2703
2553
عنوان

عدم بارداری پس از یکبارiui و دو بار IVF

40301 بازدید | 23 پست
با سلام خدمت شما مدیر محترم سایت
سال 82 ازدواج کردم یکسال جلوگیری داشتیم سپس برای بارداری اقدام کردم ولی نشدم ناگفته نماند دردهای پریودی بدی داشتم که پس از ازدواج شدیدتر شد کیست تخمدان داشتم که با لاپاراسکوپی گرفتم نظر پزشکم این بودکه با کلومیفن باردارشوم که این دارو خودایجادکیست میکرد تخمک گذاری خوبی داشتم ولی یکی از این تخمکها بزرگ شده وتبدیل به کیست می شد.پس از 8 ماه دوباره کیست داشتم که با قرص دایان برطرف شدمدتی به پزشک مراجعه نکردم چون احساس می کردم فقط داردها را روی من تست می کند وبه فکر درمان قطعی نیست به پزشک دیگری مراجعه کردم ونظرشان : 2 ماه آمپول DEKA مصرف کردم تا لخته های خونی که از پریودی ها در رحم مانده ازبین برود سپس برای بارداری اقدام کنم بعد2ماه با تزریق تعدادی آمپول HMG اقدام به IUI کردم که منفی بود در بهمن 85 لاپاراسکوپی کردم تاچسبندگی لوله ورحم را بررسی کنند که چسبندگی نداشتم ولی کیست کوچکی بود که گرفته شد0 اردیبهشت 86 IVF کردم که منفی بود جنین فریزی داشتم ومردادماه دوباره IVF کردم که منفی شد یعنی جواب آزمایش بتا،تا 6.9 رفت ولی دوباره به 1.7 رسید تمام آزمایشات شوهرم خوب است وپزشکم معتقداست من هیچ مشکلی ندارم وسالم هستم فقط کمی نگرانی واسترس دارم حال این ماه اقدام به نزدیکی از شب 11 به مدت 5 بار کردم -سووال من اینست که بدلیل انجام IVFوIUI آیا همچنان باید از راه دارو باردار شوم وامیدی به باردارشدن از راه طبیعی وجود ندارد؟
سلام من ازامروز به جمع نی نی دوستا پیوستم من هم از ده سال پیش دارم مداوا میکنم تا اینکه سال 84 دو بار IUI کردم و امسال 88 در مرکز نوین مشهد یکبار IVF کردم فقط با یک جنین بخاطر اینکه شوهرم خیلی ضعیف بود ولی به توصیه دکترم شوهرم داره طب سوزنی انجام میده نمیدونم ایا شما یا افرادی که میشناسید با طب سوزنی نتیجه گرفتند؟ لطفا راهنمایی کنید ضمنا میخوام بدونم که تغذیه اثری داره یا نه؟
یاسی جان من در مورد طب سوزنی وتاثیرش نمی دونم ..ولی در مورد شوشو من غذا ودارو تاثیر خیلی خوبی

داشت..(البته در کنار لطف خدا)....برای درمان شوشو اگه می تونی یه سر بیارش تهران پیش دکتر امید پویان...

شوهرم بالطف خدا و دست ایشون خوب شد.......
بیا ره توشه برداریم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها منم فکر میکنم که مشکل تی تی رو دارم . خدایا خیلی سخت همیشه انتظار. خدایا به داد دل ما برس . مگه چه فرقی ب بنده ها ی دیگه ات داریم؟ روز به روز دارم بیشتر تو خودم غرق میشم . الان که سر کارم خسته شدم هم دلم میخواد برم خونه هم نه . دلم میگیره شوشو تا بیاد ساعت 8.5 یا 9 میشه. اون چه گناهی داره که من رو اینطوری ببینه . خدا یا دل مار و شاد کن . منم بعد 2.5 سال اقدام به ما گفتند بدون علت . اما الان یکی دو ماهی هست که یه کیست گنده تو تخمدانم پیدا شده . حال میگم باید عمل کنیم ببینیم چه خبره؟
2720
سلام به همگی

من یه عضو تقریبا قدیمی تو این سایت هستم نزدیک 4 ساله دارم دوا درمون میکنم اما بیفایده و 1 بار هم پارسال ivfکردم اما چند روز بعد از عملم افتادم به خونریزی و جواب منفی شد دوباره بعد از یکسال دارم اقدام میکنم آزمایش fsh دادم که جوابش 9.72 بود که نرمال رنجش 15 بود نمیدونم چرا میگن بالاست و من دوباره باید آزمایش بدم وبعد از آزمایش داروهام شروع میشه خیلی میترسم دوباره با جواب منفی روبرو شم خدایا راضیم به رضای تو ....
ایشالله همتون جواب بگیرین منتظر خبرهای خوب از همتون هستم
بار اول IVF بیمارستان پارسیان جواب منفی بار دوم IVF ابن سینا مثبت و سقط بارسوم IVF ابن سینا مثبت و سقط بار چهارم جنین فریز ابن سیناو منفی و بار پنجم زیفت که اونم مثبت شد اما دوباره سقط شد توی بیمارستان آبان
2714
سلام خوبید من مریم هستم 26سالمه.تازه IVFکردم ولی نتیجه منفی بود این اولین بارم بود خیلی امیدوار بودم داغونم کارم شده گریه کردن دیگه نمی تونم امیدوار به اینده باشم دلم میخواد بمیرم یکی به دادم برسه
سلام خوبید من مریم هستم 26سالمه.تازه IVFکردم ولی نتیجه منفی بود این اولین بارم بود خیلی امیدوار بودم داغونم کارم شده گریه کردن دیگه نمی تونم امیدوار به اینده باشم دلم میخواد بمیرم یکی به دادم برسه.
سلام خوبید من مریم هستم 26سالمه.تازه IVFکردم ولی نتیجه منفی بود این اولین بارم بود خیلی امیدوار بودم داغونم کارم شده گریه کردن دیگه نمی تونم امیدوار به اینده باشم دلم میخواد بمیرم یکی به دادم برسه.
2706