2737
2734
عنوان

مامانای تیر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 271760 بازدید | 11891 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها خوبین شما ؟ خوشحالم از اینکه با شماهایم ..
من تازه متوجه شدم باردارم اما اصلا نمی خواستم که بار دار باشم ...اخه پارسال 3 اذر دخترم و به دنیا اوردم ..خیلی گریه کردم وقتی فهمیدم باردار شدم اخه من قرص ضد بارداری می خوردم الا انتظار بارداری نداشتم اما به هر حال دیگه الان یه نی نی دارم راستی همیشه می گفتم (دوست داشتم) دو تا دختر داشته باشم به نام هالی گندم و گیسو ...گندم و که دارم فکر کنم گیسو هم تو راههههههههه..
2731
2738
بااجازه دوستم

***********خبر خبر خبر خبر خبر***********

و دوباره شوی لباس کودک و مادر در سعادت اباد با نازلترین قیمتها

انواع لباس های کودک با بهترین مارک ها وبرندها و قیمت های استثنایی نمونه کارها رو میتونین ببینین http://niiniicenter.blogfa.com/

و نمونه انواع بوت و کفش های بچه گونه با کیفت عاااااااالی http://mini7.blogfa.com/

و انواع لباس زنونه ترک و شلوار جین در خدمتتون هستیم

زمان : چهارشنبه و پنجشنبه ((8و9 آذر)) از ساعت 11 الی18

مکان : سعادت اباد علامه جنوبی کوچه 34 شرقی پ 13 واحد 1

اینم شماره تماس برای هماهنگی 09381554314

منتظر دیدار روی ماهتون هستیم
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
سلام منم مامان آخر های تیر میشم اگه خدا بخواد 27 سالمه الان تو هفته 6 هستم ... دکتر بهم 2 هفته دیگه سونو داده کسی زودتر رفته؟ خودم برم ببینم چه خبره؟؟؟؟ ایشالا هممون سالم نی نی مون بیاد...
CafeMom Tickers
سلام دوست جونا
منم هفته 6 هستم دوشنبه 6 رفتم سونو که گفت 6 هفته و یک روز شه . من لک بینی داشتم برای همین رفتم سونو و دکتر برام شیاف پروژسترون داده
بچه های ضرری نداره؟ کسی اطلاع نداره؟ خیلی نگرانم باید 10 روز استفاده کنم البته الان 6 تاشو استفاده کردم و خوب شدم نمیدونم چکار کنم.
CafeMom Tickers
2706