2737
2739
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235097 بازدید | 1104 پست
آقای ساسا سلام.... همسرم برای هفته دیگه نوبت کاشت مو داره میخوام ببینم درسته که میگن نباید بعد عمل رانندگی کرد شماهم بعد عمل رانندگی نکردید کلا حال عمومی بعد از عمل چطوریه ؟؟؟چون همسرم میخواد خودش بره وبیاد..ممنون
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
سلام
مرسی خانم ویولت بله مینکسیدیل 5% استفاده میکنم. راستیتش سخت ترین روزهای کاشت مو یکماه بعد از اونه که موها میریزه و دوباره شما طاس میشین!!! بر ای من که قبلا ترمیم مو داشتم که سخت تره. اما چون همه من رو با موهای کاشته شده تو یکماه پیش دیدن. زمینه و آمادگیش داشتن و خیلی سخت نبود. تازه دارم حس میکنم طاسی هم بهم میاد. از این طاسی های کمپلت سفید!!! الان تقریبا 80 تا 90 درصد مهای کاشته شدم ریختن اون 10% کمی بلند شدن.

خانم آسانا بعد از عمل حتما حتما با همراه برگردن. نه میشه نه اجازه میدن تنها بیاد. من هم ال میخاستم اینکار رو کنم. اما گفتن نمیشه. عمل که تموم شد اینقدر گیج و منگ بودم که حتی برای راه رفتن هم کمک میخواستم. هم تو حین عمل آرام بخش و داروهای مختلف تزریق میشه که فرد رو کمی گیج میکنه و هم اینکه 8 تا 10 ساعت عمل باعث خستگی و کانفیوز شدن میشه. در ضمن کافی رزهای اول به سر ضربه بخوره موهای کاشته شده بیرون میزنه. اصلا اجازه ندید.
شب اول کمی درد هست فرداش خب میشه. عمل fit درد کمتری فرد داره اما خسته کننده تره. fut درد بعد عملش بیشتره البته اونقدرها نیست. سختی کار خوابیدنه که تو سه چهار شب اول باید نشسته باشه.
تبریک میگم موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جناب ساسای محترم
یکی از آشناهای ما حدود ٥ سال پیش مو کاشته بود ,اون هم با متد قدیمی ٥ سال پیش, الان که صد در صد متدهای جدیدتری اومده
من بعد ٢ سال که ایشون رو دیدم کاملا موهاشون رشد کرده بود و در اومده بود
نگران نباشد
باز هم منتظر خاطراتتون هستیم به امید روزی که بیاید و بگید که تمام موهای که ریخته بودن، در اومدن
سلام به همگی...
اگه یه دکتر خوب برای PRP توی تهران سراغ دارید ممنون میشم آدرس و شماره تماسش و به من بدید.برای شوهرم میخوام.موهای جلوی سرش خیلی کم پشت شده.
از شما کسی تو اطرافیان داشتید که PRP کرده باشه؟نتیجه هم داده؟هزینش چقدره؟
ممنون
2731
سلام
ببخشید . چند وقته سرم شلوغه دنبال خونه هستم!!
الان 2ماه و یک هفته از کاشت موم میگذره. طبق اونچه که خوندم موهای کاشته شده 4 ماه بعد از ریزش شروع به دراومدن میکنن. اما موهای من کمی زودتر یعنی از 15 روز پیش شروع کردن به دراومدن. البته فقط 20 تا 30 درصد اونها دراومدن . هنوز خیلیشون موندن. هر روز میرم تو آینه و بادقت تو سرم دنبال موهای جدید میگردم. دکتر گفت اصل رویش رو تو اسفند خواهم داشت.
خوب دلمه های مو با شستشوی روزانه (2 بار در روز) پس از یک هفته میرن. اما پوسته پوسته شدن موها باقی ممیمونه. موها که بلند میشدن روشون پوسته به شکل شوره هست. این پوسته پوسته ها با ریزش مو پاک میشن.
یکماه بعد کاشت که کم کم اجازه پیداکردم موها راحت تر بشورم موهای کاشته شدم ریخت و سرم حسابی تمیز و طبیعی شد. الان تک و توک جوش میزنه گرنه همه چی طبیعیه.
2738
سلام
الان دقیقا سه ماه از کاشت موی من گذشته. اگه سطح طاسی گذشتم 100 فرض کنیم الان حدود 60 شده. روز به روز هم داره بهتر میشه .البته تمام سرم پر شده اما بینشون خالیه . دیگه طاس نیستم! با توجه به اینکه بیشتر موهای کاشته شده ماه 4 به بعد در میان و موهایی هم که الان دراومدن نازک هستند که خوب بعدا ضخیم تر میشن. پس احتمالا نتایج بهتری رو دریافت خواهم کرد. موهام خیلی دوست دارم. هر یکساعت یکبار جلو آینه هستم.

قبل از عمل فکر میکردم چقدر سخته برای منی که کلاه گیس داشتم حالا موهام کچل بشه و برم سرکار . اما واقعا سخت نبود. الان خیلی احساس بهتری دارم نسبت به اون وقتی که کلاه گیس داشتم. یکی از بهترین تصمیمات زندگیم گرفتم. بیخودی سخت میگرفتم.
جناب ساسای محترم
چند تا سوال داشتم به من لطف میکنید اگه جواب بدید
آیا بعد از رشد کامل موها لازمه که دوباره آزمایش بدید ؟آیا دکترتون در این باره حرفی زدند ؟بعد از مرحله ی رشد موها کار به خصوص دیگه ای لازمه که انجام بدید ؟بعد از گذشت این مدت و رشد موهاتون باید هر چند وقت یکبار به دکترتون مراجعه کنید ؟
ببخشید که خیلی سوال پرسیدم
سلام
پس از رشد موها دیگه نیاز به هیچ آزمایشی نیست. اگر بخواهید دوباره کاشت مو انجام بدید میتونید اینکار رو انجام بدید البته بهتره بگذارید 9 ماه بگذره تا نتیجه کار رو کاملا ببینید. دکتر ازم خواسته هر 3 ماه یکبار برم پیش ایشون. آخر اسفند رفتم گفت خوبه. گفت تا حالا حدود 40% موهات دراومده و مابقی تا پایان ماه ششم درمیان.
الان روزی 2 بار مینوکسیدیل 5% میزنم و قرص فیناستراید میخورم همین. کار دیگه ای لازم نیست انجام بدین.

روز اول فروردین برای اولین بار پس از کاشت موهام با فامیلای همسرم روبرو شدم ( البته طفلی فقط یک خواهر و یک برادر داره!!) همشون گفتن چقدر خوب شده. اصلا انتظارش نداشتم چون اصولا آدمای بسیار مشکل پسند و ایراد گیری هستند.

سلام. جناب ساسا مبارک باشه. چه خوب که خونواده همسر خوششون اومد. أدم کلی روحیه میگیره.
شما درباره دکتر امیری اطلاعاتی دارین؟ ایشون هم متخصص پوست و مو هستن و کاشت مو انجام میدن. چون شما کلی تحقیق کردین و اطلاعات دارین, میخواستم نظرتونو بدونم. به نظرم آدم با وجدان و با اخلاقی اومد. قیمتش هم خوبه و راه میاد با آدم
2706