2726
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 443882 بازدید | 443 پست
شهناز امینی عوضی ترین دکتریه که من تا الان دیدم.من بارداری خارج رحمی داشتم با بتای 200.رفتم پیشش کلی پول سونو دادم بعد گفت اورژانسی باید لاپاراشی.بیمه هم قبول نمیکنم.5500 برو بریز جمعه عملت میکنم. من دهنم باز مونده بود.بابتای 200 و سایز 2میلی کسی و عمل نمیکنن.اونم اورژانسی.لامصب خیلی پولکی و بی وجدانه.خداروشکر الان خوبم .بتام صفرشده.
دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
اره واقعا خدا از این جور دکترا نگذره .... فقط و فقط به فکر پولن یه سایت الکی راه انداخته جواب سوالا رو میده اونم مطمینا خودش نیست ماما جواب میده با اینکارا مریض جمع می کنن
ربی لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ستاره جون سلام رفتی رویان چیکار کردی؟؟ فاطیما جان شما چی؟ مشهد هوادهی چی شد؟ بچه ها چرا اینجا فعال نیستین؟ بیاین اطلاعتمونو بهم بدیم و مشکلمونو حل کنیم. این دکترا که اغلب بیسوادن یا به فکر مریض نیستن فقط دنبال پول. من خودم پیگیری کردم و سونو دادم فهمیدم مشکل دارم و اگه دکترم 3 سال پیش سونو برام داده بود الان 3 سال جلو بودم ....
2728
سلام عزیزم اگه چسبندگی شدید داری باید حتما عمل لاپاراسکوپی کنی درمانهای گیاهی هم خوب شاید خوب باشه ولی زمان میبره من چون وقت نداشتم عمل کردم یه لولم باز شد
ربی لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2706