2737
2734
کدوم بهتره و چرا؟
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
من پمپرز میگرفتم هم کم شده هم خیلی گرون میخوام یه جایگزین براش پیدا کنم .ممنون میشم کمکم کنید
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
عزیزم منم هاگیز میگرفتم و الان نمیدونم دیگه باید چی بگیرم تاپیکت خیلی بهم کمک میکنه.
میشه قیمت و تعداد هر کدوم را هم بگی؟؟؟
مولفیکس که پشت پسر منو سیاه کرد همینطور خیلی از بچه ها را. خالا خوب شده یا نه را نمیدونم اما ازهمه لحاظ عالی بود جز این مورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مولفیکس را ترجیح میدم ... مای بی بی که اصلا و ابدا .... کانفی هم یه جوریه ... بدقواره است و جلو و پشتش یه شکله ... بالاخره پوشک مال نی نی هاست و باید یه شکل و نمای خوشگل هم داشته باشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2728
سمانه جان اتفاقا پشت پسر منم سیاه شده !!! فکر نمی کردم مال مولفیکس باشه پس ...

سمانه جون می دونی علتش چیه ؟ چرا سیاه شده ؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

باید زودتر تصمیم بگیریم چون از شنبه آقاهه گفت 40 درصد گفتن میتونین گرون کنین
2738
کانفی افتضاححححححححححححححح هم خشکه عینهو کاغذ هم بسیار بووووووووووووومیده تا شعاد 3متری بوش میاد
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
من جان ب ب خریدم تازه 68 تایی فکرکنم 31 تومن خیل یهم راضیم

هاگیز هم خیلی خوبه ولی گرون شده 36 تومن شده

میخام جامپر هم امتحان کنم 22 تاییش 9تومنه به نظرم خوب اومدش
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
مرسی وپامتی بس که گنده ان لای پای بچه کلی باز میمونه
2706