2703
2553
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 105826 بازدید | 195 پست
سلام مریم جان و شیما جان...............
به نظر من شماها باید بیاین پیش دکتر پاکروش...............عالیه........ تخصصش سقط مکرره............
اگر رفتین و دیدین که چقدر با سواده و همه چیز رو مو به مو دقت می کنه و آزمایشاتش عالیه، واسه منم دعا کنید که خیلی محتاج دعاتون هستمممممممممممممم

ممنون.............................
میتونین به صفحه زیر یه سری بزنین و از بچه های دیگه هم سؤال کنیییییییددددددد

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=11006
فرشته ی من یکساله شد.....خدایا شکرت......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شیما و زهرا جان
مرسی بابت معرفی دکتر. راستش واقعا من یکی از بس از این شاخه به اون شاخه پریدم خسته شدم
متاسفانه نمی دونم چرا دکترا واسه مریضا ارزش قائل نیستن. 3 ساعت تو مطبشون منتظر میشینی تا نوبتت میشه ، اصلا به حرفات گوش نمیده!!
شنبه دارم میرم پیش دکتر معظمی - رییس بیمارستان پارس. شنیدم اون بیشتر به حرف مریض گوش میده. ولی اگر اونم بی حوصله بود میرم پیش پاکروش. منم تعریفش شنیدم
شیما جان من هر دو بار کورتاژ شدم. بار اول که 3 روز خونریزی داشتم ولی خود به خود سقط نشد فقط ساک حامگی را دفرمه کرده بود و شمشیر ساز گفت : این جنین دیگه برای تو جنین بشو نیست!
بار دوم بعد از دو پریود و اولین اقدام باردار شدم به طور طبیعی.که ای کاش نمیشدم.....باز هم کورتاژ
چون با اینکه سونو نشون داد ساک افتاده ولی رحم کاملا خالی نبود. دکتر برد و تمیز کرد
من پریود های بسیار منظم دارم حتی یک روز هم عقب و جلو نمیشه. ولی در تخمدان چپ کیست درمویید دارم که با دارو خوب نمیشه.و با جراحی باید برداشته بشه
2720
سلام مریم جونم
مرسی گلم که آدرس و دادی منم حوصله این کارو ندارم. من فعلا پیش فلک افلاکی دارم میرم میگن هم خیلی کارش خوبه هم دستش خیلی سبکه. خیلی هم با حوصله س. خوب خوب به حرفای آدم گوش میکنه برای هر مریض هم کلی وقت میذاره. ایشالا خدا به همه مون کمک کنه همه نتیجه بگیریم چون اصل کاری خداس.
شیما جون و مریم جون.......مگه کی تو این دوره و زمونه حال و حوصله این کارها رو داره..... که از شب قبلش اسم بنویسه و فرداشقبل از 8 صبح بره وقتشو ok کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی ارزششو داره....این پاکروش اصلا پولکی نیست و به حرف مریض هم گوش می کنه.....در ضمن، مریض، مریضه.... و دکتر هم دکتر....پس مریض نباید زیاد حرف بزنه چون علمی نداره که بخواد اظهار نظر کنه...... این پاکروش خیلییییی کار درسته....بی خودی حرف نمیزنه.... راستی دستشم خیلی سبکه......می تونین از بچه های کلوپش بپرسییییین
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=11006

منم دفعه قبل که پیش دکتر دیگه ای می رفتم، گفت شب بیا کورتاژت کنم....... ولی فرداش که برای اولین بار رفتم پیش پاکروش 4 تا شیاف داد و همه چی دفع شد.... اون هم می تونست یه تومن بگیره ولی وقت این لوس بازیها رو نداره....یعنی پولکی نیست و سلامتی بیمارش براش مهمتره....... من ترجیح می دم دکترم بد اخلاق باشه ولی باسواد باشه و وقت منو تلف نکنه
2714
عزیزم!ببخشید من اشتباهی نوشتم نمیدونم چرا حواسم پرت شده

منظورم آزمایش pct بود ک اشتباهی نوشتم pco
حالا کسی هست این آزو داده باشه؟
فرمان نافذ او چون اراده خلقت چیزی کند میگوید موجود باش.....و.....بلافاصله موجود میشود
شیما جان بله عزیزم از دیروزش ساعت 6 یه برگه می زنن دم در ....همه میان اسماشون رو می نویسن.... دوشنبه و پنج شنبه هم نیست..........اگر بیاین تو کلوپ مریضهای دکتر پاکروش، اگر کسی بره، اسم شما رو هم مینویسه و بهتون زنگ میزنه میگه که نفر چندم هستین......من خودم تا حالا 3 بار اینطوری رفتم.....یعنی بچه ها اسم منو نوشته بودن رو برگه........ خودمم تا حالا اسم چندین نفر رو نوشته بودم و اونها هم فرداش رفته بودن............
دوستان خوبم ببخشین که دارم اظهار نظر میکنم اما لازم میدونم یه چیزایی رو در مورد این پاکروش بی دقت بهتون بگم چون من بعد 4 سال مثل سگ پشیمونم که پامو گذاشتم تو مطبش. روز اولی(بعد 2 تا سقط) که رفتم پیشش(سال88) طبق معمول یه سری آزمایش نوشت بعد گفت غلظت خون داری و آنتی تی پی او بالا هست 2 ماه دارو بخور و رزیم بگیرین هر دو بعد از 2 ماه بیا بعد دوماه که آنتی تی پی او و قند خون نرمال بود گفت اقدام کن. تو حامله شو بچه رو میدم دستت ! از تیر 89 رفتم تو اقدام و تا سال 90 خبری نشد و سال 90 منو به خاطر آندومتریوز لاپارا و هیستروسکوپی کرد و یه لوله منو زد خرابش کرد و بعد عمل هم به شوهرم گفت اگه طبیعی حامله بشه با این لوله خارج رحم حامله میشه، بعد که واسه کشیدن بخیه ها رفته بودم بهم گفت میخوام خودت طبیعی حامله بشی!!!!!!!!!!!!!! (به شوهرم گفته بود خارج رحم حامله میشه آخه حرفای ضد و نقیض زیاد میزنه) بعد اون هی میگفت برو دوماه بعد بیا و ..... به این ترتیب یکسالم گذشت و سال 91 آی وی اف کرد بتا 40 بود و دو روز بعد که دوباره آز دادم بتا اومد پایین و سقط شد و دوباره چند ماه گذشت و گفت اهدایی بگیر تخمک خرابه( بعد 2 سال که اولش گفته بود تو حامله شو بچه رو میدم دستت) بهش گفتم شاید منم جزو کسایی هستم که سرم آی وی آی جی لازم دارم گفت نه ....در شرف کارهای اهدایی بودم که مهر 91 حامله شدم و بتامم خیلی خوب بود بهم روزی یه هپارین و پردنیزو 5 روزی یدونه و و .... داد اما تو 7 هفته رشد متوقف شد نمیدونین منو شوهرم چی بر سرمون گذاشت ما تا اون روز غصه میخوردیم که حالا که بهترین دکترو پیدا کردیم از حاملگی خبری نیست و اونم بهم وعده داده تو حامله بشی من بچه رو واست نگه میدارم... آذر 91 سقط چهارم زیر نظر ایشون به وقوع پیوست دی ماه پیش عارفی رفتم و ایشون یه سری آزمایش تکمیلی نوشت و بعضیارو تکرار کرد از جمله آنتی تی پی او که یکسال بود نه دکتر واسم قرص میداد نه آزمایشو تکرار کرده بود در صورتیکه کسایی که بدنشون این آنتی بادی رو داره تا آخر عمر در صورت نخوردن لوووتیروکسین بازم بدن آنتی بادی میسازه!!!!!!!!!!!!! خلاصه دکتر عارفی کاریوتایپ و آز ANA و .... که پاکروش هیچوقت واسم ننوشته بود نوشت جواب آزمایشام به خاطر آز کاریوتایپ بعد عید آماده میشد میخواستم بعد عید برم پیش عارفی و دوباره دنبال دنر بودم تا با عارفی اینکارو بکنم چون خسته شده بودم البته عارفی نگفت اهدایی بگیر خودم گفتم دیگه خسته شدم .... دوباره عید 92 دیدم حامله ام و چون عید بود نمیتونستم بیام تهران زنگ زدم بیمارستان بهمن تا از دکتر عارفی داروهامو بپرسم که گفتن باید حضوری بیایی منم نمیتونستم عید بیام تهران چون مهمون داشتم البته میدونم خیلی اشتباه کردم مجبور شدم دوباره به پاکروش و بیمارستان آبان زنگ زدم که ایشون همون داروهای قبلو داد و گفت باید بیایی سرم بزنی (همون سرمی که دوسال قبل میگفت لازم نداری!!!!!!!!!) خلاصه داروهارو شروع کردم و 17 فروردین رفتم مطبش که ای کاش قلم پام میشکست! خلاصه سرم نوشت و من سرمم زدم چون به سرم امیدوار بودم و همش تاکید میکرد حتما سرمو بزن دیگه امیدوارتر شدم و پبیش عارفی نرفتم البته جواب ازمایشارو قبل ویزیت رفتم گرفتم که هم ANA و هم آنتی تی پی او مثبت بودو کاریوتایپ هر دو سالم بود ... بهش گفتم دکتر من آنتی تی پی اوم بالاست اصلا برگ آزمایشو از دستم نگرفت نگاه کنه تا حتی ببینه عددش چیه لووتیروکسین نصف یه روز در میدون نوشت که این دوز خیلی واسه عدد بالای آنتی تی پی اوی من کم بود خلاصه سرتونو درد نیارم اینبار تو 6 هفته رشد متوقف شده بود (پنجمین سقط) و با پررویی اینبار گفت تو اهدایی بگیر من بچه رو میدم دستت!!!!!!!!! میبینین چطور 4 سال منو بازی داد! همون روز رفتم مطب عارفی ایشون گفت تو باید دوتا هپارین میزدی و پردنیزو 50 میلی که اینبار بهم به جای 5 میل داده بود اشتباه بوده!!!!!!!!
خلاصه ای کاش 4 سال وقتمو پیش این دکتر تلف نمیکردم که حتی یه دقیقه هم واست وقت نمیذاره و درست و حسابی ازت شرح حال نمیگیره بارها از روی پرونده ام چیزای اشتباهی به من میگفت میگفت مثلا تو میوم داشتی در صورتیکه من میوم نداشتم و متوجه میشدم که پرونده رو هم منشیاش اشتباه مینویسن هربارم میخواستم اشتباهشو تصحیح کنم مجال حرف زدن نمیداد... همش به مریض استرس وارد میکنه و 3 ماه یه بارم ویزیتشو زیاد میکنه... فقط در انتخاب دکتر خیلی دقت کنین واقعا من توی این یکسال که 3 بار سقط کردم به اندازه 10 سال زجر کشیدم و پیر شدم فقط میتونم بگم خدا لعنتش کنه من ازش نمیگذارم چندبار بهش گفتم بهم دوتا هپارین بده گفت لازم نداری درصورتی که تو همین سایت اگه سرچ کنین متوجه میشین همه دکترا و ابن سینا دوتا 5000 یا سلکسان روزی یکی میدن نه روزی یه هپارین 5000.
بد نبیست اینجارو بخونین ببینین تو بیمارستان با مامی عسل چطور برخورد کرده: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=229905&postID=19060678#19060678
من دیروز دکی بودم کفت لاپرا برا لوله تو بی فایده است بیا ای وی اف . شما فک میکنید ای وی اف بدون لاپرا میگیره؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
سلام دوستان
بهار جون عزیزم منم خیلی ناراحت شدم که با من اون برخورد رو کرد ولی من به دستاش ایمان دارم و به طبابتش
من هر رفتاری با هام بکنه بازم دکترم رو عوض نمی کنم من خیلی دکتر عوض کردم ولی هیچ کدوم به دانایی دکتر پاکروش نمیشن
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
مامی عسل جون ایشالا که مسایلی که واسه من اتفاق افتاده هیچوقت واسه شما یا کس دیگه ای پیش نیاد میدونی منم تا همین پارسال که شوهرم میگفت تو از اون بت ساختی ناراحت میشدم و حس خوبی بهش داشتم الان واقعا میبینم خیلی در حق من کوتاهی کرد ایشالا واسه شما واقعا دستش سبک باشه اما من بعد 4سال وقتی میشینم فکر میکنم میبینم منو حسابی بازی داد و هر دفعه ضد و نقیض حرف میزد من جواب آز کاریوتایپم که دکتر عارفی واسم نوشته بود و جوابش خوب بود وقتی بهش میخواستم نشون بدم و بهش گفتم هردومون سالمیم حتی به خودش زحمت نداد که بگیره بخونه و برگشت گفت امکان نداره سالم باشه به نظر شما از روی چه چیزی میتوان گفت کاریوتایپ مشکل یه نفر مشکل داره از قیافه مریض یا نتیجه آزمایش کاریوتایپ؟ ایشون شاید فکر میکنن خدا هستن و از همه چی خبر دارن که حتی نتیجه آزمایشو نگاه نمیکنه و از عالم غیب خبر میده و میگه امکان نداره کاریوتایپ سالم باشه!!!!!!!!!! این یعنی بی دقتی یه دکتر ، درسته خیلیا نتیجه گرفتن ازش اما وافعا در حق خیلیا هم کوتاهی میکنه و کم نیستن کسایی که تو همین سایت مثل من دل پردردی ازش دارن چون میبینن احساس مسئولیت نمیکنه و فقط ادعا داره.....
در هر صورت دوست خوبم امیدوارم به حق این روزای عزیز همین ماه مامان بشی و از این سختیها و زحمات دکتر رفتن خلاص بشی.
2706