2733
2739
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235097 بازدید | 1104 پست
سلام
عالی بود شیرین. هر دوتا مطلبت عالی بود. کاملا موافقم.
عشق ساسا عزیز تبریک میگم. من هم پیش علی وفائی رفتم و مشاوره شدم دکتر خوب و صادقی به نظرم رسید. اما به هر حال آخرش نیلفروش انتخاب کردم. کارش به نظرم خوب اومد و کمتر از نیلفروش هم میگرفت. فقط دکتر وفایی fut و fit رو با فاصله یک روز از هم میذاره. نیلفروش معتقد بایستی یک هفته تا ده روزی فاصله باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام.
ببخشید . من یکم نگرانم . واسه همین خیلی سوال میپرسم .شرمنده .
امروز با مطب دکتر وفائی تماس گرفتم . به من گفتن نیاز به مشاوره نیست . فقط آزمایش ها رو تو شهرستان انجام بده و دو هفته دیگه وقت داد واسه کاشت . روز اول FUT روز دوم FIT و روز سوم بازکردن پانسمان .
یه قرص و آمپول هم واسه قبل عمل گفته که باید استفاده کنم .
واسه داروی بعد عمل هم گفت قرص و ماینکسیدل باید استفاده کنم . فک کنم واسه همیشه .
خوب آقا ساسا شما تجربه داری . بنظر شما روز بعد عمل FUT میشه Fit انجام داد ؟ یا از دقت کار کم میشه ؟
هر عمل چند ساعت طول میکشه ؟
بچه های دیگه هم اگه تجربه دارن لطفا نظر بدن .
ممنون
عزیزم عرض کردم که بهتره نمیگم لازمه فاصله یک هفته ای باشه. اینطوری هم کار کاشت راحت تر میشه هم ورم بعد از کاشت احتمالش کمتر میشه. به هر حال دکتر وفائی هم حتما این موضوعات میدونه و خوب به این نتیجه رسیده. برادر من که تو یک روز کار کردن براش خوب شد اما ورم شدید کرد. من ذره ای ورم نداشتم. نتیجه اینکه برو اما تخفیف بگیر ازش تلفنی تخفیف بگیر .
هر عمل من 10 ساعت طول کشید. خسته کننده هم بود. روز بعد عمل همه چی طبیعیه نگران نباش. ورم هم بخواد پیش بیاد از چند روز بعدش شروع میشه.
2731
سلام آقای ساسا
اولا خیلی بابت اینکه تجربیاتتون رو نوشتین تا همه استفاده کنن تشکر می کنم
چون منی که خیلی به نامزدم اصرار می کنم بره کاشت مو انجام بده کلی از استرسم کم شد همش می گم نکنه بره انجام بده عواقبی داشته باشه. مشکلی هم که هست حدودا 80 درصد از موهاش ریخته و نمیدونم تراکمش چه جوری خواهد شد.میشه یه زحمت بکشید عکساتون رو برا من هم ایمیل بزنید
2738
با سلام اقای ساسا
اینطور که از اول تاپیک پیگیر بودم و تبریک دیگران معلومه که موهاتون خیلی خوب شده خدا رو شکر
موهای جلوی سر همسر منم خیلی نازک و کم پشت شده خیلی غصه میخورم تو فکر کاشت هستیم البته الان نمی دونم میشه یا نه باید تمام موهای جلو بریزه تا بشه کاشت؟
تراکم بانک مو چقد باید باشه تا بشه خوب جواب گرفت؟

اگه از دو روش از موهای پشت سر بردارن موهای پشت کم به نظر نمیرسه؟
اقای ساسا اگه براتون اشکالی نداره عکس قبل و بعد موهاتون رو برای منم میل کنید تا همسرم یه کم امیدوار شه
سلام
خانم بهنوش فرستادم. نیازی نیست که تمام موها بریزه. میتونه الان هم بره کاشت تا تراکمش بیشتر بشه. فقط اگه ریزش مو داره امکان داره موهای کاشته شده بعدها بریزه. بهترین سن برای کاشت بالای 30 ساله. نگران تراکم موهای پشت سر هم اصلا نباشید. به هیچ وجه حتی اگه چندین بار هم برداشت بشه.
تراکم مو، ضخامت مو، رنگ مو، نرم بودن پوست و اینکه هر فولیکول مو به طور متوسط حاوی چند تار مو هست همگی موثره بنابراین جواب سوالات شما رو تو جلسه مشاوره پزشک میتونه بده نه من.
سلام...

آقای ساسا میشه لطفا بفرمائید آیا کسی که تمام سرش پوشیده از مو هم هست میتونه برای کاشت مو اقدام کنه؟؟؟ راستش من حدود ده سال پیش رفتم ولی دکتر گفت من باید به دکتر اعصاب مراجعه کنم چون موهام خیلی زیاده و احتمالا وسواس دارم....البته الان موهام کمتر شده ولی خب هیچ جای سرم خالی نیست فقط حجمش کمه البته درحد نرمال و مثل بیشتر کسانی که موهاشون کم پشت هست.........چیزی که نگرانم میکنه اینکه ریزش موهام از جلوست یعنی حس میکنم از پیشانی موهام میریزه و موهام عقب میره....و فکر میکنم شاید این حالت بیشتر بشه. چون یکبار قبلا مراجعه کردم و خیلی جواب سربالاشنیدم نگرانم که مجدد چنین برخوردی باهام بشه.
سلام شیرین خانم
تو کاشت مو یک محدودیتی هست برای جای کاشت هر فولیکول. یعنی فولیکولهای مو رو نمیشه بلافاصله کنار هم کاشت بلکه بایستی یک فاصله چند میلی بین اونها باشه. چه بین فولیکولهای تازه کاشته شده چه بین کاشته شده ها با موهای موجود. بنابراین عملا نمیشه روی سر شما کاشت انجام داد. کاشت مو هیچ وقت تراکم مو هارو اونجور که شما میخواید برقرار نمیکنه.

2706