2733
2734
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 106137 بازدید | 195 پست
Platelets 345 normal 140-450 Anti phospholipid ab (igg) 1.0 normal up to 10 Anti phospholipid ab (igm) 1.7 normal up to 10 T4 9.00 normal 5-12.5 T3 1.83 normal 0.5-2 Tsh 5.00 normal 0.3-6 Prolactin 35.26 normal 4.79-23.3 Anticardiolipin ab(igg) 1.0 normal <12 positive>18 Anticardiolipin ab(igm) 2.0 normal <12 positive>18 Mycoplasma pneumonia 5.5 negative<9 positive>11 Toxoplasma antibody(igg) <3.0 negative<7.2 positive>=8.8 Cmv antibody(igg) 130.0 negative<12 positive>14 منم بعد دوتا سقط این کل آزمایشاتی هست که دکترواسم نوشته کسی ازش سردرمیاره؟
(اگه کسی راضی نیست به خودم بگه دیگه تبلیغ نذارم اجرتون با امام حسین) بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به دوستای گلم...من تازه این تایپیک و پیدا کردم.منم دوتا سقط داشتم دومیش خرداد امسال بود همه آزمایشام سالم بود فقط factor 5 laiden پایین بود..این همون فاکتور انعقادیه?.دکترم میگه بهش زیاد توجه نکن اگه فاکتور 5 ات پایین باشه حتی یه زخم کوچیک رو دستت خونش بند نمیاد پس ازمایش الکیه ولی یه دکتر دیگه گفت که مشکل انعقاد خون داری برای همین سقط میشه نمیدونم حرف کدوم و قبول کنم موندم توش!!!!اگه عددش بالا باشه انعقادیه یا خیلی پایین باشه؟؟؟
خدایا...اگر تو دست مرا بگیری،هیچکس مرا دست کم نمیگیرد...
2728
سلام خانوما من 4 بار سقط داشتم و میخوام تازه برم دنبال دلیل سقطام ، اخرین سقطم دو هفته قبل دفع شد و هنوز پرید نشدم میخواستم بدونم چه موقع باید برم ازمایشات مربوط به سقط مکرر و انجام بدم ؟؟؟ یعنی باید چند تا عادت ماهانه رو بگذرونم بعد برم یا نه مثلا همین روزا هم میتونم برم ؟؟؟ ممنون میشم جوابم و بدین
دست به دامن خدا که میشوم چیزی آهسته درون من به صدا در می آید که نترس ز باختن تا ساختن دوباره فاصله ای نیست!
مستانه خانم سلام متاسفم به خاطر سقط هاتون. من هم شرایط شما رو دلرم. با این تفاوت که همه آزمایشات رو انجام دادم و دو بار هم عمل فیبروم کردم. یعنی تا حالا بالای 12 ملیون خرج کردم و سه ساله درگیرم. البته نا امید نیستم ولی فقط یک بار دیگه تلاش میکنم. در مورد شما صبر کن تا خوب شی. یعنی حسابی پاک بشی و بدنت برگرده به نرمال. چون بیشتر آزمایشات هورمونیه من که فکر میکنم بعد از پریود دوم برو دنبالش. معمولا باید روز سه قاعدگی بری. البته حتما برو پیش دکتر و نظرشو بگیر. تجربه من نشون داده هر دکتر یه چی میگه من پیش خیلی دکترا رفتم. دکترهای بسیار با تجربه و مشهور. از خیبی دکتر هم که خارج از ایران هستند مکاتبه ای نظر خواستم. باور نمیکنی هیچ کدوم نظر ثابت و مشخصی ندادن. یکی میگه به خاطر فیبرومه یکی میگه به خاطر فیبروم نیست یکی میگه جنین اهدایی یکی میگه رحم اجاره ای یکی میگه اونقدر باید حامله شی تا یکش بمونه یکی میگه اگر هم بچه بمونه ناقص میشه. اونقدر نظرات متناقض شنیدم که دیگه کلافه شدم. این ها رو گفتم که خودتو آماده کنی و زود جا نزنی. ممکنه راه سختی در پیش داشته باشی. من پنج روز پیش عمل کردم و فیبروم ها رو دراوردم. دکتر گفت به خاطر عمل قبلی خیلی چسبندگی داشتم. اونا رو هم باز کرده. احتمالا تا سه ماه دیگه میرم برای اقدام ببینم خدا چی میخواد. موفق باشی
ممنونم ازت ایران جان خیلی لطف کردی این جوری که نوشتی باید کفش اهنی بپوشم و حسابی برم جلو و کم نیارم بازم هر چی خدا بخواد راضیم به رضاش انشاالله شما هم به زودی صاحب یه فرزند سالم و صالح بشی دوستم امیننننننننننننننننن
دست به دامن خدا که میشوم چیزی آهسته درون من به صدا در می آید که نترس ز باختن تا ساختن دوباره فاصله ای نیست!
2738
2706