2737
2734
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235092 بازدید | 1104 پست
سلام
ساسا جون میشه یک تصویر از کله مبارک بزارید ما هم ببینیم ؟ اخه منم قراره کاشت مو انجام بدم البته الا نه چون مقداری مو دارم
من درمان های خیلی زیادی انجام دادم اما تاثیر موقتی داشته
از 22 سالگی ریزش مو داشتم الان که 25 سال سن دارم تا حالا حدود سه چهار میلیونی دارو خریدیم از ماینوکسیدیل هشت درصد و انواع قرص ها ،محلولها و شامپوهایی که توی بازار بوده استفاده کردم هشتصد هزار تومن دادم به شانه لیزری هیر مکس که اونم بخاطر حساسیتی که بهش داشتم گذاشتمش کنار
چند ماهی که از ماینوکسیدیل هشت درصد استفاده میکردم تاثیر فوقالعاده خوبی داشت اما بخاطر عوارض خیلی شدیدی که داشت مجبور شدم ترک کنم در حال حاضر بعضی از سایت ها گزارش دادن که ماینوکسیدیل در موارد خیلی کم سرطا زا هست و خیلی از سایت ها نوشتن روی دستگاه گوارش عوارض خیلی خطرناکی میزاره که من خودم یک سال با عوارض عجیب و غریبش دستو پنجه نرم میکردم البته گفتن این عوارض شاید برات غیر قابل باور باشه
این عوارض خطرناک و در بعضی مواقع لا علاج توی هیچ سایت ایرانی قید نشده و حتی وقتی از دکتر های برجسته کشور هم بپرسی باز باور ندارن که ماینوکسیدیل بتونه روی معده روده مقعد قلب چشم و....تاثیر بزاره
اما من میتونم صدها سایت انگلیسی معتبر بهت معرفی کنم البته نا گفته نماند که این عوارض معمولا زمانی رخ میدن که طولانی مدت ازش استفاده کنی یا اگه درصدش بالا باشه

اکثر سایتهای خارجی که در مورد فیناستراید یک میلی گرمی و پنج میلی گرمی خوندم عوارض غیر قابل برگشت این دارو رو بارها ذکر کردن البته نمیشه گفت همه ی افراد دچار این عوارض میشن ولی درصد خیلی بالایی گزارش شده
منظورم از عوارض کم شدن میل جنسی افسردگی و حتی میل به خودکشی یا ناباروری و....
و بعضی از سایت ها بجای فیناستراید یک میلی گرمی فیناستراید دو دهم درصد رو پیشنهاد دادن.
اینها رو محض اطلاع دوستان گفتم مخصوصا اینکه بخاطر عوارض ماینوکسیدیل هم سختی زیادی کشیدم و هم هزینه زیادی برای درمان خرج کردم از طرفی توی هیچ سایت ایرانی شما نمیتونید ببینید در مورد این عوارض مطلبی نوشته باشن ناگفته نماند این عوارضی که من گفتم خیلی خلاصه بود.
حالا از همه ی این حرفها گذشته من تصمیم داشتم پی ار پی کنم اما مثه اینکه واسه بعضی ها جواب نمیده
تصمیم دارم تا سال دیگه موبکارم اخه فعلا مو دارم اما کم پشت شده ولی نگران این هستم که کاشت مو خوب از اب در نیاد اکثر کسانی که مو کاشتن معمولا پیشونی خیلی بلندی دارن من از این خیلی بدم میاد میشه جوری مو کاشت که خط موها پائین باشه ؟
واسه کاشت مو محدودیت وجود داره؟
تو سن 25 سالگی میشه مو کاشت ؟
من میخوام با این موها زن بگیرم دی: اگه بگن تو سن سی سالگی که دیگه به درد نمیخوره
راستی من پیشنهاد میدم غذاهایی که باعث ریزش مو میشه نخوری مثله فست فود بجاش از دم کرده شلتوک برنج سه روز یک بار فوقاعاده تاثیر داره ماهی میگو هم خوبه
میتونی از قرص روی خارجی هم استفاده کنی که باز خودش تاثیر خیلی خوبی داره
غذای های چرب باعث ایجاد چربی روی پوست سر میشه چربی پوست سر باعث ریزش مو میشه رشد مو رو کمتر میکنه

همین دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با سلام خدمت آقای ساسا گرامی

ببخشید آقای ساسا من سوالی دارم در مورد مدت کاشت مو

من در خارج از ایران زندگی میکنم به نظر شما اگر من این عمل را در ایران انجام دهم. آیا مدت یک ماه برای این کار از اولین مرحله تا آخرین مرجله کافیست؟ چون من نمیتوانم بیشتر از یک ماه در ایران اقامت داشته باشم.

برای اطلاعات بیشتر باید بگویم من طاسی کامل ندارم و هنوز یکی در میان مو بر روی سرم هویداست. در ضمن من 47 ساله هستم.

خیلی ممنون میشوم اگر پاسخ سوال مرا بدهید.

دوست شما
سلام
متاسفانه من خدمت دکتر امیری نرفتم. نظر من رو بخواید اینه که اولا حتما متخصص پوست و مو باشه بعدش این که مطمئن بشین حداکثر برداشت رو از بانک مو انجام بده. اگه سطح طاسی زیاد هست حتما روش ترکیبی کار کنید. اگر بهش اعتماد دارید کار رو شروع کنید. دکتر نیلفروش الان ترکیبی رو 5300 میگیره اما من که خیلی خیلی راضی هستم.
سلام دوباره
آقای حسین 006 خیلی ممنون از اطلاعاتتون در مورد داروها و سایر پیشنهادات شما. عکی من رو خواستید. موافقم . فقط بفرمایید که چه شکلی بایداین کار رو کرد. البته عرض کنم که روز به روز داره تراکم موهام بهتر میشه و گرچه الان هم راضی هستم اما قطعا یکی دوماه دیگه بهتر هم میشه. در مورد خط رویش مو سوال داشتید. اگه بانک مو شما خوب باشه ( منظورم فقط تراکم بانک مو نیست نکات دیگه ای هم مطرحه که تو کامنتهای قبلیم گفتم) میشه خط رویش رو پایین آورد اما در غیر اینصورت اگر خط رویش مو خیلی پایین بیاد مثل یک تل مو میشه که گذاشتیش وسط یک کلیه طاس!!! خط رویش موی من الان 4 انگشت با بالای بینیم فاصله داره. که به نظر من خوبه. البته اگه نیم اگشت پایین تر بود که دیگه عالی بود. هیچ بخشی از سرم هم خالی نیست. من دو مرحله کاشت داشتم اگر بخوام مرحله سوم رو داشته باشم خوب خط رویش میاد پایین تر.
اما در کل توقع منطقی از کاشت داشته باشید.

خانم مامان رادین، کاشت مو اصلا دردناک نیست. فقط حوصله میخواد. هر عمل 8 تا 10 ساعت طول میکشه. بعد از عمل هم درد چندانی نیست. من دو بار عمل کردم. فقط شب بعد از عمل کمی درد داشتم . صبح درد برطرف شده بود. تنها سختی اینکار اینه که باید موها رو از ته زد.

آقا یا خانم الیسا
برای کاشت مو . اگر عمل ترکیبی بخواید انجام بدین ( یعنی fut به همراه fit) ده تا 14 روز اقامت شما هم کافی است. اونهم به جهت فاصله بین هر عمل که بهتره یک هفته باشه و ویزیت های بعد عمل تا زمان کشیدن بخیه ها.
در مورد اینکه چند تا عمل نیاز دارید باید با پزشک مشورت کنید. اما به نظر من حتی اگه موهاتون کم پشت باشه بازهم نیاز به کاشت ترکیبی رو دارید اما حسنش اینه که نتیجه نهائی کار بهتر میشه.
2738
ساسا جان شرمنده گفتید ترمیم مو هم انجام دادی؟
من الا 24 سالمه و معمولا دکترا نظرشون بر اینه که تو این سن بهتره کاشت مو انجام نشه و پسر خاله ام که رفت کاشت خیلی هم خوب از اب در نیومد
میخواستم در مورد ترمیم مو یا همون کاشتموی مصونی برام توضیح بدین میشه ؟
اینکه چقدر هزینه میشه چقدر عمر میکنه
طبیعی به نظر میاد؟
به مرور زمان تغییر حالت نمیده؟بد حالت نمیشه ؟اگه اره بعد چندوقت ؟
میشه جوری کاشت که پوست سر پیدا نباشه با چقدر هزینه ؟
میشه یه ایمیل به ایمیلم بفرستید چند تا سوال دیگه داشتم میخواستم اونجا بپرسم
واقعا ممنون میشم اگه این کارو بکنید برام
ایمیل من
h.ch2014@yahoo.com
سلام
حسین آقا. براتون ایمیل میزنم. اما در مورد ترمیم مو چند تا نکته هست که لازمه اینجا بگم شاید بعضی ها بخوان بدونند. به خصوص که اینروزها خیلی در موردش تبلیغ میشه که موهای شما ظرف چند ساعت و با یک هزینه (حدود 600 تا 700 هزار) پر میشه.
من سال 75 ترمیم مو کردم . و تجربه ام فوق العاده است. تو این سیستم در حقیقت یک تکه کلاه گیس ( مویی که روی یک تور نازک قرار گرفته) به سرشما میچسبونن با استفاده از چسب!! البته روش هایی هم هست که از کلیپس و یا بافت برای اتصال استفاده میشه که مو شما رو درب و داغون میکنه!!
این نوع ترمیم مو شاید تو روزهای اول براتون جالب باشه ( چون به یکباره کلی مو رو سرتون میذارید) اما به تدریج متوجه معایبش میشید. این موها رو باید هر 2 تا 3 سال یکبار برید عوضش کنید. هر شش ماه یکبار باید برید پرش کنید. رنگش میره و هر چندماه یکبار رنگش باید کنید. وقتی میرید حمام باید کلاه گیستون رو بردارید بعد دوباره اون رو بذارید. تو خیابون یا توی جمع همش نگرانید کسی نفهمه. استخر یا دریا میرید نگرانید نیوفته. اما بدتر از همه اینه که باید قید موهای خوتون رو بزنید. ریزش موتون رو به شدت بالا میبره به شکلی که شما کم کم مجبور میشید یک کلاه گیس کامل روسرتون بذارید. تو رو به خدا سراغ ترمیم مو نرید. من که از اینکار بشدت پشیمون هستم. از سال 80 دنبال راهی بودم که از شرش خلاص شم. تا سال قبل بالاخره اینکار رو کردم. روزی 100 بار خدا رو شکر میکنم.
سلام

مبارک باشه جناب ساسا ...خدا رو شکر که راضی هستین

فقط یه سوال چرا دو بار عمل کردین؟

همسر من 4 ام ماهی که در پیشه نوبت عمل داره

انشالله مثل شما نتیجه بگیره

البته ایشون کاملا طاس نیستن و قسمتهایی از سرشون کم پشت و موهاش نازک شدن

بانک موهاشونم عالیه

توکل بخدا
سلام آقای ساسا
من یه خانم هستم و 5 6 سالی هست ریزش مو دارم و همش داره بدتر میشه...چند بار دکتر رفتم و بهم داروهای مختلفی دادن که دیگه حوصلمو سر برده:(
دنبال یه دکتر خوب هستم و اینکه بفهمم روش PRP اصلا بدرد میخوره یا نه...ممنون میشم کمکی کنید
سلام خانم eeng
خوب این سوال رو بایستی از پزشک تخصص بپرسی. دکتر نیلفروش کلا prp مو رو قبول نداره و فکر کنم اصلا کار هم نمیکنه. prp تزریق پلاکت هست نه تزریق سلول های بنیادی. متاسفانه خود دکتر نیلفروش ویزیت نمیکنه و همکاراش ویزیت میکنن. اگر ریزش موهاتون مدلش مردانه باشه و پس از بررسی های هورمونی هم سطح آندروژن هاتون بالا باشه خوب کاشت مو جواب میده و یا شاید داروهایی مثل فیناستراید لازم باشه.
2706