2737
2734
با سلام
دوستان لطفا هرکس می تونه و می دونه من رو راهنمایی کنه! در شرایط افتضاحی هستم!
من تمام علائم بارداری نوشته شده شامل تاخیر در پریود حدود 10 روز,حالت تهوع و تنفر از بو و غذا, مزه ی فلز در دهان, درد زیر دل مانند زمان قاعدگی, حساس شدن سینه ها, افزایش تعداد دفعات دفع ادرار, ترشحهای سفید رنگ بدون خارش, را دارم ولی هم تست خونگی رو دوبار صبح انجام دادم و منفی بوده و هم آزمایش خونم منفی بوده.
سوالم اینه که احتمال بارداری هست یا ممکنه مشکل دیگه ای باشه؟
ضمن اینکه من حدود یک سال هست که پیوسته قرص یاسمین مصرف می کنم.
لطفا هرکس اطلاعاتی در این مورد داره راهنماییم کنه.
10 روز از روزی که قرصم رو تموم کردم گذشته و معمولا پریودم بین فاصله ی دو دوره ی مصرف قرص اتفاق می افتاد. ولی این دفعه اینطوری نشد. یکشنبه ی هفته ی گذشته قرصم تموم شد و این یکشنبه اخرین روز مهلت پریود بعدیم بود که اتفاق نیافتاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش بعضی ها هستن که آزمایش خونشون دیر جواب میده و باردار هم هستن.
خوشبختی چیز عجیبی نیست،همین که گاهی روی کاناپه لم میدهم،چای مینوشم و فکرم را رها میسازم معنی اش خوشبختیست...
2731
سلام عزیزم
من خواهر شوهرم 10 روز پریودش عقب افتاد بی بی چک گذاشت منفی بود آزمایش خونم داد منفی بور دکتر بهش پروژسترون داد که پریود بشه اما نشد بعد 15 روز رفت سونوگرافی بهش گفت خانم جنینت 45 روزست.
حالا خانمی شما هم احتمال داره که باردار باشی
2738
قرص خوردی نترس حامله نیستی.حالتات هم احتمالأتلقینه.شایدم کیست زدی
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
راستش من تا دو روز پیش نمی دونستم حالتهایی که دارم حالتهای بارداری هست. فکر می کردم مریضی ای دارم. تا اینکه تو نت دیدم علایم بارداری ا حالتهایی که حدود دو هفته اس دارم مشترکه.
مهدا جان آزمایش که کیست رو نشون نمیده

من خودم پارسال عقب انداختم صد در صد گفتم باردارم توهم داشتم همه علائم رو فکر میکردم دارم رفتم آزمایش دادم منفی بود بعدش معلوم شد کیست دارم عقب افتاده
www.noorsazan-co.com
2706