2737
2739
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 444657 بازدید | 443 پست
راستی بچه ها گفتم عکسمو که نشون دادم دکی گفتش که عکس رنگی رو با دقت برات انجام ندادن که انسداد بخاد برطرف بشه یه راه دیگه که به ذهنم رسید گفتم چه کاریه خوب یه بار دیگه برم عکس رنگی ....
ربی لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین
ستاره جون یه راه قدیمی برای باز شدن لوله رحمی هستش که میگه هوادهی ،که تو مشهد دکتر آریا منش انجام میده به مطبش زنگ زدم منشی گفت 99 در صد با این روش چسبندگی شون برطرف میشه به نظر من این راه را هم امتحان کن چون بیماران میگن بعید از این کار خودش میگه برو عکس رنگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان بر نیست درمانش فاطمیا جون ؟ من خیلی عجله دارم .شمام اینکار و انجام می دی برا خودت ؟ مشهد خیلی دوره ...حالااگه تلفنشو داری میشه برام بذاری
سلام ستاره جان من الان دو سال هست که در گیرم .دو بار هم میکرو انجام دادم که نا موفق بود مثلا اومدم عجله کنم بدتر شد هم ذخیره تخمدان کم شد وهم کلی هورمون وارد بدنم کردم .الان می خوام روی به لوله که بسته هستش کار کنم .منشی دکتر که میگفت 99 در صد بیماران جواب گرفتن .می خوام طب سنتی و سوزنی را هم در کنارش انجام بدم ، 05137686641 دکتر هادی آریامنش. منشی میگفت اول باید بیابی دکتر یک سری آمپول و قرص میده وبعد باید روز دوم تا چهارم پریودی یکبار بیابی و یک بار هم بعد پاکی بیابی چون تو دو مرحله انجام میشه .می خوام به منشی بگم اگه امکان داره داروها را تلفنی بگه به دکتر بدم برام بنویس واستفاده کنم بعد برای مرحله هوادی یک هفته برم بمونم اگه خدا بخواد.
2728
ستاره جان اگه برات امکان داره من را در جریان درمان قرار بده چون من هم ملک شما رو دارم واگه بچه های که این مشکل رو دارن بیان باهم باشیم خیلی زود نتیجه میگیریم ؟ راستی دکتر یلدا که پیشش رفتی چند درصد احتمال داد که بعد از لاپرا باز میشه ؟بهت نگفت که چسبندگی از داخل لوله هستش یا خارج لوله ؟
2738
سلام فاطیما جون . من رویان نرفتم چون دکتر امینی برا 16 شهریور بهم وقت داد دیگه عنبر نسارم استفاده نکردم حالا که دیروز رفتم پیشش برگه پذیرش بگیرم برا بیمارستان میگه به نظرم بهتره بری مراکزناباروری من میترسم عملت خوب نشه ....یعنی خاک برسر همشون ... یک ماه الکی منو نگه داشت حالا اینطوری دیگه وقت رویانمم رفت برا مهر ...به خدا منکه ازشون نمیگذرم
آواجون رفتم پیش امینی فک میکنی چی گفت ؟؟؟؟ من قبلا که رفتم پیشش با کلی خاهش و تمنا بهم وقت داده برا 16 شهریور . انروزهم انقد سرش شلوغ بود معلوم نیست اصلا عکسمو خوب دید یا نه بجز ویزیت یه سونو الکی هم کرد و 80 تومن دادم و اومدم . حالا که دو روز قبل عمل رفتم که برگه پذیرش بگیرم (سرش خلوت تر بود) میگه شاید عملت خوب نشه بهتره بری مراکز ناباروری ....احمق بیشوووور یه ماه وقت منو تلف کرد اسم خودشم میزاره متخصص لاپاراسکوپی ...دوباره ویزیت الکی بخاطر هیچ و پوچ و وقت تلف کردن الکی اصلا وقت و مشکل مریضا براشون مهم نیست خوب همون روز اول می گفتی من نمیتونم یا در توانم نیست چرا معطلم کردی منکه ازش نمیگذرم . حالا یکی از دوستام میره رویان 4مهر وقت گرفتم باهاش برم اونجا
2706