2726
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775928 بازدید | 9956 پست
سلام به به جمعتون جمعه میبینم فعال شدین افرین افرین
خوب از خودم بگم دوستای گل امروز با دوست گلم رفتیم به سوی دکی که دکی کلی از عکسم خوشش اومد و تعریف کرد که مشکلی نداری و دوستمو هم تایید کردو قرار به انجام ازمایشات لازم شد که به زودی شروع کنیم ولی از اونجایی که گفتم خونمون داره اماده میشه یه اسباب کشی داریم با شوشو موافقت شد بزاریم بعد از اسباب کشی یعنی اواسط مرداد اقدام کنیم حالا باور کنید این دوست من کلی شاکی میشه اخه همش میکه تو تنبلی زود باش کاری به اسباب کشی نداشته باش ولی واقعا نمیشه باید بزارم یکم دیر تر

فائقه جونی ممنونم ازت اره به خدا این دوستم تکه شاید باور نکنید من با این دوستم 4 سال تو خوابگاه بودیم با هم تو اصفهان و اونموقع من با شوشو دوست بودم و شوشوی من از این دوستم اصلا خوشش نمییومد منم میگفتم در اینده من با این دوستم رابطه برقرار نمیکنم حالا روزگارو ببینید شد تنها دوستم که باهاش رابطه دارمو شوشو هم الان نمیدونه چه جوری لطف دوستمو جبران کنه واقعا ازش ممنونم حتی اگر برای من جواب نداشته باشه ولی اون لطفشو در حق من کرد

الی جون به سلامتی اسباب کشی داری مراقب خودت باش

تپل جان ما همیشه به یادتیم عزیز به سلامتی برات ارزومندم رحم خودت جواب بده اتفاقا به دوستم گفتم به کس دیگه ای تخمک میدی گفت بزار ببینیم مال تو چی میشه تا بعد

مامانا جان ایشالا که به سلامتی سیکلتو شروع میکنی

وایییییییییی مرسده این چه کاری بود بیبی گذاشتی حالا ایشالا اشتباه شده باشه ما اینطور دعا میکنیم برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706