2733
2734
دوستان شما هم شب قبل از زایمان احساس منو داشتید ؟؟؟ فردا صبح وقت زایمانمه (سزارین ) استرس عجیبی دارم ، نمی دونم چی میشه ؟ یه جورایی از نی نیم می ترسم ، همش می گم یعنی سالمه ؟ اگه گوشاش نشنوه چی ؟ چشماش نبینه چی ؟ اگه موقع زایمان خدایی نکرده بلایی سرش بیاد چی ، نفس نکشه چی ؟ اگه اتفاقی واسش بیافته ؟ اگه بیهوشی کامل بشم دیگه بهوش نیام ؟ خیللللیییییییییییی فکرای عجیب غریبو نگران کننده که یکی دو هفتس همش میاد سراغم !!!!!!!!!!!!!! نمی دونم چرا اصلا" برای فردا ذوق ندارم !!!!!!!!!!
ایشالا که خیره
من هم از این فکرا زیاد میکردم حتی فکر میکردم اگه یه وقت توی اتاق عمل از دست پرستار بیفته زمین مغزش
اسیب ببینه چیکار کنم
خدا رو شکر سالم بو (البته چند روزی واسه مشکل تنفسی و زردی موند توی بیمارستان)
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا خوبه تو سونو دیدم 2 تا چشم و یه دماغ هم داره ، وگرنه فکر می کردم یه چشمی بشه ، شست دستش تو دهنش بود ، 4 تا انگشت دیگش مشت بود پس به احتمال زیاد 5 تا انگشت دستو داره ( اگه اون شستش که تو دهنش بود 2تایی نباشهههه ) وااااااییییی خدا این فکرا چییییههههههههههه !!!!!!!!!!!!!!!
2738
ببین تا دو ماهه دیگه که مطمئن بشی همه جاش سالمه این فکر و خیالها مهمونته. فقط حواست باشه پیش شو شو و خوانواده اینارو نگی که همه سرزنش می کنن بیشتر اعصابت خورد میشه.
من حتی میترسیدم تو بیمارستان با بچه های دیگه عوض شه... یا نصف شب از خواب می پریدم ببینم نفس میکشه تا از سندروم مرگ ناگهانی نوزادان نمرده باشه.
نمی دونم مامان سارا ، خیلیییی استرس دارم ، از صبح عین وسواسی ها شدم همش خونه رو مرتب می کنمو گردگیری و جارو کشی و ... می گم اگه دیگه بر نگردم یه وقت نیان خونم بگن عجب دختر شلخته ای بوده
ای بابا.....
بدتر شد که..............
نکنه ازون دختر لوسهایی؟

من بیچاره چی.... داشتم سریال زنان خانه دار میدیدم. ساعت یک شب بود. حس کردم حالم خوب نیست. فشارمو گرفتم دیدم نوزده!!!!!
گفتم بچه خفه شد رفت. تند تند رفتیم بیمارستان ولی ماشالله بچه سالم و سرحال. تو که داری با پای خودت میری دیگه چرا؟ من ناشتا هم نبودم پدرم در اومد به خاطر معده پر.
2706