2726
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010537 بازدید | 41767 پست
حدیث خواهرانه بهت میگم . ارزش خودت رو بالا ببر و سر هر کاری نرو.
من خودم به هیچ عنوان قبول نمیکنم سر اینجور کارها برم . این کاریه که یه فرد با مدرک سیکل هم میتونه انجام بده .

تو این ختم رو انجام بده اگر نتیجه نگرفتی هر چی دلت خواست به من بگو.
من خودم یکبار برای یک مورد خوندم نتیجه گرفتم الان میخوام برای بار دوم شروع کنم .
لیلی جون سلام
من در همین تاپیک خوندم بعضی ها همین ختم 60مرتبه سوره یس هدیه به حضرت حمزه سیدالشهدا رو برای ازدواج خوندند و نتیجه گرفتند.
یکی نوشتهبود برای ازدواج یک دختر کور این ختم رو انجام دادند و اون دختر همون سال ازدواج کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم حدیث جون . من چون دوست دارم اینطوری بهت میگم یه وقت ناراحت نشی .
نمیخوام روی حرفم(مبنی بر ختم 60یس.....) پافشاری کنم ولی بهت این اطمینان رو میدم که اگر این ختم رو برای پیدا کردن کار بخونی ،بی نتیجه نمیمونی.

بعدش هم یادت باشه ؛کار هم که پیدا کردی باید با اولین حقوقت یه هدیه خیلی خوب برای من بخری یادت نره هاااااااااااااا

بچه ها جون اگر به صفحه اول مراجعه کنید میبینید که لیلی جون هم دقیقا از همین ختم حاجت گرفته .من قسمتی از حرف های اون رو براتون میارم:
"من چند سال پیش خیلی دلم می خواست فوق لیسانس یک دانشگاه سراسری عالی قبول شم. خیلی دلم می خواست . زیاد هم درس خونده بودم . درسم هم خوب بود اما در بعضی از رشته ها ادامه تحصیل بی نهایت سخته . یک دوست فرشته سیرتی به من یاد داد که باید 60 بار سوره مبارکه یس رو بخونی به نیت حمزه سیدالشهدا . کن فیکون می شه !

خوندم و شد .

من از این کار حاجت های فراوانی گرفته ام . البته به خواست و لطف پروردگار . "

امیدوارم شما هم به همین صورت حاجت روا بشید .
. برای من هم خیلی دعا کنید
2728
واییییییییییییییی نه سیما جوونم این چه حرفیه عزیزم توو مثل خواهرمی چرا نارحت خوشحالم میشم ازت راهنمایی بگیرم

من عاشق ختم کردن دعام

چشمممممممممممممم با اولین حقوقم نهار میدهم بهت بچه محل بووف اریا شهر خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حدیث جان عالیه .

بچه ها یادتون باشه این ختم رو در هر چند روزی که بخواید میتونید تموم کنید مثلا میتونید یک روزه این ختم رو انجام بدین و یا روزی یکبار بخونید و 60 روزه تمومش کنید ولی نکته حائز اهمیت اینه که حتی یک روز هم نباید بین خوندنتون فاصله بیافته .
تعداد دفعات یس خوندن شما هم میتونه در روزهای مختلف فرق کنه مثلا یک روز 5 بار ،یک روز 2 بار و مثلا یک روز 10 بار یس میتوید بخونید ولی در فاصله بین این ختم اگر یک روز سرتون شلوغ بود حتما باید یکبار یس رو بخونید تا بین روزهاتون فاصله نیافته
نو عزیز مطمئن باش حاجت میگیری.

آقای شمشیری رو اگر شما بتونی پیداش کنی ،هر زمان که بهش زنگ بزنی مشکلی نداره. ولی متاسفانه خیلی سخت میتونی با ایشون تماس تلفنی داشته باشه . تا اونجا که من اطلاع دارم ایشون الان اهواز هستند و نیستند که به تلفن منزل جواب بدند
2706