2737
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010831 بازدید | 41767 پست
دوستای عزیزم خیلی ازتون ممنونم که در ختم صلوات برای حاجت من شرکت کردید. از خدا میخوام که همیشه سلامت و شاد باشید و همه حوائجتون ختم به خیر و خوشی بشه . اگر قابل باشم به پاس قدردانی از دوستانی که منو شرمنده لطفشون کردند ، میخوام هر شب به نیت حاجت روایی یک نفر سوره مبارکه فاطر بخونم . خیر و برکت دنیا و آخرت رو براتون خواستارم ، امیدوارم دلهاتون همیشه پر از امید و شادی باشه .

سه شنبه (29/28) :به نیت حاجت روایی و سلامتی شهرزاد جون
چهارشنبه (9/29) :به نیت حاجت روایی و سلامتی لیندا جون
پنجشنبه ( 9/30):به نیت حاجت روایی و سلامتی ستاره جون
جمعه ( 10/1) :به نیت حاجت روایی و سلامتی آسمان جون
شنبه ( 10/2) : به نیت حاجت روایی و سلامتی سودا جون
یکشنبه (10/3): به نیت حاجت روایی و سلامتی ستاره 60 جون
دوشنبه (10/4) :به نیت حاجت روایی و سلامتی بانوس جون
سه شنبه (10/5) : به نیت حاجت روایی و سلامتی قاصدک جون
چهارشنبه (10/6) : به نیت حاجت روایی و سلامتی شاینی جون
پنجشنبه (10/7) : به نیت حاجت روایی و سلامتی تهمینه جون
جمعه (10/8) :به نیت حاجت روایی و سلامتی شیرین جون
شنبه(10/9) :به نیت حاجت روایی و سلامتی کرن پاپی جون
یکشنبه (10/10) : به نیت حاجت روایی و سلامتی آسیه جون
دوشنبه (10/11) :به نیت حاجت روایی و سلامتی عسل جون
سه شنبه (10/12): به نیت حاجت روایی و سلامتی پانی جون
چهارشنبه (10/13):به نیت حاجت روایی و سلامتی مامان میشوم جون
پنچشنبه ( 10/14):به نیت حاجت روایی و سلامتی پدر ستاره جون
جمعه (10/15) : به نیت حاجت روایی و سلامتی دوست الهام بانو
شنبه ( 10/16): :به نیت حاجت روایی و سلامتی ستاره آرزوها جون
یکشنبه (10/17):به نیت حاجت روایی و سلامتی شقایق جون
دوشنبه 10/18) : به نیت حاجت روایی و سلامتی بقیه دوستای خوبم ایلی جون ،نی نی ناز جون ، سپیدار جون، لیلی جون، خانم حنا جون ، سمیرا جون ،حنانه جون ، مامان آینده جون ، دوست قدیمی جون و بقیه .....
الهام بانو عزیز مرسی از دعاتون و ایشالاه زود حاجت روا شید...من دو هزار صلواتم تموم شد..ایشالاه خدا قبول کنه...شهرزاد جان مرسی که خبر کردی بیام توی این جمع دوست داشتنی
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست جونا .... اگر موافق باشین 5 شنبه هر هفته به نیت 3 تا از دوستای گلمون 5 تا یس به نیت 5 مرده غریب را بخونیم ( 5 نفر هر کدوم یک بار ) ... این ختم را از لیلی جون یاد گرفتم که خیلی مجربه

این هفته 5 شنبه (30 اذر )به نیت حاجت روایی و سلامتی شهرزاد جون /ستاره جون / سودا جون هدیه به 5 مرده غریب :

1-لیندا

2-

3-

4-

5-
2728
بچه ها اگر دوست داشتید بیاید تا اربعین با زیارت عاشورا از امام حسین حاجتمون بگیریم...اگر ختم شروع کردیدی من را هم خبر کنید
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی
سلام دوست جونا .... اگر موافق باشین 5 شنبه هر هفته به نیت 3 تا از دوستای گلمون 5 تا یس به نیت 5 مرده غریب را بخونیم ( 5 نفر هر کدوم یک بار ) ... این ختم را از لیلی جون یاد گرفتم که خیلی مجربه

این هفته 5 شنبه (30 اذر )به نیت حاجت روایی و سلامتی شهرزاد جون /ستاره جون / سودا جون هدیه به 5 مرده غریب :

1-لیندا

2-

3-

4-

5-

2738
سلام به همه دوستان
الهام بانو جون ممنون از سوره فاطر که میخونی انشالله هر چی ازخدا میخوای بهت بده و دلت شادبشه و عزیزت هم شفا کامل پیداکنه
لیندا جون خوبی ؟ شایان کوچولو خوبه ؟ امروز ختم یس به امید خدا تموم شد خیلی به یاد تو آقا کوچولوی نازت بودم ممنون از ختم انشالله همیشه خوشی و شادی سهمت از زندگی باشه
هرگاه میان مشکلات قرار گرفتید سیل صلوات راه بیاندازید زیرا آن سیل حتما مشکلات را با خود می برد.

1-لیندا

2-سودا

3-

4-

5-

هرگاه میان مشکلات قرار گرفتید سیل صلوات راه بیاندازید زیرا آن سیل حتما مشکلات را با خود می برد.

1-لیندا

2-سودا

3-aseman

4-شیرین

5-
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
منو بنویس عزیزم..می خونم
سلام بچه ها... قبول باشه از همگی... الهام بانو جان ان شاالله که خیلی خیلی زود خبرای خوبی می شنوی عزیزم خیلی

ممنون از ختمی که گذاشتی...

بچه ها مثل اینکه من دیر سر زدم... منم میخواستم تو ختم یس شرکت کنم... لطفا خبر بدید لینداجان
هدیه کن به رایگان مهربانی را...
چیزهای خوب دلیل نمی خواهد اینقدر دنبال دلیل نباش
صبح همگی به خیر وشادیییییییی....

شهرزاد جونم مرسی از محبتت که منرو هم تو ختم صلوات گذاشتی عزیزم

الهام عزیزم مرسی از محبتت ... انشاله که به زودی زود خبر حاجت روایی و سلامتی این عزیز رو برامون اینجا بنویسی و خوشحالمون کنی ...
2706