2737
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010948 بازدید | 41767 پست
زبانشناسی
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به به ! چه کار قشنگی می کنی !
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
لیلی جون از تاپیک قشنگت ممنون
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
سلام به همگی
من دیروز یه مشکلی برام پیش اومده بود.(تو صفحه قبلی کامنتم هست) به دلم افتاد سوره الرحمن بخونم
امروز صبح بطور معجزه آسایی مشکلم حل شد.چند روز پیش هم برای مشکل دوستم خونده بودم مشکل اونم حل شد.
من ختم 40 روز الرحمن نداشتم.فقط یک دور خوندم.آیه آخرشم خوندم گریم در اومده بود.
سلام دوستان گل .لیلی و آریانا جون ختم یاسین میخواستید به این صورت
ابتدا با وضو و خلوص نیت روبه قبله قرآن سوره یس رو باز میکنید و بعد صد صلوات میفرستید شروع به خواندن سوره میکنید بعد از آیه 12 ،7بار صلوات بعد حاجت میخواین و بعد 7 بار صلوات .سپس ادامه سوره .بعد از آیه 40 دقیقا به همین صورت آیه 12 .و وقتی به آیه 58 رسیدید 14 بار آیه را تکرار میکنید .بعد 7صلوات بعد حاجت بعد 7 صلوات .سپست تا آخر سوره میخوانید بعد.الهم افتح لی ابواب رحمتک و ابواب خزائنک بحق سورت و الیاسین ( متن عربی شو دقیق بلد نیستم بنویسم ولی لیلی جون تو ختم یس که گفته بود دقیق نوشته بود .بعد از آن یامفرج .......
و بعد 100 بار یا مفرج الهم میفرستید .به امید خدا.دعای عربی را رجوع کنید به ختم توضیح داده لیلی همون .
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
2738
سلام دوستان
من 5 شنبه نماز جاجت رو خوندم (همون که لیلی خانم خیلی سفارش میکرد)
من ساعت 4 بعد ازظهر خوندم اخرشم تمام حاجتمو از ذهنم گذروندم
باور کنید یکیش ساعت 8 شب و یکی دیگه هم ساعت 11 شب پنج شنبه براورده شد
به خدا قسم هنوز تو شوکم باورم نمیشه خدا به من هم نظر انداخته
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
خدا رو شکر ساناز جون. سلام به همه دوستان خوب این تاپیک
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ساناز جون خداروشکر خیلی خوشحال شدم .حتما با دل شکسته و پاکی خوندی که حاجت گرفتی تروخدا وقتی این حالت بهت دست میده مارو هم دعا کن .درضمن حتما نماز شکر بخون .احساس میکنم وقتی با شما تبادل نظر میکنم و تو این تاپیک حرف میزنم مشکلاتم نصف میشه .
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
2706