2703
2553
عنوان

کسی dysport تزریق کرده برای درمان واژینیسم ؟ خواهش می کنم کمک کنین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 56131 بازدید | 690 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته فاطمه جان من دفترچه دارم و بیمه تکمیلی هم دارم به نظرت قاضی زاده قبول میکنه من که از شهرستان میام کی باید مطبش باشم و همون روز بهم نوبت میده یعنی؟ آخه تلفنش را جواب نمیده اصلا ازش بپرسم
2720
من خیلی از تزریقش میترسیدم ولی مثل آمپول زدن معمولیه فقط به ۴ جا( چپ راست بالا پایین) تزریق میشه.البته اینم بگم بوتاکس وقتی صد در صد جواب میده که توأم با رفتار درمانی باشه برای همین میگم به وبلاگ بارانا سر بزن
2714
من قصد ندارم درمانمو قطع کنم پیش سکولوزیستم میرم مرتب ایشونم پیشنهاد دادن بخاطر شرایطی که دور و برم هست و بیماریهای 2 تا خانواده اینکار به روند درمانم کمک میکنه من همه ی وقتم تو مراقبت مادرم میره و حتی چند شب یکبار پیش همسرم میتونم بخوابم و جدا هستیم بخاطر شریاط مادرم برای این وقت تمرین پشت سر هم و آرامشی که باری این تمرینا لازمه ندارم من میترسم از آمپول اما اونقدرم تحملم پایین نیس اما خوب راستش ترجیح میدم تو بیهوشی باشه اما نه با اختلاف مثلا 2 تومن بین دکترا
برای تزریق مثل زمانی که معاینه میشیم؟ من قبل تشخیص بیناریم خیلی اذیتم کردن این دکترا زنان از بس معاینه زوری بودا و یه جور ناجور فشار عصبی میترسم نزارم اونوقت برای تزریق بهم دست بزنه یا خودمو سفت کنم و تزریقم دردناک تر شه نمیدونم جدا چیکار کنم و پیش کدوم برم
برای تزریق مثل زمانی که معاینه میشیم؟ من قبل تشخیص بیناریم خیلی اذیتم کردن این دکترا زنان از بس معاینه زوری بودا و یه جور ناجور فشار عصبی میترسم نزارم اونوقت برای تزریق بهم دست بزنه یا خودمو سفت کنم و تزریقم دردناک تر شه نمیدونم جدا چیکار کنم و پیش کدوم برم
درکت میکنم انشالله خدا شفاشونو بده.من هم وحشت داشتم ولی فقط یه کم سوزش داشت ولی فرقی نداره با بیهوشی.هزینش خیلی میره بالا.فکراتو بکن.البته فکر کنم روش درمانت درست نیست چون با روشهایی که من میدونم تو کمتر از یک ماه خوب میشن اکثرا.میترا مولایی نژاد تو اصفهان شنیدم خیلی خوبه
2706