2410
2713
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 105826 بازدید | 195 پست
سلام عزیزم راست میگه خوب باید اول باردار شد تا سقط کرد
منظورم این بود که در هفته های اول سقط می کردی(زیر 3 ماه)؟؟
اگر بعد از 3 ماه سقط بشه میگن مشکل از زن هست ولی در ماههای زیر 3 ماه، مشکل از همسر هم می تونه باشه
ایشالا مشکل همه حل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خیلی زود سقط می کردم. تو هفته های 5 و 6 یه لک می دیدم و یه هفته بعدش می افتاد. اصلا یه جور بود که اگه پیگیر نمی شدم و آزمایش نمی دادم معلوم نبود که باردارم یا نه. یعنی مثل یک پریودی بود که عقب بیفته یک هفته.
2456
2714
سلام به همگی!کسی میدونه آزمایش pco چطوریه؟
اگه کسی هست که انجام داده باشه بگه من یه چند تا سوال دارم ازش!
فرمان نافذ او چون اراده خلقت چیزی کند میگوید موجود باش.....و.....بلافاصله موجود میشود
سلام شیما عزیز
والا من خودم در عرض 4 ماه دو بار سقط داشتم در هفته های 6و 5....
متاسفانه منجر به کورتاژ شد و خیلی اذیت شدم..بگذریم بار اول که باردار شدم دکترم شمشیرساز بود- بیمارستان مهراد
خیلی معروفه و ازش تعریف میکنن مطبش حداقل 2.5 ساعت معطلی داره ولی به من گفت نیازی به آزمایش نداری و بعد از 2 بار پریود میتونی باردار بشی.
منم متاسفانه بالافاصله با اولین اقدام غیر جدی باردار شدم. این بار رفتم سونو در هفته 4 با توجه به عدد تست بتا نتونست چیزی در رحم من ببینه و منو ترسوند که شاید خارج رحنی باشه! یک هفته من استرس داشتم که به لکه بینی افتادم . اینبار رفتم پیش خانم افراخته هموم بیمارستان مهراد. ایشون سونو داد و ساک حاملگی دیده شد به من شیاف سیکلوژست داد که پیدا نشد و مجبور شدم از ایرانی آن استفاده کنم ولی به خونریزی شدید افتادم. بعد از کورتاژ به ما گفت رحم مشکلی نداره و احتمالا مشکل کروموزومی هست که به این زودی سقط میشه.
حالا گفته هفته دیگه برم تا برام آزمایشات تکمیلی بنویسه.
دکتر مهربون و حاذقی مطبش شلوغه ولی زیاد معطل نمیشی. در حد 45 تا 1 ساعت. داره فلوشیپ پریناتولوژی می گیره
ولی بازم زیاد وقت نمیذاره تند تند مریضا رو میفرسته
من از دیگران شنیدم که سقط در ماههای یک و دو مربوط به ضعف اسپرم
مشکل شما چیه؟
سلام مریم جونم
ممنون عزیزم که توضیح دادی. دکتر منم میردامادی بود من بعد 4 ماه اقدام رفتم پیشش برام متفورمین نوشت. 2ماه خوردم بازم چیزی نشد این بار برام آمپول hcg با یه چیز دیگه که اسمشو نمیدونم نوشت همون ماه که آمپول زدم باردار شدم البته خودم نمیدونستم وقتی 3 روز از پری گذشت لکه بینیم شروع شد رفتم آزمایش فهمیدم باردارم میردامادی برام دوفاستون نوشت بعد یه هفته خونریزیم زیاد شد رفتم سونو گفت ساک حاملگی تشکیل شده ولی چیززیادی دیده نمیشه بعد 10 روز بیا وقتی بار دوم رفتم سونو گفت هیچی نیست و بچه افتاده.
بعد از این که فهمیدم بچه افتاده تصمیم گرفتم دیگه پیش میردامادی نرم. الان یک بار رفتم پیش دکتر فلک افلاکی. اون یه سری آزمایش خون برای من نوشت یه تست اسپرم هم برای همسر. گفت تا سه یا چهار ماه جلوگیری کن بعد اون اقدام کن. من یه کم میترسم چون میردامادی بهم گفته بود تنبلی تخمدان دارم. کاش میدونستم علت افتادن بچه چی بود.
مریم جون شما برای بار دوم مجبور شدی کورتاژ کنی؟ یا بار اول هم کورتاژ کردی؟ چقدر از سقط اول گذشته بود که باردار شدی؟
2706