2726
سلام دوستان
کسی دکتر خوب و مطمین تو کرج میشناسه؟ میخوام دکترم کرج باشه ولی بیمارستان مادران زایمان کنم؟؟؟؟؟؟؟
help
thnx
اگر روزی...محبت کردی بی منت! لذت بردی بی گناه!..بخشیدی بدون شرط!!...بدان آنروز واقعا زندگی کردی.
سلام به دوستای گل کرجی
من دوران بارداری تحت نظر دکتر فریبا یحیی زاده بودم فوق العاده دکتر وظیفه شناس مهربون و خوش اخلاقه مطبش هم چهارراه طالقانی کوچه البسکو ساختمان بنای ماندگار طبقه سوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فرانک جووووون
خوبی؟ تو آسمونا دنبالت میگشتم ... رو زمین پیدات کردم !!!!
آبتین خوبه ؟
کجایی تو ؟ خیلی وقته نیستی ... درسته ؟
بیا تو کلوب ... دلمون برات تنگ شده دختررررر
در زندگی فهمیده ام افراد با من آنگونه رفتار میکنند که من به آن ها اجازه می دهم
2728
شماره تلفن دکتر طاهره معدنی را کی داره؟
لطفا به من بدین
؟؟
در ضمن کدوم بیمارستان ها هستن ایشون؟
اگر روزی...محبت کردی بی منت! لذت بردی بی گناه!..بخشیدی بدون شرط!!...بدان آنروز واقعا زندگی کردی.
سلام دکتر من عبدالحسین هدایتی امام بود بین شهدا و 4 راه طالقانی و تو بیمارستان قائم هم زایمان کردم و خیلی هم ازش راضی بودم هم اخلاقش هم نوبت دهی اش و خلاصه خیلی پیرمرد باحالیه
بچه ها من تا چند روز پیش میرفتم پیش دکتر معدنی (میدان شهدا) ایشون برای مریض یکزره کم وقت میزاره.
منو باید هفته 11 تا 13 میفرستاد تست سلامت جنین (کوآدمارکر- که از مهمترین ضروریات بارداریه) ولی هفته 17 فرستاد و به خاطر همین هم جواب آزمایش دقیق نشد و من حدود یک هفته است که خواب و خوراکم شده گریه و استرس (با اینکه میدونم مشکلی ندارم و سن من هم کمه) . پیش هر دکتر متخصصی هم رفتم تعجب میکرد و ( میگفت : شما چرا اینقدر دیر آزمایش دادی باید سر موقع میرفتی چون این آزمایش را اگه سرموقع نری جواب نمیده ) حتی ماماها هم که تخصص ندارن اینو تصدیق میکنن. حالا من مجبور شدم هم 20 روز استرس داشته باشم و هم اینکه باید برم آمینو سنتز . و هزینه زیادی هم پرداخت کنم .
به نظر من پیش دکتری برید که وقت بزاره، به سوالاتون با حوصله جواب بده و مراقبت های ضمن بارداری را آسون نگیره . ایشون خیلی خانوم مومن و خوش برخوردیه ولی ایراداتی که گفتم را داره .
حالا خود دانید .
البته فکر کنم بیشتر برای نازا ها وقت میزاره تا کسانی که بار اولشونه
مامان هستی جون ناراحت نباش گلم خیلی ها هم نمی رن غربالگری ............ من یکی از اونها یی هستم که اول تصمیم داشتم برم اما با صحبت های دکترم قانع شدم که نرم ............. استرسی که داری بیشتر نی نی گلت رو اذیت می کنه
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شدی تـا مـیـتـوانی زیـبـا بـرقـص
سلام هستی جون دکتر محمد محتسبی هم دکتر خوبیه شمارشم اینه2225775مطبش چهارراه طالقانی ساختمان پزشکان پردیسه البته بدیش اینه که باید صبح زود بری نوبت بگیری من ساعت شش و ربع رفتم نفر چهل و سوم بودم ساعت دوازده ظهر نوبتم شد البته خودش هم از ساعت شش صبح کار میکنه خیلی ها تعریفشو میکنن من یک بار پیشش رفتم فقط نگران نباش انشاالله به سلامتی زایمان میکنی
سلام هستی جون
دکتر محتسبی عالیه عزیزم من هم شوشو و هم خواهرم پزشکن و میگن خیلی عالیه تمام همکارای خواهرم از تهران میان پسشش .چند بار هم پزشک و جراح اول زنان شده درضمن من خودم پیشش سزارین کردم بیمارستان کسری واقعا راضی بودم و هستم
2706