2410
2553
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 105826 بازدید | 195 پست
سلام.... جواب آزمایشهای منم اینطوری شد:

Toxoplasma Ab igm = 4.1
Toxoplasma Ab igg = 1.9 که هر دو منفی شده

Rubella igg = 18.3 که + شده و نمیدونم چیه...
Rubella igm ecl = 3.2 که منفی شده

CMV igg = 20 شده که + شده و باز هم نمیدونم چیه
CMV igm = 5.6 شده که منفیه

listeria igg if که منفی شده

anti thyroglobulin که شده 48.290 که تو رنج نرماله
anti TPO که شده 12.180 که تو رنج نرماله...........

اینها رو به یه دکتری سر پا نشون دادیم و یه نگاه سرسری کرد و گفت مشکلی نیست ولی من نگرانم و نمیدونم مشکلی هست یا نه.......

کسی چیزی میدونه در مورد اینها؟؟؟؟ خواهشا جواب بدین.....
فرشته ی من یکساله شد.....خدایا شکرت......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرداد جون بله.... برای من نوشته بود تا ده روز دیگه جوابش آماده می شه ولی من روز نهم رفتم آماده بود.... شما هم همین آزها رو دادی؟؟؟ دکترت کی هست خانومی؟؟؟؟
2720
مرداد جون والا من رفتم دکتر.... چون مطبش خیلی شلوغه... من سر پایی بهش جوابها رو نشون دادم و اونم گفت خوبه..مشکلی نیست... راستش هنوز شک دارم .... نمیدونم....
سلام نی نی نگار جان
ممنون از تاپیک وب و مفیدی که گذاشتی. منم دقیقا دنبال همچین ازمایشهایی بودم. دو بار سقط داشتم طی 4 ماه و 2 بار مجبور به کورتاژ شدم. اولی هفته 6 دومی هفته 5. سقط خود به خودی. اولین بار هرچی به دکتر اصرار کردم این ازمایشات را برام بنویسه گفت نیازی نیست. این بار ولی قراره بنویسه. فقط گفته باید سه هفته از کورتاژ یا سقط بگذره بعد این ازمایشات را بدم. دلیلش چیه؟؟
مریم عزیز حتما آزمایشای تکمیلی رو بده. من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و مشکل من مشکلات خونی بود که یه چیز سرسری نیست. بگذار یکی دو ماه بگذره و بعد آزمایش بده. تا اقدام بعدی هم یه مدت صبر کن. آخه تو همون یه ذره بارداری هم کلی وضعیت خون و بدن و رحم و هورمونها تغییر می کنه. بگذار به شرایط ثبات برسی بعد آزمایش بده.
2714
سلام مرداد جان...جدی می گی؟ حالا که مشکلت پیدا شده راه حل و دارو هم مصرف میکنی؟
من قبلا شنیده بودم علت اصلی سقط های مکرر در هفته های پایین اسپرم ضعیف مرد می باشد.ولی دکتر من این حرفو قبول نداره و اصرار داره که اول من باید بررسی بشم سپس همسرم
مریم جون البته همسر من هم مشکل ضعف اسپرم را داره. یعنی متوسط بود وضعیتش و دکتر بهش دارو داده تا یک ماه دیگه دوباره آزمایش بده. ولی حتما همسرت هم آزمایش بده چون من الان یک ساله که الکی وقتم رو هدر داده بودم. چون به مسئله همسرم خیلی توجه نکرده بودم.
وااااااا گلبرگ جون همه می گن باید رحم گرم باشه تا بچه رو نگه داره. مثل مرغی که با بدن سرد نمی تونه تخمش را گرم نگه داره.
راستی تحرک اسپرم با اسپرم با شکل غیر نرمال فرق داره. من با خودم که فکر می کنم می بینم تحرک کم اسپرم نباید خیلی ربطی داشته باشه. آخه اسپرم که بالاخره خودش را به تخمک می رسونه ولی شاید ایرادات مربوط به شکل و حالتهای غیرنرمال اسپرم باعث جنینهای ناقص و ایراد دار می شه که بدن دفعشون می کنه.
سلام مرداد جون ممنون از راهنماییت. شما هم یعنی باردار می شدی ولی سقط می کردی؟؟ چون دکترا تا 3 تا سقط را جدی نمی گیرن و ازمایش نمیدن ولی من بعذ از دومی اصرار کردم تا بنویسه. برای همسرم هم گفتم ولی دکتر می گه چون باردار میشی احتمالا باید از تو باشه مشکل....
2706