2733
2734
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 444609 بازدید | 443 پست
بچه ها نرین لاپاراسکوپی کنین ک هم هزینه اش واقعا زیاده هم عوارض داره، ی داروی خیلی خوب سراغ دارم خودم استفاده کردم بخدا دکترم باورش نمیشد ک کیست اندومتریوما و چسپندگی من چجوری برطرف شده،من فقط دوازده روز استفاده کردم خداروشکر مشکلم حل شد
با عرض سلام خدمت دوستان آدرس یه وبلاگ که تجربیات و مطالب مفیدی پیرامون ناباروری و باروری داره رو بهتون معرفی می کنم امیدوارم به درد بخورهhttp://nabarvari2014.blogfa.com/ لطفا برید و نظر بدید تا کمکی باشه برای کامل تر کردن مطالب وبلاگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وینا جان چه دارویی خدا خیرت بده پس چرا نگفتی
"ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ؛ ﻋﻤﺮ ﺩﻧﯿﺎ ﺳﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﮔﻠﻮﯼ ﺧﺸﮏ ﺻﺤﺮﺍﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺗﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﻭ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﺮﮔﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺟﯽ ﻧﻤﯽ ﺍﻓﺘﺪ... ﻭ ﺑﺎﻏﯽ ﺍﺯ ﻫﺠﻮﻡ ﺩﺍﺱ ﻫﺎ ﭘﺮ ﭘﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ، ﮔﻠﯽ ﺑﺎﻻﺭﻭﻧﺪﻩ ﻣﺜﻞ ﻧﯿﻠﻮﻓﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﻭ ﮐﺮﻡ ﮐﻮﭼﮑﯽ،پرﻭﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﮐﻮﻫﯽ ﺳﺨﺖ،ﻋﻘﯿﻖ ﻭ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ آینهﻭ ﻣﺮﻣﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻧﻪ... ﮔﻠﯽ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﯼ ﻃﻮﻓﺎﻥ ﻏﺎﺭﺗﮕر ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻏﯿﺮ ﻣﻤﮑﻦ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻣﻤﮑﻦ.... ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻭﺍﻗﻌأ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.
2728
2738
minajoooon ومریم شما چی کار کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فزیو وهوادهی باز شد؟؟؟؟؟؟؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2706