2410
2553
تو را خدا اگر راه حل دیگه ای هم سراغ دارید پیشنهاد بدید دارم خلی میشم دندونهای دختر 10 ماهم داره سیاه میشه تازه دیشب متوجه شدم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وای این کارو نکن جوش شیرین برای معده خیلی بده .خب بعد از قطره دادن به نی نیت با مسواک انگشتی و اب دندوناشو بشور
ایروویت اگه پیدا کنی بهتراز بقیه قطره هاست
روزهای خوب خواهند آمد. شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد
سلام
من در جستجو سیاهی دندون پسرم بودم که اینجا را پیدا کردم

لباسای پسرم هم با قطره سیاه شده
دیگه لباس سالم نداره

ولی چاره ای هم پیدا نکردم

کژال جون جوش شیرین خیلی برای معده ضرر داره
2714
چطور لکه قطره‌ آهن را از روی لباس بچه‌ها پاک کنیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام دادن قطره‌آهن به کودک خود و ممانعت کودک به دلیل مزه ناخوشایند آن، مقداری از آن روی لباس او ریخته و با وجود سعی در از بین بردن آن با مواد مختلف مجبور به دور انداختن آن شده‌اید.

متاسفانه لکه قطره‌آهن، به رنگ قهوه‌ای و با چند بار شستشو به صورت نارنجی روی سطح پارچه باقی می‌ماند.

لباس‌های کاملا نو و دوست داشتنی‌ای که با شستشو پاک نشده، ظاهر خود را از دست داده و به ناچار جای خود را به لباس‌های جدید می‌دهند و این مشکل تا دو سال ادامه دارد.

ولی همیشه راه‌حلی برای مسایل وجود دارد، راه‌حل این مشکل نیز آب‌لیمواست.

1-مقداری لیموی تازه یا آب‌لیمو را روی لکه ریخته، با استفاده از یقه‌شور نرم چند بار روی آن بکشید.
در عین حال هنوز ممکن است مقداری از لک به صورت کم‌رنگ روی لباس باقی ‌بماند.

2-در این صورت مقداری لکه‌بر لباس روی آن ریخته و طبق دستور‌العمل روی قوطی عمل شستشو را انجام دهید.
در صورتی که بعد از این مرحله باز لکه کاملا برطرف نشده باشد، مالیدن آب‌لیمو و شستن لباس را تکرار کنید و این کار را تا پاک شدن کامل لکه ادامه دهید.

3-چنانچه مقدار قطره آن قدر زیاد بوده که هنوز کاملا برطرف نشده است، از لکه‌برهای دیگر استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه رسیده، بتوانید از لباس کودک مجددا استفاده کنید.

جوش شیرین مینای دندون رو خراب میکنه.
بعد از قطره دادن سریع تمیز کنید با گاز نمناک و آب بدید بخوره .

برای لکه روی لباس هم پودر یا مایه لکه بر ونیش همه لکه ها حتی لکه های آهن قدیمی رو تمییز میکنه.
پودر لکه بر سپید هم خوبه ولی لباس رو خیلی خشک میکنه
در ضمن خیلی خوب آبکشی کنید.
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
نی نی های زیر 3سال که نمیتونن اب دهنشو بیرون بریزن خب مقداری از جوش شیرین با اب بزقان مخلوط میشه و داخل مری ومعده میره
من قبلا هفته ای یکبار از جوش شیربین برای تمییز کردن دندونام استفاده میکردم وضع معدم بهم ریخته بود حالا چ برسه به بچه ها که معدشون ضعیف تره
روزهای خوب خواهند آمد. شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد
2706