2733
2734
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 444610 بازدید | 443 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستاره جان کجا عکس گرفتی ؟ وکجا می خواهی بری لاپرا؟ من از بچه های سایت شنیدم دو تا دکتر تو مشهد هستن که لوله ها را هوادهی میکنن وباز میشه . خانم های که تو این زمینه مشکل داشتن وحل شده خواهش میکنم بیان کمک .
2731
نه والا اگه مطمین بودم که صد در صدد می رفتم دکتر امینی رو تو سایت پیدا کردم خیلی ازش تعریف می کردن اینترنتی هم جواب میده سوالای پزشکی رو . ولی تهمتن رو یکی از دوستای مجازیم رفته مشکلش از منم بیشتر بود یعنی کیستم داشت گفتش که همون ماه اول باردار شدم . تازه وقت نمیداد باید معرف می داشتم که من همین دوستم رو گفتم و حالا امروز دارم میرم مطبش
ربی لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2738
عنبر نسا من شنیدم برای رفع عفونت خیلی خوبه الان چن روزه دارم استفاده می کنم ولی چون وقت ندارم و نمیخام فرصتمو از دست بدم (36 سالمه ) بعد از پری این ماه میرم لاپاراسکوپی . شما اگه فرصت داری امتحان کن ضرر نداره .
سلام فاطیما جون . من رفتم پیش دکتر یلدا خیلی خوب بود به نظرم دکترش . دونه دونه ویزیت می کرد و با حوصله .سونو هم خودش می کرد نه دستیارش . ولی لامصب هزینش خیلی بالاست . 10 میلیون برا عمل لاپاراسکوپی ....خداااای من چه خبره آخهههه....
سلام. ستاره جون با بیمه تامین اجتماعی 10 میلیون میشه لاپاراسکوپی؟؟!! با بیمه تکمیلی ایران نمیدونی چند میشه؟ یا میتونی برام بپرسی؟ منم ممکنه آخرش مجبور به لاپاراسکپی بشم ولی میخوام اگه خواستم بشم بیام تهران و پیش یه دکتر خوب که بلافاصله بعدشم باردار شم. میشه بهم بگی یا برام بپرسی؟ و پیش کی بهتره لاپارا کرد؟ مثلا همین دکتر تو یا افلاطونیان یا آصف جاه و کریم زاده یا پاکروش یا ..؟؟؟!! ممنون
* سلام به همگی همیدوارم همه در زیر سایه خدا سالم سلامت باشین .بچه من بعد از دوسال که اقدام به بارداری کردم وبعد از سه ماه از عمل لاپرا ای یو ای کردم که 30 خرداد انجام دادم که متاسفانه منفی شد .هزینه اش کلا برام نزدیک 900 تومان افتاد و بی فایده .ودیگه پیشه دکترم نرفتم .بهم یه دکتر طب سنتی معرفی کردن که قم بود ورفتم پیشش با که بدبختی ازش نوبت گرفتم .که تا ااخر مهر نوبت نمی داد که گفتم از شهر دور اومدم .بهم گفت باید بعد از عملت عکس رنگی می گرفتی چرا دکترت ای یو ای کرده .من قبل از عملم عکس گرفته بودم که مشخص شده لوله ها بر اثر عفونت بسته شده .دکتر بهم گفت دود زغال بده به واژنت .خاکشیر ناشتا بخور وگیاه پنج انگشت بهم داد.وچهارگیاه بابونه .گل خطمی .گل میخک. مو گل گابزابان باهم قاطی کنم و پنج دقیقه بچوشه .بعد تو لگن اب گرم بریزم .این چهار گیاه رو صاف کنم بشینم توش .اسم دکتر سودابه بیوس .البته ماما اما رفته دوره طب سنتی دیده .خیلی مریض داره .بهم گفت عکس رنگی بگیر واسم ایمیل کن تا بهت بگم خیلی رعایت مریضایی که از سهر دور میان می کنه
مهربانو جون دکترم تو بیمارستان خصوصیه و از این پولکیا ولی فک کنم کارش عالی باشه . گفت با هیچ بیمه ای هم طرف قرارداد نیستیم . من خودم تکمیلیم بیمه ایرانه ولی خوب فک کنم این عمل ما تو قسمت ناباروری میره و پوشش بیمه ای نداشته باشه .البته بیمه من داره ناباروری تا 2/5 میلیون که خیلی کمه تو 10 تومن . زهرا جون منم میخاستم برم سراغ طب سنتی و عنبر نسا که میگن همه عفونتارو از بین میبره ولی خیلی زمان میبره و ما که سنمون بالاس نمیتونیم ریسک کنیم . حالا فاطیما جون تا اینجا که من فهمیدم دکترا اکثرا پولکین این عمل شاید نهایتا 5 تومن بشه ولی اینا دارن دوبرابر می گیرن . من 2 شهریور میخام برم پژوهشکده رویان میگن اونجا دکترای خیلی خوبی دارن و بهرحال تخصصشون اینه . اگه رفتم حتما میام و نتیجه رو اعلام میکنم .
2706