2703
2716
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 105826 بازدید | 195 پست
سلام مامی عسل جون شما تحت نظر باکروش هستی؟میشه به سوالام جواب بدی من بیمارستان عرفان میرم خرداد ای وی اف شدم منفی بود شنیدم باکروش حتی همون اولین بارهم که متفی باشه تاعلتو نفهمه بار دوم انتقال نمیده میدونی هزینه ای وی اف و ویزیت وسونو دکتر جنده؟درضمن من سالمم ولی شوشو واریکوسل داشت بارسال عمل کرده البته دکترا میکن برا ما طبیعی هم میشه.دوستان اکر بجز مامی عسل. کسای دیکه میتون راهنماییم کنن ممنون میشم اکر از بیمارای اقصی هم کسی بود ازش سوال دارم.مرسی از همتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبین
دیروز رفتم دکتر و به اصرار من برام آزمایشات تکمیلی نوشت.ولی وقتی صورت آزمایشات را چک کردم دیدم کمتر از اونایی هست که تو این تاپیک نوشتن....
حالا خدا کنه کامل باشه
2456
مریم جون اینقدر حساس نشو روی تعدادش. مطمئن باش اونقری که ضروریه را دکترت نوشته برات. تو که قرار نیست تمام آزمایشهایی را که ممکنه انجام بدی نه؟؟؟ آخه هزار و یک جور آزمایش مختلف هست دلیلی که نداره که بخوایم اونهمه هزینه کنیم و آزمایش الکی بدیم.
سلام مرداد جان منم می خوام همون آزمایشهایی را که دکترم نوشته فقط انجام بدم ولی هر جا میرم فقط 4و5 موردش را دارن!
من دنبال یم جا میگردم که تمام آزمایشات منو داشته باشه. مثلا NKcell یا PA I
شما کجا انجام دادی؟
سلام

بهتره از آزمایشگاه آرمین و آرژانتین هم بپرسین................هر جفتش کامل هستن..............منم همه آزمایشها رو اونجا دادم............البته خود دکتر پاکروش گفت برم اونجااااااااااااا

آزمایشگاه آرژانتین

نام مدیر دکتر علی شاه حسینی

آدرس میدان آرژانتین خیابان الوند جنب ساختمان پزشکان آفرین پلاک 1 طبقه 6

تلفن 88671181-88675111

آزمایشگاه آرمین

آدرس : خیابان قائم مقام شمالی - نرسیده به خیابان بهشتی - نبش کوچه هشتم - ساختمان پزشکان 183 - طبقه دوم

تلفن : 8-88540737 - 88735239 - 88732773
فرشته ی من یکساله شد.....خدایا شکرت......
ممنون زهرا جان راستش محل کارم به جفتشون نزدیکه. قبلا آرمین آزمایش های ساده دادم ولی فکر نمی کردم وقتی مرکزی و پارس ندارن اینجا داشته باشه....
پس همه 10-12 مورد را داشت؟؟ اگر دکتر پاکروش توصیه کرده که حتما قابل اعتماده.
حالا شما کدوم یکی از اینا رو رفتی و توصیه می کنی؟
2714
مریم جون...........
راستش من اسم آزمایشهامو دقیقا یادم نیست....ولی جمعا چند باری که رفتم روی هم شد : دو میلیون و خورده ای....

حالا شما تماس بگیر...بپرس همه رو..........
مریم جان تلفن آزمایشگاه رو که داری، دو هفته دیگه بزنگ...آماده است.............چون من همیشه جواب آزمایشهامو زودتر از موعد گرفتممممممممممم............زنگ بزن شماره پرونده ات رو بگو....بهت میگن که آماده هست یانه....

گفتم شاید بخوای سریعتر جوابتو بگیری ببری دکترت نشون بدی عزیزمممممممممم

بچه ها راستی این لینک زیر رو ببینید و پستهاش رو بخونیدددددددددددددددددددد
برای سقط مکرری هاست

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=65645&PageNumber=1
سلام زهرا جان مرسی از راهنماییت
من راستش از 2 تا دکتر آزمایش گرفتم : خانم دکتر افراخته - بیمارستان مهراد و آقای دکتر معظمی- بیمارستان پارس

چند تا از آزمایشهام که ویروس و عفونی بود مثل CMV, Toxo,.... مرکزی رفتم و جوابش را گرفتم. این سری تکمیلی که شد یک میلیون تومان را آزمایشگاه بهار انجام دادم که همه را داشت. در سه تاریخ مختلف جوابهام آماده میشه. از 2 تا 3 هفته. اینترنتی هم میشه جواب ها رو دانلود کرد.
راستی زهرا جان مشکل شما چی بود؟ با آزمایشها چیزی مشخص شد؟
دکتر به من گفته تازه مرحله بعدی آزمایشهای کروموزومی هست.
سلام مریم جوووووووون

عزیزم شاید هم علت سقط زیر 3 ماه مشکل، اسپرم مرد باشه شاید هم نه....مثلا تخمک ضعیف باشه و یا سیستم ایمنی بدن ما بالا باشه و با بارداری مبارزه کنه..........

در هر صورت، باید به همسرهامون برسیم ...گرمی بدیم... و مولتی دیلی...مثلا مولتی دیلی wellman و عسل و خرما و موز و پسته و بادام......

از عسل لاویج هم میتونی ژل رویال و گرده گل بخری و بدی شوشو بخوره..... تو هم روزهای تخمک گذاریت بخورررررر

اینها همه اسپرم مرد و تخمک زن رو تقویت می کنه.......ان شاله که به زودی همگی نی نی سالم و نازمون رو در آغوش بگیریمممممممممم

الهی آمین
2706