2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کپلو جون...خوبی خانمی؟
منم تو مرکز نوین تحت درمان قرار دارم. منم از منتصریه شنیدم ولی نوین می کن بهتره. چون عملا رو خود خانم دکتر منصوری انجام می دن....تو منتصریه می گن هر دفه یک دکتر میاد. البته اینا رو من شنیدم.
قبل از اینکه برم نویم منم حرفایی مثل حرف مسی جون زیاد شنیده بودم و فکر می کردم خانم دکتر خیلی هم بد برخورده.
ولی دیروز که واسه بار اول رفتم پیشش ...آره سرش فوق العاده شلوغ بود ول سوالای بی شمار منو کاملا با حوصله و روی خوش جواب داد.
2720
2714
دوستان عزیز ....کسی درباره بخش نازایی بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد اطلاع داره؟
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
کسی اطلاع نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
سلام خانومای خوب
کسی هنوز به این تاپیک سر میزنه ؟
من یه پسر 10 ساله دارم یکساله که جلوگیری ندارم و باردار نمی شم شهرم واریکوسل داره و من هم لوله راستم بسته است و خانم دکتر زهره یوسفی و عطیه منصوری و سهیلا بخشی به من پیشنهاد iui کردن دکتر بخشی میخواد خودش این کار رو در بیمارستان رضوی انجام بده. آیا کسی از کارش میدونه خوبه؟ منتصریه یا نوین یا رضوی؟
نمی دونم چکار کنم ؟ یکی به من کمک کنه راستی آیا با روش iui میتونیم جنسیت فرزند رو مشخص کنیم چون من دوست دارم دختر داشته باشم . اگه میشه کجا می تونم این کار رو انجام بدم؟ و اینکه آیا تخمک راست و چپ تاثیری در جنسیت دارند؟
2706