهاش حرف بزن و تمام این استرسها را بریز دور و با عزمی نو شروع به جنگیدن بکن تو هم سنت کمه هم شوهرت جوونتره هم کسی از داستانت خبر نداره
اگر تو سرت گرم باشه به کلاس و دانشگاه حالا حالاها کسی ازت توقع بچه نمیکنه و توقشنگ وقت داری رو خودت کار کنی و این مشکل را درمان کنی
من گفتم بهت شوهرم17 سال از من بزرگتره وبه هیچ عنوان قبول نمیکنه یه بچه بیاریم بزرگ کنیم وگرنه من با اون هم مشکلی نداشتم ومیدونستم بعدش خدا بهمون لطف میکنه بچه میده
من یه وقتایی شوهرم تهدیدم میکنه من برم زن بگیرم و از اون بچه دار بشم که این حرف واسه من اخر دنیاس و تهدید جدی کردم که به هیچ عنوان زیر بار یک همچین چیزی نمیرم و طلاقمو میگیرم
ببین الی جان با این همه غصه هایی که رو دلم هست باز هم میگو تا اخرین لحظه من مقاومت میکنم تا زندگیمو حفظ کنم اگر نشد اونوقت پیش خدای خودم و وجدانو ناراحت نیستم و میگم دیگه این قسمت وسرنوشتی بود که خدا برام رقم زده و من بنده ناتوانشم وراضیم به رضایتش
از تو هم اصلا انتظار این حرفارو ندارم که اینقدر اول راهی خسته باشی از خدا کمک بخواه تا همت بلند بهت بده وشروع کنی باز از اول/منتظر خبرهای خوشت هستم خانمی

ویدا جان سلام ممنون از پستی که گذاشتی خدا را شکر که شوهر همراهی داشتی این بزرگترین نعمت برای شوشو من هم دعا کن که خدا صبرش بده
ویدا جان از وقتی خوندو این نخودچی همون فرزند عزیزت هست دلم واسش غش رفت واقعا خدا بهت ببخشتش ماشالاه هلو پوست کندس
شیوا جان و عسدل جان ممنون از پستتون و از دلگرمیهاتون
هستی جان ممنون از اینکه تجربه ات را گفتی و امیدی تازه بهمون دادی
فاطمه جان خدا را شکر که اینقدر ایمان قوی داری امیدوارم به حق مهربانی و لطف خدا که در حق ویدا جون و هستی جون کرده به ما 3 نفر هم تا اخر امسال لطف کنه و حاجتمونو روا کنه
من از همتون التماس دعا دارم
2728
سلام دوستای عزیز و خوبم
اخیلی ازتون ممنونم که این همه دلداری میدید و حرفای دل گرم کننده می زنید
راستش خیلی دلم میخواد کمتر به این مشکلم فکر کنم باور کنید شبا با این فکر خوابم میبره و صبح با این فکر بیدار میشم
تمام فکرمو درگیر کر ده

شهرزاد جون ممنون از حرفای قشنگت و مهربونیت

ویدا خانمی و هستی جان خوشبحالتون که مشکلتون حل شده و هر کدوم یه نی نی ناز کوچولو دارید
تورو خدا واس ما هم دعا کنید بچه ها که مشکل ما هم حل شده...............
فاطمه جون asdal جان شیوا خانوم از شما هم خیلی ممنونم
عزیزم شهرزاد جون
من می دونم که این انتظار خیلی زود تموم می شه . این صبر و شکیباییت رو تحسین می کنم . زندگی همینه که آدم با سختی هاش بجنگه بعد ارزش اون چیزی رو که بدست می آره می دونه و خیلی واسش عزیزه از آلان بیاین شروع کنیم کتابهای خوب بخونیم برای اینکه مادرانی خوب برای بچه هامون باشیم شاید این شرایط واسه اینه که ما متفاوت باشیم . یه مادر خوب باشیم .
eli جون
اسکن کردن که ترسی نداره هدف تو خیلی ارزش داره تو می خوای نی نی دار بشی من اسکن کردم فکر می کنم 16 سالم بود یه سری آمپول موقع اسکن بهت می زنن . قوی باش. منتظر نتیجه اسکنت هستم.خودت هم از دکتر بپرس منتظر نباش اونها بهت چیزی بگن .
سلام فاطمه جان
مرسی که انقدر حرفای قشنگ میزنی و امید میدی
خوشبحالت که ایمان قوی داری
واسه منم دعا کن که صبر و حوصله و ایمانم زیاد شه
حتما اسکن و بردم پیش دکتر میام میگم چی گفت.....

خیلی خوشحالم دوستایی گل مثل شماها دارم
امیدوارم همگی مشکلمون حل شه و نی نی دار شیم
فاطمه جان سلام عزیزم خوبی؟
ایشالا هرچه زودتر حاجت 3تاییمونو خدا بده
ممنون از حرفهای قشنگ و امیدوار کننده ات.شما اگر کتابهای قشنگ راجع به فرزند صالح داری به ما معرفی کن تا خدا لطفی کنه ماهارو لایق فرزند کنه.
الی جان اصلا کار سختی نیست وکلا خوبه این اسکنو همیشه داشته باشی
برو ایشالا خوش خبر برمیگردی
راستی فاطمه جان شما چند سالته؟
من متولد1360 هستم و فکر کنم الی جون هم64 باشه
سلام بچه ها دیشب واسه همگی دعا کردم که خدا به همه نی نی بده منم منتظر سه شنبه هستم که بیادوبرم عکس بگیرم ببینم جواب چی میشه بی صبرانه منتظرم بچه ها تورو خدابیاید همه زودزوداز احوال همدیگه خبر بدیم باشه eliوشهرزاد و...باشه موافقید چون مشکل همهمون یکیه راستی منم متولد1361هستم
صبحت بخیر شهرزاد جون
من متولد 63 هستم . خودم هم دارم دنبال کتاب های خوب می گردم . خیلی دوست دارم قبل از اینکه مادر بشم خودم هم اصلاح کنم الان یه چند وقتیه دارم روی خودم کار می کنم . کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی را داریم با چند تا از دوستام می خونیم توصیح می کنم شماها هم بخونید .
ASDAL جان
من هم توی نمازم همه شماها رو بخصوص ELI که همش حواسم پیشش بود دعا کردم الهی همه مون حاجت روا بشیم .
دوستان اگر شما هم دو تا بارداری پوچ داشتید نمیترسید دوباره اقدام کنید . من اراک زندگی می کنم تازگی ها شنیدم یه خانمی که پیره درمان های گیاهی داره نمی دونم برم پیشش یا نه دو دلم ولی یه نفر بهم می گه این یه ندای الهیه یکبار به گوشم خورده بود ولی بهش اهمیت ندادم و همون ترسم اجازه نداد برم پیشش حالا دوباره یکی از همکارام بهم گفت که امتحان کنم به نظرتون باید اطمینان کنم ؟
سلام بچه ها دیشب تو یه جا خوندم اگه سوره یاسین را40روز پشت سر هم بخونی ودرحال خواندن دست رو شکمت بذاری وسوره رو فوت کنی به اب وبخوری از 100درصد 80 درصد حامله میشی خیلیا گفتن با این کار یعنی قران درمانی حامله شدن امتحان میکنیم باشه خانوما از همین الان امتحانش مجانیه
سلام دوستای خوبم
(من متولد 65 هستم)
خیلی خوشحالم که میایید و حرفای قشنگ می زنید و چیزایی رو که میدونید به همه میگید
بچه ها من امروز رفتم اسکن و قراره فردا برم پیش دکتر نشونش بدم
خیلی استرس دارم که دکتر امداد چی میگه....اخه دفعه ی پیش بهم گفت اگه اینجا خوب نشی هیچ جای دنیا نه امریکا نه اروپا خوب نمیشی....استرس داره منو میکشه........یعنی چی بهم میگه......بهم میگه خوب میشی یا ناامیدم میکنه........کلی نذر کردم همه ی ما خوب شیم..........چند شبه اصلا خوابم نمیبره ...همش به خدا خواب بچه میبینم ........تورو خدا دعام کنید...........

خیلی دوستتون دارم
نمی دونید از وقتی دارم تو این تایپیک با شما حرف میزنم احساس خوبی دارم
همش پیش خودم میگم یعنی میشه ما یه روز بیاییم در مورد چیزای بعد بارداری با هم حرف بزنیم........
در مورد اسم نی نی........اینکه چی براش سیسمونی بخریم........هزارتا چیز دیگه.......
امیدوارم هم چین روزی زوده زود بیاد

2706