2733
2734
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 106120 بازدید | 195 پست
دفعه اول دکتر گفت طبیعیه اشکال نداره

دفعه دوم که پیش اومد گفتم حتما یه جای کار می لنگه دکترم رو عوض کردم، بعد یکی دوبار رفتن گفت تنبلی تخمدان ضعیف داری، اون تخمکا هم که گرفتن، تخمکای به درد نخور بودن، سه ماه پیشش رفتم دارو خوردم ماه پیش خیلی وضع فولیکولام خوب بود چهار تا داشتم با اندازه های عالی ولی باردار نشدم، این ماه خودم لتروزول گرفتم خوردم ( البته ماه های پیش هم دکتر بهم لتروزول داده بود)، روز دهمم می رم سونو ببینیم وضعیتم چطوریه

کار خاصی برام نکرد، فقط آزمایشای هورمونی LH ، FSH، ،TSH و پرولاکتین رو برام نوشت، ال اچم بالا بود

فعلا منتظرم ببینم خدا چی میخواد
دختر نازم، عروسکم، تو معجزه ی خدایی، پسر قشنگم تو هدیه ی خدایی
ایشالا که مشکلی نیست انسیه جان
بار دوم هفته چند سقط شد؟ به منم دکترم بار اول گفت طبیعیه و مشکلی نیست!
شما بالای 30 سال هستی؟ دکترت کیه؟
من بار اول چون 4 ماه اقدام کردم و باردار نشدم دکترم عجله کرد قرص کلومفین داد و باردار شدم وقتی سقط شد فکر می کردم علتش اونه ولی بار دوم طبیعی باردار شدم
امروز جواب چند تا ار آزمایشاتم آماده شده و پروتیین S یک مقدار پایینه!
میدونی که عملکرد ضد انعقادی داره و پایین بودنش یکی از عوامل سقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دو بار هفته پنج بود

25 سالمه، اهوازی هستم

هیچ کدوم از این آزمایشا رو دکتر برای من ننوشت

دقیقا میگی اسم آزمایشش چیه؟؟
دختر نازم، عروسکم، تو معجزه ی خدایی، پسر قشنگم تو هدیه ی خدایی
سلام انسیه جان

والا دکترا باید بدونن برای سقط مکرر می نویسن:
FANA, Anti cardiolipin IgG/ IgM, Anti phospholipid IgG/ IgM, CMV, ToXo, HIV, Homocystein, Protein C, Protein S, Anti Thrombin III, Lupus, Anti TG, Anti mullerian hormon, Anti TPO, CD16 & CD 56, Factor V, G20210, DNA, PAI
2731
سلام زهرا جان خوبی؟ ببین من دیروز جواب آزمایشاتم را گرفتم:

CD 16: 11
CD56: 12
که ظاهرا نرمال هستن. ولی فاکتورهای ژنتیکی کمی ناجوره: MTHFR: 1 copy of C677T
PAI-1: 4G/5G
این دو تا آخری فاکتورهای انعقاد خون هستن که باعت افزایش لخته شدگی طی بارداری میشن.

سلام مریم جان.......بله من مشکل سیستم ایمنی بالا دارم...با همین آزمایشات CD16&CD56 مشخص شد...

سه موردش نرمال نبود......به شرح زیر:

Dual positivity for CD16 & CD 56 = 3.0
21 = HLA-DR که رنج نرمالش بین 3 تا 15 بود
CD 19 = 15.1 که رنج نرمالش بین 3 تا 14 بود

پاکی تاکید کرد که برم آزمایشگاه آرمین...............منم رفتم آرمین

گفت طبق اینها گلبولهای سفیدم بالاست و با بارداری مبارزه می کنه.............

فرشته ی من یکساله شد.....خدایا شکرت......
بچه هالطفا راهنماییم کنین

برام یه سری آز نوشتن از رویان...

تو جوابش همه نرماله جز یکی

crp +1
این یعنی چی؟ میدونم پروتئینهای c است و نشانه التهاب حاده... ولی میخوام بیشتر بدونم یعین مانع بارداری میشه ؟ چیکارکنم؟؟؟؟؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2738
زهرا جان سلام خوبی؟ممنون از پاسخت. راستش دکتر من آزمایشگاه بهار، سعید و پارس را پیشنهاد داد وگرنه آرمین به من خیلی نزدیک بود. به هر حال در مورد سیستم ایمنی فقط CD16 & CD56 را برام نوشته که نرمال بود. حالا اون دو تا تست دیگه را ننوشته بود :(
درمانش چیه؟ ولی با توجه به Protein S که پایینه و دو تست آسیب شناسی ژنتیکی، به احتمال زیاد من مشکل غلظت خون دارم
سلامممم.

نی نی نگار جون هستی؟
در مورد cd56 اگه از خون اکی باشه ولی در بیوپسی رحم منفی باشه اطلاعاتی داری؟ برای یکی از بچه های یه کلوپ دیگه می پرسم. مثل اینکه با ازمایش خون براش مشکلی نبوده ولی از روی بافت رحم که ازمایش داده منفی بوده. فکر کنم دو بار هم میکرو کرده بود منفی بود.
عسل جون دوستت پیش کدوم دکتر رفته که براش از بافت رحم نمونه گرفته و CD56 رو تست کرده ؟
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
سلام منم سقط مکرر بودم که پاکروش ایناروداده من هم بردم پیش دکتر رزاقی گفت ایمنیت بالاست لوتیروکسین باید بخورم دیابتت لبه مرزه گلکوفاژ برا دیابت فقط نمیدونم از کدوم از این تستها فهمید ایمنیم بالاست جواب......................تست anti chlamydi{igm} ………………=0.5 anti chlamydi{igg} ……………….=1.4. t3_clia……………………….. =90 t4=……………………………8.1 insulin_clia………………………..=36.2 anti thrombin ……………………………..=90.3 anti tpo_cli………………………..=285.2 anti tg _clia ………………………………….=384 tsh_clia …………………………………………..=4.0 hd. a1c ……………………………………..=5.5. c_pro………………………………= 97 s_pro…………………….=52
خدا همین نزدیکیس انچه او مقدر میکند عزیز است و ما جز متوکلین هستیم
2706