2737
2739
عنوان

کسی dysport تزریق کرده برای درمان واژینیسم ؟ خواهش می کنم کمک کنین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 56153 بازدید | 690 پست
دکتربااستفاده از اسپکولوم این کارراانجام میده؟ من چندبار مجبورشدم واسه معاینه برم پیش دکتر .هربار دوتا ؤلوفن وآلپرازولام میخوردم وبازهم ازدرد فریاد میکردم . باورم نمیشه یه روزی این مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهش میکنم عزیزم.من تلفن و آدرسشو میگیرم همین جا میذارم.به نظرم برای بوتاکس دیر نمیشه قبلش تمرینای بارانا رو انجام بده باشه؟ نه اسپکولوم نذاشت.با دست و خیلی معمولی مثل معاینه معمولی بود.ساره امیر زاده زیر بیهوشی میزنه فکر کنم
باشه عزیزم . آره وبلاگ وتمریناش رادیدم . راستش میخوام هر دو راه را برم . واقعا نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم . فقط میتونم دعاکنم واسه تون که انشا ءا.. بزودی باخبرخوش بیاید . فاطمه جون شما خودتون هم تمرینای بارانا راانجام دادین؟
2738
من قبلا با انگشت تمرین میکردم البته نه به طور پیگیر و مداوم.نه من تمرینای بارانا رو متاسفانه دیر آشنا شدم.ولی میخوام از فردا شروع به تمرین کنم.اونجا بچه ها خیلی به هم امید و روحیه میدن.اگه میخوای زندگیتو نجات بدی حتما اونجا عضو شو
دکتر امینی دو سه روز قبلش نوبت بگیر بگو از شهرستان میام.هر روزی که بخوای نوبت میده.ولی اینم بگم تو این کار کسی بهتر از شیرین قاضی زاده نیست.خودش ۱۴ سال پیش برای اولین بار این روش رو تو دنیا ابداع کرد
2706