2733
2734
عنوان

کسی dysport تزریق کرده برای درمان واژینیسم ؟ خواهش می کنم کمک کنین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 56153 بازدید | 690 پست
اول از همه باید بگم به وبلاگ بارانا سر بزنید روشی که داره صد در صد جواب میدهwww.myvaginismus.blogfa.com بارانا چند ماهیه مشکلش حل شده.خیلی دوست داشتم با تمریناتش جلوبرم ولی اگه صفحات قبل رو بخونید میبینید که فرصت ننداشتم و مجبور شدم برم سراغ بوتاکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای اطلاعات بیشتر در ضمینه بوتاکس میتونید به سایت کلینیک پینکسل برید اطلاعات آموزنده و خوبی داره در مورد موارد زیر میتونید اطلاعات کسب کنید  

کلینیک پینکسل

لیزر موهای زائد

بوتاکس

از بین بردن سیاهی دور چشم جوابگوی سئوالات شما به صورت آنلاین هستیم در صورت آفلاین بودن پشتیبان میتوانید با شماره کلینیک پینکسل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید تعرفه قیمت خدمات در هر صفحه ای موجود است اینم آدرس وب سایتش pinkcell.net  
چند تا دکتر خوب میشناسم برای بوتاکس.که بهترینش شیرین قاضی زاده هست که رتبه یک جراحی زنان در ایرانه وااین روش بوتاکس رو خودش ابداع کرده.من ساعت ۳ میام بقیشو مینویسم باید برم جایی.ببخشید
مطمئنم اگه به آدرس وبلاگی که گفتم سربزنید و از بارانا کمک بخواهید حتما نتیجه میگیرید.من اگه رفتم سراغ بوتاکس چون فرصتی برای تمرین نداشتم.اگه صفحات قبل رو بخونید متوجه میشید که زندگیم چطوری شده....
2738
اما اگه شما هم فرصت ندارید میتونید به مطب دکتر شیرین قاضی زاده سربزنید آدرسش: تهران؛ بلوار کشاورز نبش تقاطع جمالزاده.ساختمان پزشکان.ایشون زیر بیهوشی میزنه.اول میخواستم پیش ایشون تزریق کنم ولی نینا گفت برو پیش شهناز امینی ارزون تر میگیره و بدون بیهوشی میزنه
شیرین قاضی زاده تو کلینیک بزرگمهر انجام میده.تلفن مطبش رو کسی جواب نمیده باید حظوری وقت بگیرید.یکشنبه و سه شنبه ها مطب هست.بعدازظهرها.کارش و دقتش رو قبول دارم میدونم صد در صد نتیجه میده...
فاطمه خانوم میشه بگین تزریقتون چطوری بوده؟ بدون بیهوشی؟ درد هم داشتنین تو تزریق؟ من برای درمان پیش سکولوزیست رفتم و تا دستگاه معاینه پیش رفتم بعد دکتر بهم پیشنهاد داد که شوهرم هم اقدام کنه برای نزدیکی که انگاری برگسته بودم همون خونه اول و اینکه من حسابی تحت فشار عصبی هستم چون هم مادر خودم هم مادر شوهرم بیمار شدن و وقت تمرین و اینارو مرتب ندارم
من اصفهان هستم برام مقدور نیس برم مطب خاونم قاضی زاده نوبت بگیرم اما خانوم امینی تلفنی نوبت بهم میدن گفتم از شهرستان هستم چطوری خانوم قاضی زاده را پیداکنم و نوبت بگیرم
شهناز امینی تو میدان آرژانتین خیابان الوند جنب بیمارستان کسرا بن بست آفرین پلاک۳ طبقه ۸.شماره:۰۲۱-۸۸۶۵۰۰۵۱ و ۰۲۱۸۸۸۸۱۵۹۸ دکتر خوبیه.بدون بیهوشی میزنه خودش تو مطب بوتاکس داره.تزریقش ۵ دقیقه طول کشید.زیاد درد نداره.۴ نقطه ی واژن که حین نزدیکی منقبض میشه میزنه.البته من خودم بوتاکس دیسپورت خریدم برام تزریق کرد چون دیسپورت بهترینه.البته دکتر امینی میگفت بوتاکسی که میزنه به ۹۵ درصد افراد جواب داده
در رابطه با هزینه ها بگم: اگه پیش قاضی زاده بخواهید بزنید باید دیسپورت بگیرید حتما.آمپولش آزاد۵۹۰۰۰۰ پانصد و نود هزار و دستمزد دکتر آزاد یک و نیم میلیون.من دفترچه نداشتم و رفتم پیش امینی.اگه بخواهید پیش امینی بزنید اگه از بوتاکس خودش بزنه کلا میشه ۵۰۰ تومن اما اگه مثل من خودتون بخرید ببرید ۴۰۰ دستمزد میگیره یعنی کلا یک میلیون میشه
2706