موضوع: كورتاژ(فوري) + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
سمانه پست ها : 4عضویت:1386/6/1
1386/6/18 - 6:54 صبح
سلام دوستان عزيز
من ديروز متوجه شدم كه جنينم توي هفته 6 دفع شده.راستش ديروز مثل ديوونه ها بودم الانم با اشك ريختن اين سئوالو مطرح مي كنم.دكتر به من گفته اگه خونريزيم زياد شد برم بيمارستان ايرانمهر براي كورتاژ.تو رو خدا يكي به من بگه كورتاژ چه جوريه؟خونريزيو دردش چه جورين؟
اميدوارم شماهايي كه منو درك مي كنين جوابمو بدين غم از دست دادن كوچولويي كه هيچ وقت نديديش ولي تا مدرسه رفتنو دانشگاه رفتنو ازدواجش آرزوهاي زيادي كرديو تازه اسمش هم انتخاب كردي
كمكم كنين
ervil پست ها : 1عضویت:1389/7/21
1389/7/21 - 4:15 عصر
كور تاژ بهتر يا ساكشن؟
خواهشآ يه راه حل سريع براي سقط جنين به ما معرفي كنيد
مريمي (مامان پرنسس هانا) پست ها : 1056عضویت:1389/8/2
1389/8/2 - 7:17 عصر
من 10 هفته حامله بودم كه خون قهوه اي رنگي ديدم. رفتم سونوگرافي. گفتن كه ضربان و حركت نداره و تو 7 هفته مرده. از نظر روحي خيلي به هم ريختم. دكتر خودم گفت طبيعي دفع ميشه اگه نشد يايد ميزوپروستول مصرف كنم كه خدا رو شكر كسي دكتري رو معرفي كرد و اون مجبورم كرد كورتاژ كنم. دهانه رحمم باز نشده بود و من دو شبانه روز درد زايمان طبيعي داشتم. بهم آمپول فشار زدن تا دهانه رحم باز بشه و دكتر كورتاژم كرد. البته چون حاملگي اول بود گفت كه كورتاژ ملايم انجام ميده. بعد از عمل درد نداشتم الان يك كم درد دارم و لكه بيني كه دكتر گفت طبيعيه. الان هم خيلي ناراحتم اما دوست نداشتم بچه ناسالم داشته باشم اما خيلي بهش عادت كرده بودم و هر روز باهاش حرف مي زدم. الان هم اميدوارم ديگه مشكلي نداشته باشم.
لباس نوزاد، کودک و تزئينات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322
شهرزاد پست ها : 796عضویت:1389/4/17
1389/8/2 - 10:36 عصر
مريمي عزيز خيلي برات متاسف شدم منم يك ماه پيش يه سقط داشتم الان يكم از نظر روحي بهترم.جنين من 14 هفته بود .عزيزم شما خودت باردارشده بودي يا مشكل ناباروري داشتي?
دانلود مجموعه سئوالات استخدامي وگزينش .پايان نامه.پروژه.مقاله.گزارش کارآموزي.طرح توجيهي .سئوالات کنکور وجزوات دانشگاهي .فايل اموزشي ونرم افزار وبرنامه نويسي در......... amozeshi22.blogfa.com
simarose پست ها : 19عضویت:1389/4/7
1389/8/3 - 3:26 عصر
سلام ، منم هفته پيش كورتاژ كردم ، به حساب خودم اواخر سه ماه بودم اما سونوگرافي كه رفتم گفت تا 10 هفته بيشتر رشد نكرده. مريمي منم مثل شما بودم بهش عادت كرده بودم و هر روز باهاش حرف مي زدم اما چه ميشه كرد ديگه... ببينم شما دوباره آزمايش بتا ندادين ؟ من انقدر تو اينترنت درباره حاملگي مولاري مطلب خوندم دارم ديوونه ميشم ..... دكترت گفت تا كي بايد صبر كني ؟
helia پست ها : 27عضویت:1389/7/28
1389/8/4 - 8:33 صبح
salam dostane aziz man 8hafe hamele bodam ke be elate kamardadr va deldarde kheili shadid be dr morage kardam dr goft janin faghat 4 hafte ee
va age bekhaim bemone baiad ghors hormoni masraf koni
ke baz ham ehtemale seght vogod dare
chon hamelegi kheili zaeefe
man ham be pishnahad dr d&c anjam dadam
vali alan ie joriaee narahatam
albate baiad begam in hamelegi nakhasted va man ie dokhtare 2 salo nime ham daram
mishe rahnamaee konid
darzemen bade kotag aslan khonrizi ham nadashtam
aia in tabieeie?
1389/8/4 - 1:56 عصر
سلام هليا جان، فكرشو نكن قسمت اين بوده، تازه تو كه يك دخمل گلم داري ... منم خونريزي نداشتم در حد لك بيني بود. شرايط بدن هركس يجوره ديگه . ببينم شما ديگه دكتر نرفتي چك كني ؟ آخه ميگن بعد كورتاژ بايد دوباره
آزمايش بتا بديدن كه مشخص كنه جفت كاملا دفع شده .....
1389/8/4 - 2:52 عصر
salam sima rose jan
na azizam man malaysia zendegi mikonam
va doctoram chizi rage be in mozo behem nagoft faghat baraie panjshanbe ke mishe 6 roz ba az d&c baram vaght dade ke beram phesh vali ie chiz baram ajib bod ine ke man bad az rozze aval dg khonrizi nadashtam
faghat kami del dard va kamardard ke ie kam bara on narahatam shoma etelaee dari dar morde mizane khonrizi ke baiad che ghad bashe
1389/8/4 - 3:06 عصر
هليا جان اصلا خودتو ناراحت نكن ، خيلي افراد هستن كه تا 20 روز خونريزي شديد و كمر درد دارن . من خودم

اولين روز بعد از كورتاژ نه درد كمر داشتم نه خونريزي فقط لك داشتم كه با دكترم چك كردم گفت طبيعيه . هم داروي

انعقاد خون ريزي بهم داده بود هم آنتي بيوتيك كه خوردم خدا رو شكر بهترم . تو هم نگران نباش چيزي نيست منم

امروز بعد از يك هفته بايد برم دكتر :) اطلاعات كاملتري گرفتم خبر مي دهم ;)
1389/8/8 - 10:07 صبح
salam sima rose jan
man diroz raftam dr
goft hame chi tabee ie
faghat ie maghdar lakhte khon monde
ke ba pp daf mishe
behem ghors yasmin dad
ke daram doroze mikhoram
vali az avarezesh ke to int neveshte mitarsam nemidonam che konam
rasti natije dr chi shod?
نيلوفر پست ها : 1عضویت:1389/8/20
1389/8/20 - 6:41 عصر
سلام به همگي راستش من خيلي ناراحتم چون هفته پيش كورتاژ كردم فقط به خاطر اشتباه دكتر كه من تحت نظرش بودم چون اون منو فرستاد راديولوژي كه بعدا فهميدم نيازي نبود در حاليكه من باردار بودم اما چون دكتر زنان بود من بهش اعتماد كردم كه اين موضوع باعث شد كه با توافق منو همسرم كورتاژ كنم الان اونقدر از دست اون دكتر عصبي هستم كه نگو اما از كارم پشيمون نيستم چون خيلي از خطرات و عوارض راديولوژي روي جنين ميدونم تو رو خدا به هيچ دكتري اعتماد نكنيد
تي تي پست ها : 4عضویت:1389/8/17
1389/9/22 - 11:34 صبح
سلام من ديروزسونو انجام دادم كه متاسفانه جنين رشد نكرده بود و الان توي 8 هفته هستم دكترم گفته بايد كورتاژ انجام بدم خيلي ميتر سم تو رو خدا راجع به كورتاژ براي من توضيح بده ممنونم
تي تي پست ها : 4عضویت:1389/8/17
1389/9/22 - 11:34 صبح
سلام من ديروزسونو انجام دادم كه متاسفانه جنين رشد نكرده بود و الان توي 8 هفته هستم دكترم گفته بايد كورتاژ انجام بدم خيلي ميتر سم تو رو خدا راجع به كورتاژ براي من توضيح بده ممنونم
حلما پست ها : 836عضویت:1389/9/29
1389/9/29 - 6:01 عصر
سلام بچه ها.منم آبان ماه تو هفته هشت بخاطر حاملگي پوچ كورتاژ كردم.خيلي راحت بود اصلا درد نداشتم حتي مسكني هم كه دكتر بهم داد رو نياز بهش پيدا نكردم. همه چي عالي بود.فقط نمي دونم چه جوري كورتاژ شدم.آخه من هيچ بخيه اي نخوردم.
دكترم بهم گفته سه ماه بعد از كورتاژ ميتونم حامله بشم اولش ميگفتم سه ماه كمه و سريع ميگذره اما الان كه 50روز از اون زمان ميگذره واقعا واسه بچه دار شدن بيتابم. آيا به نظر شما اشكال داره زودتر حامله بشم كسي بوده كه سريع بعد از كورتاژ حامله شده باشه؟بهم خبر بدين
همسر عزیزم به خاطر دنیای قشنگی که ساختی ممنونم.زندگی زیبای من با پسرم زیباتر شده.
حلما پست ها : 836عضویت:1389/9/29
1389/9/29 - 6:05 عصر
باران جون ببخشيد يه سوال داشتم :شما تو همه تاپيكها پيامهاتونو چند بار تكرار ميكنيد.آخه چرا عزيزم.
اگه يكبار و فقط يكبار روي ارسال كليك كنيد چنين مشكلي پيش نمياد خانومي. بازم معذرت ميخوام.
همسر عزیزم به خاطر دنیای قشنگی که ساختی ممنونم.زندگی زیبای من با پسرم زیباتر شده.
نارسيس ماماني دو فرشته پست ها : 8680عضویت:1387/3/11
1389/10/5 - 10:41 صبح
شايد كامپيوتر باران جون مشكل داره حداقل بعدا بيا ديليت كن
76-15
خاطره پست ها : 76عضویت:1389/2/28
1389/10/7 - 10:55 عصر
سلام بچه ها من شب يلدا كورتاژ كردم .خيلي ناراحتم چون دليل سقط جنين رو كه توي هفته يازدهم بود نمي دونم فقط مي دونم توي سونوي اولم قلب داشت همش فكر مي كنم من قاتلم . فردا بايد به دكتر برم مي ترسم كه اگر باز هم حامله بشم سقط بشه و من ايراد داشته باشم واقعا زندگي واقعه دلخراشيه...
Rozhin پست ها : 2عضویت:1389/10/10
1389/12/15 - 10:03 عصر
سلام به همه
منم سقط داشتم 5 روز بيش به روش d&c تازه من ايران نيستم ميخواستم به همتون بكم كه قوي باشين ما خدا رو داريم دوستان خوبم ايشالله هممون طعم شيرين مادر شدن رو تجربه مي كنيم
star پست ها : 204عضویت:1389/3/30
1390/1/6 - 9:20 صبح
من 27 اسفند كمي خون ازم دفع شد فرداش سونوكردم ديدم جنين ضربان قلبش قطع شده ولي سقط نكردم هرجايي رفتم كه از قرص براي سقط استفاده كنم گفتند زوده تا 2 هفته وقت بدم خودش طبيعي سقط بشه ولي تا حالا نشده دكترم هم بعد از 13 فروردين مياد ميترسم پيش كي ديگه اي كورتاژكنم به نظر شما مشكلي پيش نمياد تا اون موقع صبر كنم؟ خونريزي ندارم فقط لكه بيني دارم بچه من از هفته ششم ضربان قلب نرمال داشت تا هفته هشتم و4 روز
نميدونم علتش چي بوده
مرسده پست ها : 127عضویت:1390/7/23
1390/7/28 - 1:40 عصر
سلام
من هيوا هستم
يكبار ساكشن كردم
فكر كنم به روش بي حسي بود چون حين عمل بهوش بودم درد هم نداشتم
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: