2737
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010923 بازدید | 41767 پست
خدا خیلی بزرگه
بیشتر از حدی که ما تصور میکنیم
تا خدا را دارم نباید ناراحت باشم
و باید به سرنوشتی که برایم رقم زده راضی باشم(البته اگر مردم بذارن)
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هنوز نرفتم لیندا جون فردا صبح انجا هستم
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم
2738
اما شهرزاد جون اراده خدا تو همه کارها دخیل هست
یکجاهایی آدم خیلی کارها میکنه که به خواسته اش برسه حتی راهش هم درسته اما تا خدا نخواد نمیشه
من همیشه که خیلی اشفته میشم میرم سراغ قران میگم خدا یه چیزی تو قران به من نشون بده دلم اروم بشه
چند روز پیش خیلی دلم شکسته بود قران را باز که کردم نوشته بود به هر کسی به اندازه توانش سختی میدهیم و اندک زمان از شربدخواهان اسوده میشوی
خیلی دلم اروم شد
هرکسی خلف وعده بکنه
خدا هرگز خلف وعده نمیکنه
آره لیندا جون
باشه چشم
همین که اینجا دوستای خوبی پیدا کردم خیلی خوشحالم
نمیدونم عسل جون ولی میدونم خدا برای کسی بد نخواسته و نمیخواد

منم خیلی مطالعه داشتم فقط در مورد خدا کتابهای مسیحی و ادیان رو زیاد خوندم خدا بد کسی رو نمیخواد

اگر فکر میکنی اراده خدا دخیل بوده حتما اگر اون اتفاق می افتاده برات چیز بدی رقم میخورده
الهام جون باور کن قبلا که با سپیدار و لیلی ختم میذاشتیم همه این کارها رو می کردیم

الان دوستان هم کمکم میکنند خودم دوست دارم اصلا زحمتی نیست چرا شرمنده عزیزم ؟

دشمنت شرمنده باشه

باور کن ناراحت میشم دوستم که میگی شرمنده شدم آخه کاری هم نمیکنم
2706