2733
2734
سلام

میخوام یه مدت ازش استفاده کنم تردید دارم اگه ممکنه راهنماییم کنین .
این قرص مخصوص دیابتی ها هستش....قند خونو میاره پایین باعث بی اشتهایی میشه..من استفاده کردم یه مدت تاثیر چندانی نداشت....
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
ریحان جون شما هم میخوای وزن کم کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تقریبا یه ماه پیش مجیک خریدم که بیستاش رو هم خوردم ولی دیدم تاثیر زیادی نداشت یکی از دوستام دید و گفت تقلبیه و باعث خونریزیه معده میشه منم فعلا از ترسم دیگه استفاده نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره...من تمام قرصای لاغری رو تا حالا امتحان کردم..و نتیجه همه قرصا موقتی بوده...مجیک اسلیم که توش شیشه داره اصلا نخور...متفورمین حالت تهوع بمن دست میداد..
2728
اتفاقا یکی دو نفر هم بهم همین رو گفتن و فعلا هم 40 تای دیگش باقی مونده پارسال 14 کیلو کم کردم و الان رسیدم به 72 درسته مثل قبل انگیزم قوی نیست ولی نمیدونم چرا با اینکه کم میخورم وزنم کم نمیشه .

دنبال یه راه حل هستم اون 14 کیلو رو با رژیم تو دوران شیردهی کم کردم حالا یه 7 کیلوی دیگه هم میخوام کم کنم ولی دریغ از یه گرم کاهش وزن .
نه اصلا نخور..یه جا خوندم که یه دختر جوون بر اثر استفاده از همین مجیک اسلیم تو کما رفته و جو.نشو از دست داده...

من خودم دوسال پیش 8 کیلو با مجیک کم کردم...اما دوباره برگشت...بنظر من به جای این همه پولی که به قرص میدی یک تردمیل بخر روزی یکساعت ازش استفاده کن تو یکماه کلی وزن کم میکنی...منکه میخوام اینکارو بکنم....
ای بابا ریحان جون دلت خوشه ها تردمیل دارم خونه داره خاک میخوره کو انگیزه قبل . ببین اون 14 کیلوی قبلی رو هم همینطوری با تردمیل و رژیم و شیردهی کم کردم ولی حالا دیگه کو اون انگیزه قبلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موندم اسلیم کوئیک بخورم یا متفورمین . اخه این دوتا رو شنیدم عوارض نداره .
2738
ندا جان من حدودا از دی پارسال واسه تنظیم پری یود بهم داد.نمی دونم چه ربطی داشت اما اتفاقا درمتن هم شد.البته من راه هم می ذفتم هر روز.یه ماهی میشه دیگه نخوردم و 1 کیلوش برگشته
پرنسس زیبای من،آیسان،12تیر92متولد شد
مامان بنیتا جان میشه بگی چیا میخوری ؟

آخه عزیزان میگم که بدنم استپ کرده دیگه با رژیم و ورزش پایین نمیاد منم ون زیاد تلاش کردم و مثل قبل نتیجه نگرفتم دیگه انگیزم رو از دست دادم.
2706