2733
2734
سلام دوستان، مامانم به تازگی خونشونو عوض کردن، خونه جدید کاشی هاش آبی هست و به هیچ چیشون نمیاد. شما اطلاع دارید چه کاری می توان بر روی کاشی ها انجام داد یا چسباند؟ که به روز و قشنگ بشه؟
من از استیکر روی کاشی خبر ندارم ولی الان خیلی راحت و سریع میشه روی همون کاشی های قبلی کاشی جدید به انتخاب خودشون بچسبونن. با چسب کاشی اینکار رو می کنن خیلی هم سریع انجام می شه و اصلاً کثیف کاری و بنایی خاصی نداره/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پریروز بازار کاشی (البته کرج) بودم. یه برچسبهای پلاستیکی ژله ای داشت واسه روی کاشی. طرحهای مختلفی هم داشت. به نظرم قشنگ بود. بد نیست به بازار کاشی یه سری بزنی.
اگر کرج هستی برو سه راه گوهردشت اگر تهران هستی خ شیراز ونک. اونجا چیزهای خوشگلی گیرت میاد. البته ونک خیلی گرونه ولی میتونی ایده بگیری بری جاهای مناسبتر بخری.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2728
یه سری برچسبها هست که روی کابینت میزنن رولی هست میتونین رولش رو بگیرین بزنین روی کاشیهاتون. انواع و اقسام رنگ و طرح هم داره تازه با دستمال مرطوب هم میتونید تمیز کنید. خیلی خوشگله. خواهر شوهر من رنگ و طرح کابینت آشپزخونه اش رو با همینها عوض کرد.