2733
2734
عنوان

کسی dysport تزریق کرده برای درمان واژینیسم ؟ خواهش می کنم کمک کنین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 56153 بازدید | 690 پست
من خیلی پرسیدم کسی اینجا انجام نمیده تو اصفهان شما کسی را نیشناسید بهم معرفی کنید؟؟ من میخواستم برم گلوپ تو مادرانه ها اما اونجا نشد برم اینجور باشه که عالی میشه بعدشم من براتون جواب ایمیل دادم امیدوارم دستتون رسیده باشه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فاطمه جان من متایفانه شیراز هستم مجبورم بعدازعیدبرم تهران . ولی همین که این مطلب رادیدم نقطه امیدی توزندگیم بازشد . نمیدونی چقدراین مساله عذابم میده . من سه ساله ازدواج کردم . به روانپزشک ومتخصصان زیادی تو زمینه زنان مراجعه کردم . ولی متاسفانه هیچکدوم واسه م کاری انجام ندادن . کمکی که شما وبارانا وبقیه دوستان انجام دادن واقعا باارزشه
یه خواهش ازت دارم نادیا جان.اگه دوست داری زندگیتو نجات بدی حتما تمرینایی که بارانا میگه انجام بده.اگه مشکلت حل نشد هرچی خواستی به من بگو.وبلاگشو دیدی.اونجا خیلی ها مثل من و شما هستن.دارن تمرین میکنن و هر روز چند نفرشون بانو میشن.تو که تا بعد عید وقت داری پس از همین حالا شروع کن.مطمئن باش کارت به بوتاکس نمیرسه
2706