2733
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010937 بازدید | 41767 پست
سلام به همه دوستای گلم ... این چندروز که نبودم چقدررررررر تاپیک جلو رفته ...شب حتما میام میخونم ....

این چندوقت مشغوله اماده کردن اتاق دخملمون هستیم تا مامانم دیگه با خیال راحت بره بیمارستان و برای دارو زدن ...

وقت نکردم بیام اینجاااااااااااااااا ولی هرشب به یاد همه هستممممممممم.....

نمیدونم مشکل ستاره عزیز چیه؟؟؟؟؟؟ انشاله که به زودی زود حاجت روا بشهههههههه... منم براش 3 تا مزمل میخونم فقط روزشو قطعی مینویسد برامون ........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای بچه دار شدن

سوره آل عمران آیه 38 رو چه آقا یا خانم تو طول روز هی تکرار کنند

این دعارو حضرت یعقوب میخوندند و خدا بهشون تو زمان پیری حضرت اسحاق عطا کرد

در ضمن چه آقا و چه خانم هر کدوم 2رکعت نماز به نیت بچه دار شدن بخونن

که واقعا جواب میده
2728
سلام شقایق جون مبارک باشه گلم به سلامتی ....

امیدوارم مامانتم به سلامتی دوره درمانش رو شروع کنه و شفای کامل به لطف خدا به سراغش بیاد

بعد از ختم ستاره یه ختم هم برای مامان شقایق بذاریم

70 بار سوره حمد خوبه اگر دعای مجرب تر هم هست بگید

چند راهکار مجرب برای راحت شدن امر ازدواج

1. در هر شبانه روز، یک بار زیارت عاشورا و دعاى توسل را با توجه کامل به نیت این حاجت قرائت کنید.

2. در شب جمعه غسل کنید (غسل مستحبى) و بعد از نیمه شب، نماز امام زمان (عج) را بخوانید (کیفیت آن در مفاتیح الجنان در ضمن اعمال شب جمعه آمده است).

3. سه روز چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه را روزه بگیرید و روز جمعه نماز جعفر طیار به جاى آورید (کیفیت آن در مفاتیح الجنان در ضمن اعمال روز جمعه آمده است). این عمل که مورد توجه بزرگان دین بوده، در استجابت دعا بسیار مؤثر است.

4. سوره های ناس و فلق را زیاد بخوانید.

5. خوش اخلاق و خوش برخورد باشید.

6. به سر و وضع و آراستگی ظاهری خود بیشتر برسید و از شلختگی اجتناب کنید. البته با رعایت حلال و حرام و اجتناب از خودآرایی در مقابل نامحرم.

7. بعد از هر نماز سه بار سوره توحید بخوانید و حتما از خداوند بخواهید که مشکل شما را حل نماید.

8. دعا، توکل، توسل و نذر صلوات برای روح اولیاء خدا معمولا مشکل گشا بوده است.

9. تقوا پیشه کنید. قرآن کریم می فرماید: � و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب�؛ �کسی که به واجبات عمل و از گناهان دوری نماید، خدای مهربان راه خروجی برایش قرار می دهد و روزیش را از جایی که حساب نمی کند، می رساند�.

ادامه پست قبل

با توکل به خداوند و توسل به اولیای الهی از خداوند بخواهید که هر چه زودتر مشکل حل شود. مطمئن باشید اگر به خداوند متعال توکل کنید و تمام امور زندگى خود را به او واگذار کنید، خداوند به بهترین وجه و شکل به آن رسیدگى خواهد کرد.

بسیاری از جوانان مخصوصا دختر خانم ها در سنی خاص به فکر ازدواج می افتند و مدام به این موضوع فکر میکنند و اگر به هر دلیلی شرایطی برای این امر فراهم نباشد همه ابعاد زندگیشان تحت تأثیر قرار میگیرد و احساس سر خوردگی میکنند و تا جایی که ممکن است به افسردگی برسند . شما عزیزان نباید نگران باشید زندگی و سرنوشت خود را به دست خداوند متعال بسپارید و دیگر نگران چیزی نباشید و با خود مدام تکرار کنید که خداوند به مصلحت من آگاه تر است و مطمئنا خیرم را پیش خواهد آورد. و شک نکنید که انشاء الله هر چه زودتر همسرمناسبی برای شما پیدا میشود .

البته دقت داشته باشید که مواردی که برای شما پیش می آید را سرسری و با معیارهای نادرست رد نکنید و برای هر موردی که پیش می آید وقت بگذارید و فکر کنید و همه جوانب را بسنجید و این مستلزم این است که شما شناخت کافی از خود و خواسته هایتان داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری دقیق و عاری از ندامت داشته باشید .

سلام سودا جونم .... الهی قربونت برم که یادم بودی ... شایان هم خوبه و به خاله سودای گلش سلام میرسونه

عسل جونم من 5 بارم را تا 4 شنبه میخونم

شقایقم اتاق نی نی گلمون مبارک باشه ایشالله به سلامتی
2738
ختم 40 بار سوره مزمل برا ی رفع مشکل ستاره که خیلی غصه داره تا قبل از روز پنجشنبه هرشب بعد از نماز مغرب

لیندا .........چهارشنبه .....5 بار
عسل........یکشنبه........3 بار
عسل.......دوشنبه.........3 بار
عسل ......سه شنبه......3 بار
عسل.....چهارشنبه........3 بار
ستاره.....سه شنبه.......3 بار
ستاره.....چهارشنبه.......3بار
شهرزاد...چهارشنبه........5 بار
لیندا.....چهارشنبه.........5 بار
آسمان....سه شنبه........2بار
آسمان.....چهارشنبه......3 بار
سوگل....دوشنبه..........1 بار
نرجس.....؟؟؟؟؟............3بار
قاصدک.....؟؟؟؟؟............5بار
شقایق....؟؟؟؟.............3 بار
الهام بانو..؟؟؟.............2بار
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم

نرجس جون، قاصدک جون، شقایق جون لطفا روزی که قصد خوندن دارید مشخص کنید لطفا قبل از پنجشنبه باشه
الهام بانو جون شما هم قبل از پنجشنبه روزی را مشخص کن
عزیزان تعداد زیاد شد باید بعضی از بچه ها تعدادشون را کم کنن
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم
سلام به همه

چه خوب که تاپیک اینقدر شلوغ شده....دستت درد نکنه شهرزاد جون

الهام جونم خوبی؟ دلم برات خیلی تنگ شده مهربونم

شقایق جونم شما چطوری؟ شقایق جون من خیلی خیلی به یادتم....از خدا می خوام همه چی رو به راه بشه و نی نی به خیر و خوشی بیاد همیشه دعاگوی شما و مامان و شکیبا هستم

لیندا جونی شما چطوری؟ امیدوارم همیشه خوب و خوش باشی

دلم واسه حنانه و مهتاب و مامان آینده و نی نی ناز و همه ی دوستای دیگه م خیلی تنگه.....امیدوارم هرجا هستین سرتون به خوشی گرم باشه و همیشه شاد و موفق باشین
2706