2737
2739
عنوان

ویار و حالت تهوع از هفته چندم شروع می شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 176406 بازدید | 53 پست
منم اصلا حالت تهوع ندارم / همش میترسم نینیم مشکل داشته باشه
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من تازه عضو شدم میشه یکی به من بگه حالت تهوع از هفته ی جندمه بارداری شروع میشه همینطور حساس شدن نوک سینه ها ... آخه من هفته ی سومم و این علایم رو دارم تا پریودم یه هفته دیگه مونده تفریبا شایدم بیشتر
2728
من آخرین پریم دوازده بهمن بود تا عید حالم خوب بود اما بعدش کم کم حالم بد شد هرچی جلوتر میرفتم بدتر میشد،تهوع و استفراغ،دل درد،حساسیت به بو و خیلی چیزا وااای وحشتناک بود،دکتر گفت تا آخر ماه چهار خوب میشی،کمی زودتر حالم رو به بهبودی گذاشت ولی هنوزم که هنوزه به بو به شدت حساسم تو خانمای مختلف متفاوته،خواهر خودم اصلا ویار نداشت،مامانم و زن داداشم از منم بدتر بودن انشالله ویار نداشته باشی رو بچه تاثیری نداره بود و نبودش ولی خود آدمو داغون میکنه
من تو هفته نهم بارداری ام از شدت تهوع دارم میمیرم حالم اصلا خوب نیست هرچی میخورم بالا میارم سرگیجه و تهوع امونمو بریده 3روز تو بیمارستان بستری شدم اما به محض ترخیص بازم حالم مثل قبل شده تو رو خدا برام دعا کنید
2738
یا سلام من امروز شش هفته و دو روزمه ولی حالت تهوع خیلی کم دارم در طول روز البته دکترمم گفته واسه این کار عجله نکن چه بسا نداشتن حالت تهوع و استفراغ بد نیست میخواستم بدونم کسی مثل من بوده اینطوری باشه
2706