2726
دوستای گلم لطفا در مسابقه عکس نی نی های ما با موضوع " نی نی و کلاه " شرکت کنین و به 5 نفر رای بدین .... مممنون

لطفا حتما به 5 نفر رای بدین والا طبق قانون مسابقه شمرده نمی شه ....

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=219500&PostID=11876967#11876967
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تارا جون متوجه نمیشم مگه جنین شما چند هفته بوده که سقطتون مثل سزارین انجام شده ؟
اگه بالای 20 هفته بوده که زایمان زودرس حساب میشه و انگار که زایمان کرده باشید بعدش به راحتی باردار میشید .
اگه کمتر هم بوده که یا کورتاژ یا شیاف میدن خودش میافته

میشه یکم توضیح بدید ؟؟؟
منم الان تو تخت خوابیدم.دوشب قبل تو بیست هفتگی سقط با سزارین داشتم.
هرکاری کردن طبیعی نشد.دهانه رحمم باز نمیشد.طبیعی نشد و من بدجور این دوران رو سر کردم.جنینم مری ناقص داشت و بعد تولد زنده نمی موند.
با اینکه بدم نمیاد دوباره باردارشم ولی چشمم ترسیده..نکنه دوباره همونطور بشه و باز سزارین....می ترسم خدا....
ONLY. GOD.
عزیزم من تو هفته 33 بودم سزارین شدم بچم نموند الان 3 ماه شده قصد دارم از همین ماه برم اقدام توکلم به خداست
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
مرسی اوا جون برات دعا میکنم خدا بهت صبر بده و به همین زودیها ی بچه سالم بهت بده امیننننننننن
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
سلام پدید جون من اومدم
وان یکادالذین کفروالیزلقونک بابصارهم لما سمعوالذکرویقولون انه لمجنون وما هو الا ذکر للعالمین....خدای مهربونم شکرت...یا امام حسین ممنونتم...بردیا ناز من تو دنیای مامی هستی...
2706