2726
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010645 بازدید | 41767 پست
نورا جون من هم این موضوع روتوهمین تاپیک شنیدم.ولی این گفته با این حرف که میگن خدادوست داره بنده هاش صداش کنن واون دوست داره صدای بنده هاشو بشنوه جوردرنمیاد.من فکر نمیکنم اینجورباشه.ممکنه منظورشون این باشه که روی یک خواسته پافشاری واصرار نکنیم ولی اینکه مثلا برای رفع مشکلمون قران یا دعا بخونیم فکرنمیکنم خداروناراحت کنه.من که بارها پیش اومده 10تاختم یا بیشترروباهم پیش میبرم واتفاقا اون موقع احساس بهتری دارم وخودمو خیلی به حاجتهام نزدیک میبینم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شیده جون.واقعا کارخدا بوده که ماباهم اشنا بشیم.درحالیکه هرکدوممون یه جایی تودنیای به این بزرگی هستیم درحالیکه دلامون به هم نزدیکه.ایشالله یه روز بتونیم همدیگه رو ببینیم
2728
ملینا جونم حتما فردا یه ختمی رو شروع کن وتا 40روز بخون.یعنی چله بگیر.فردا اول ذی القعده واغاز چله کلیمیه است.میگن حاجت خواستن وختم برداشتن تواین چله ردخورنداره.
راستی برای این دعای 40 کلید توی یه سایتی گفته بود در کتب معتبر نیومده و ...
ولی من دیدم همه اش که آیه قران است .پس خوندنش ضرری نداره. فقط یه سوال. عددهایی که جلوی آیه ها نوشته یعنی باید اینقدر بار تکرارش کنی؟
2706