2726
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775934 بازدید | 9956 پست
الی جون حالا دکتر سعادتمند چی گفت یعنی گفت بعد از پری باید چی کار کنی؟
من که بهت گفتم تو استرس را از خودت دور کنی حتما حتما به همین زودیهای زود خودت پری میشی
الی جون حتما به خودت برس هم تو هم عسدل جون
الی تو اینجا بگردی کلی اطلاعات واسه تقویت بنیه پیدا میکنی پس تو این فرصت دل وکمر و رحمتو حسابی تقویت کن خیلی کمک میکنه بهت اگر سوال داری بیا بپرس

عسدل جونم مرسی از جوابت میشه بگی کی ای یو ای باید بکنی؟
تو این مدت حسابی باید تقویت بشی همینطوری ول نکن که این همه زحمت میکشی جواب بده
بیا هر سوالی داری بگو اگر کمکی از دستم بربیاد انجام بدم

بچه ها بیایید با هم یه رژیم غذایی سالم بگیریم تا زودتر به جواب برسیم
فاطمه جان منتظر تو هم هستم که اعلام امادگی کنی
شهرزاد جون

به نظرت ممکنه خودم پری شده باشم؟یعنی ممکنه؟یعنی شما فکر میکنی که خودم پری شده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟//

شهرزادی

به دکتر سعادتمند وقتی گفتم که دکتر امداد بهم پروژسترون داده و منم 3 روزه دارم میخورم ازش

پرسیدم ممکنه به خاطر اونا بعد 8 روز پری نشده باشم گفتش که اصلا دکتر امداد نباید اون قرصارو به تو میداد

گفت باید بیایی معاینت کنم و پروژسترونم قطع کن اما شوهرم گفت یعنی چی میگه بیا معاینه کنم

که بعدشم رفتم پیش معمارزاده شوهرمم میگه دیگه پیش سعادتمند نرو

میگه امپولا و قرص دکتر امداد رو استفاده کن تا یکی دوماه دیگه بریم پیش یکی دیگه

از طرف دیگه هم میگه صبر کنیم تا تیروییدت خوب شه بعد .................

اما من میترسم اخه شنیدم که باید تا اخر عمر قرص تیرویید رو بخوری و قطع نکنی................

نمیدونم چیکار کنم

تازه دوشنبه هم وقت گرفتم برم برای فریز زخم رحمم ................

اخه تو سایت دیدم بعضیا میگن که فریز باعث نازایی میشه من که همین جوریش مشکل دارم اگه بدتر شه چیکار

کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی شهرزاد جون

ما که با قرص پری میشیم تخمک گذاری نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سلام سلام به قشنگترین دوستان روی زمین
بچه ها من دارم یواش یواش وزن کم می کنم خیلی باید وزن کم کنم . الی جان و شهرزاد جون اون داروی گیاهی که خورشید خانم خورد شما استفاده کردین دوست دارم استفاده کنم ولی می گم ما که اصلاً پریود نمی شیم با اون دارو می شیم بیایم امتحان کنیم .
شهرزاد عزیزم مرسی از این یادآوریه قشنگت حواسم به خدا هست می دونم که جز اون کسی راه حل مشکلاتمون رو نمی دونه دلم می خواد برم توی بغلش حسابی عقده هام رو خالی کنم آلان دارم اینها رو می نویسم روبروی پنجره اتاقم یه طبیعت معرکه ای جای همتون خالی صدای پرنده ها سبزی درختها حالمو خوب می کنه می دونم خدا ما رو نگاه می کنه. من الان نزدیک به نه ماه که پریود نشدم حرارت زیاد بدن وزن اضافه همه اینها یه کم خستم کرده شروع کردم به ورزش کردن تقریباً یه یک ماهی به طور تقریباً مداوم باتردمیل و یه کمی هم رژیم . روزهای سختیه .
الی جون عزیزم خوبی تحسینت می کنم به خاطر روندی که پیش گرفتی برو مطمئن باش خدا باهاته تو با همه آدم ها فرق می کنی راهت رو خوب انتخاب کردی . من منتظرم می خواهم از امروز اسید فولیک و آسپیرین شروع کنم . تصمیم دارم مرداد یه آمپول پروژسترون بزنم و برم پیش خانمی که قبلاً گفتم هیچ حادثه ای اتفاقی نیست .
خیلی دوستتون دارم بوسسسسسسسسسسسس
سلام فاطمه ی عزیزم

من خیلی وقتا نا امید شدم اما وقتی اومدم اینجا و حرفای شمارو خوندم بازم امیدوار شدم

خیلی خوشحال شدم که دوباره داری درمانتو شروع میکنی

ایشالا به زودی زود جواب میگیری عزیزم

فاطمه جون من از اون دارو استفاده نکردم هنوز.................

فاطمه جون شهرزاد جون و asdal جون

شما بعد از ازدواج چاق شدید ...........یعنی هم خودتون و هم شوهرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه من که اصلا تکون نخوردم قبل ازدواج 57 بودم الانم همونم شوهرمم اصلا تغییری نکرده

اما همه ی اونایی رو که دیدم بعد عروسی کلی چاق شدن به جز من

نمیدونم چرا من تغییری نکردم هرکی میپرسه ازم میگم چون تیرویید دارم چاق نمیشم

اما خودمم نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه بگید شما تغییری کردید یا نه؟

میگم شاید به خاطر پریود نشدنم باشه به خاطر همین از شما میپرسما.........

و یه سوال دیگه

بچه ها ببخشیدا

س ی ن ه های من کوچیکه دکتر که رفته بودم گفت هنوز کامل رشد نکرده فکر کنم به خاطر همون پری نشدنم

باشه نمیدونم.........

بچه ها با عرض معذرت میشه بپرسم شما چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟/

میخوام بدونم ما که مشکلمون شبیه همه این موردی هم که پرسیدم مثل منه یا نه؟

تورو خدا فکر نکنیدا پر رو هستم فقط میخوام ببینم به خاطر پری نشدنه یا چیز دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

بازم ببخشیدا......................
2728
عزیزم الی جون اشکالی نداره
من بعد از ازدواجم 15 کیلو اضافه وزن پیدا کردم شدم 85 کیلو رژیم گرفتن رسیدم به 64 کیلو و دوباره اضافه وزن پیدا کردم شدم 80 بعد از دوبار سقط هم شدم 96 کیلو

شاید هم علت درست باشه یعنی مشکل تیروئید داشتی که لاغر موندی من کمبود تحرک هم دارم .

خوش به حالت خیلی تو جلویی بابا ما کجا شما کجا
سلام فاطمه جان من از چیزهایی که خورشید جون استفاده کرده من نکردم یعنی شوشو نمیذاره چون همان اندازه که دارو مفیده چه شیمیایی وچه گیاهی همونقدر هم خطرناکه که شوشو من راجب گیاهی حساس تره
ولی اگر میخواهی وزن کم کنی برو تو سایت دکتر خدادادی مال طب قرانی و یه رزیم 15 روزه داره اگر بگیری کلی وزن کم میکنی وطرز تغذیتو کلا عوض کن و غذاهای سالم بخور نمیدونی همین چیزها چقدر اثر میذاره
تو سلامتیمون
به تو هم میگم الی جون منظورم واسه لاغر شدن نیستا واسه سلامتیمون میگم تو همین سایت کلی اطلاعات راجب تغذیه سالم پیدا می کنی
منم مشکل سینم مثل توئه وبعد از ازدواجم چاق نشدم چون شاید کلا غذا خوردنم بهتر وسالم تر شد
حالا سوالی داری بپرس من در خدمت همتون هستم
الی جان فریز را انجام بده و یه دکتر زنان دیگر هم برو قبل از استفاده از قرصهای دکتر امداد به نظر من البته.

الی دکتر سعادتمند خوبیش اینه که زیاد با قرصهای هورمونی میانه نداره و هی بدنتو درگیر نمیکنه
الی با شوشوت صحبت کن دکتر گیاهی بری موافقه یا نه
من دلم میخواد برم ولی هنوز شوشو اجازه نداده تو هم همینطور فاطمه جان صحبت کن ببین چی میشه
سلام به همگی الی جون وقتی ازدواج کرم 65 کیلو بودم الان 98 کیلو هستم منم اونای که تو گفتی کوچک بود ولی الان بزرگ هستن دکتر م گفت تاثیر قرص استروژن وپروستروژنه بازم سوالی بود در خدمتم
سلام دوستای عزیز

مرسی که جواب سوالامو دادید

شهرزاد جون

شما پیش دکتر معینی رفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهرزادی

شوهرم میگه زیاد خودتو با دکترا درگیر نکن

اخه این دو سه ماهه خیلی این دکتر اون دکتر رفتم

اخرم نمی دونم چیکار کنم..................

شوهرم میگه صبر کنیم تیروییدت بهتر شه

منم زنگ زدم به دکتر نیلفروشان پرسیدم که چند ماه یا چند سال دیگه مونده تیروییدم بهتر شه بعد اقدام کنم

برای بارداری گفتش که باید تحت نظر باشی یعنی حامله که شدی یه از بده بیا دز داروهاتو تغییر بدم گفتش اگه

تحت نظر باشی برای بچه خطر نداره اما اگه داروهاتو نخوری خطرناکه

اما شوهرم میگه اومدیم و با این امپولا حامله شدی اگه بچه مریض شه اونوقت چیکار کنیم

میگه اون موقع این دکترا که زیر بار این حرفا نمیرن که خودشون گفتن

منم موندم چیکار کنم...............

شهرزادجون

یعنی این دکترای گیاهی میتونن مشکل مارو حل کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الی جون
من آزمایش تیروئید دادم . اولش که گفتن پرولاکتین بالاست بعد که قرص خوردم اومد پایین بعد متوجه شدم پلی کیستیک تخمدان دارم . بعد از اون که لاپراسکوپی کردم هنوز هم پریود نشدم .

فاطمه جان اینجا یه تایپک مزاج شناسی داره اگر از اولش شروع کنی به خوندن همینطوری به خودمون کلی میتونیم کمک کنیم بدون دکتر رفتن مقصوصا چون تو 2 بار سقط داشتی اوضاعت خدا را شکر خوبه واگر لاغر بشی ورعایت تغذیتو بکنی کلی کمک میکنی به خودت

تو هم همینطور الی جون
این تغذیه راهمونو میان بر میکنه
راستی الی دکتر معینی من نرفتم ولی با تعریفهایی که ناناجون کرده بدم نمیاد برم من فعلا منتظرم وضعیت تیروییدم معلوم بشه بعد برم دکتر زنان /تو از کجا با دکتر سعادتمند اشنا شدی؟

به نظر من هم یه کمی اول به خودت برس بعد هی شروع کن به داروهای هورمونی خوردن
شهرزادجون

قبل هز عید که رفته بودم پیش دکتر نیلفروشان اونجا یه خانومی بهم معرفی کرد گفتش که خیلی دکتر خوبیه

منم چون اون موقع دکتر معینی یا متخصصص هارو خوب نمیشناختم رفتم پیشش

خیلی دلم میخواد برم پیش دکتر معینی اما نمی دونم به شوهرم چی بگم بگم کی معرفی کرده

فعلا تا یکی دو ماهه دیگه صبر میکنم تا ببینم خدا چی میخواد

شهرزادی

شوشوت هم ازمایش داده تا حالا؟اگه داده چه ازی؟

و شهرزادی شما رژیم خوب و سالمی سراغ داری؟
الی جون اینجا تو نینی سایت یه تایپک هست به نام مزاج شناسی وقتی بیکاری برو شروع کن به خوندن کلی اطلاعات مفید راجب تغذیه سالم داره
من قبلا فقط ترشیجات وچیزهای به درد نخور میخوردم ولی الان چند وقته دارم مرتب 4مغز وچیزهای قوی میخورم واحساس بهتری دارم حداقلش اگر کمکم هم نکنه ولی از درمانم منو عقب نمیندازه برو نگاه کن اگر هر سوالی داری بیا اینجا بهت کمک کنم
شوشو من از داده ومشکلی نداشته اسم از نمیدونم چی بود به دکترت بگی بهت میده
2706