2726
میشه بگید لباس نوزادی سایز 0 تا 3 واسه چند ماهگی استفاده میشه ؟؟؟؟؟؟؟و کدوم سایز بیشتر کاربرد داره یعنی از هر کدوم چند تا دست باید بگیرم ؟
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانمی اگه ایرانی میگیری مارکه آشور سایزشون بزرگتر از اون اندازه است ولی به آوران سایزاش واقعی تره .... سایزه 0 معمولاً تا 1-2 ماه استفاده میشه بازم بستگی به ریزی و درشتیه نی نی داره ... من سایزه 1 آشور رو گرفتم الآن که دخترم 4 ماهش 1 ذره براش بزرگه و سایزه 2 هنوز خیلی براش بزرگه
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
مامان شیوا جون...
من از تجربه خودم برات میگم...
من خودم طراح لباس کودک هستم و از هر دست لباسی که خوشم میومد برای نینی نداشتم یدونه میگرفتم...
هر جا هم هر چی خوشم میومد میخریدم و نینی هنوز نیومده 3 تا چمدون لباس داشت!
باور کن باردار که شدم نمیدونستم این لباسارو کجا جا بدم و هیچ کمدی نبود اینقدر جا داشته باشه...
اگه تو وبلاگ پسرم بری عکس کمدشو میبینی که تازه 1/3 لباسها رو با توجه به فصل و سایزش تو کمد چیدم و بقیه اش تو چمدونه

و حالا تجربه من:
من تو آخرین خریدام یه دست لباس 0 خریدم که وجدانم راحت باشه...مامانم نمیذاشت بخرم چون میگفت تو و باباش درشت هیکلین و بچتونم درشت میشه و اصلا سایز 0 اندازش نمیشه!

پسرم که به دنیا اومد 2300 وزنش بود !!!

باور کن..هیچ لباسی اندازش نبود!!!هیچی!

لباس بیمارستانم که آستین و دمپای شلوارشو 3 تا تا میزدیم و یقه اش هم آویزون بود!هههه

مونده بودم چی تن بچم کنم!!!

الان هنوز داره سایز 0 که براش خریده بودم میپوشه!هههه

من میگم تو برو شکل لباسی که میخوای یا مغازه مورد نظرتو نشون کن. بعدش بزار نینی به سلامتی به دنیا بیاد

اونوقت به مامانت بگو یه تک پا بره و لباس رو بخره همون سایزی که میخواد!

تو این اوضاع قیمتها خیلی زور داره که یه لباسی اندازه نینی نشه...

الانم من این همه لباس که دارم کلیش سایزش نبود و یا زمستونی بوده و به درد پسرم نخورد.حتی الان همش لباس تکراری میپوشه !

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
اگه لباس ایرانی میگیری بدون که سایز صفر همشون بزرگه دخترمن 3800 بدنیا اومد بعد 10روز لباسای صفر آشور و بهاوران اندازه ش شد. تازه شلواراشون که بزرگگگگگگگگ بود. من 5 دست براش گرفته بودم همش هم استفاده شد تازه وقتی از رنگ و رو افتادن دوباره رفتم واسش گرفتم .

سایز صفر ایرانی تا 5/1-2 ماه کاربرد داره و به نظر من سه دست کمه
البته یه دست 19 تیکه مارک دانالو سایز صفر هم داشتم که اوایل تولدش خیلی بدرد خورد ( نه همه تیکه هاش) چون قواره ش استاندارد بود.
سایز 1 از از سه ماهگی به بعد خوبه البته مارکای مختلف قواره شون فرق میکنه
مثلاً آشور خیلی بزرگه الان که دخترم 4 ماهشه و تپله سایز 1 آشور اندازشه ولی سایز 1 تاپ لاین دیگه داره براش کوچیک میشه

سایز صفر 5 دست بگیر به نظر من استفاده میشه چون سرده هوا زیرپوش- آستین بلند و شلوار بگیر

سایز 1 اگه خواستی بگیری (تاپ لاین) حتماً شلوارشو رو سایز صفر بردار چون به هم نمیخورن
سایز 1 هم 4-5 دست بگیر استفاده میشه

بقیه سایزا رو حتماً بزار به وقتش بگیر

سرهمی نیوبرن فقط یکی بگیر چون خیلی زود کوچیک میشن واسه من که چند تا داشتم همشون کوچیک بود براش اذیت میشد

شاید باورتون نشه الان دخترمن 4 ماهشه بیشتر از 15 دست لباس خونگی استفاده کرده

عشقم بابای روناک!!!
بچه ها من هم خیلی گیچ شدم برای سایز لباسها.
من دو تا سرهمی نیوبرن دارم یکی بی سی سی بدون جوراب و یکی نکست جوراب دار
سایز صفر تاپ لاین یک بادی رکابی یک بادی آستین بلند و یک مانتو و یک شلوار
سرهمی سایز صفر به آوران یکی بدون جوراب و یک بادی رکابی هم برای زیرش
سایز یک هم سه دست فعلا خریدم شامل بادی مانتو و شلوار. به اضافه یک سرهمی جوراب دار دو تا بادی آستین کوتاه هم خریدم به عنوان زیر سارافونی
از سایزهای 2 و 3 و 4 هم فعلا یک دست از هرکدوم خریدم که شامل بادی و شلوار و مانتو و یا بلوز هست
به نظرتون خوبه یا باید باز هم بخرم؟
سایزهای 2 به بالا رو فعلا یک دست خریدم چون از همین مدلهایی که خریدم خوشم اومد و بقیه مدل ها رو دوست نداشتم و نمی خواستم سایزهای مختلف رو تکراری بخرم. در ضمن گفتم شاید تا اون موقع مدل های جدید تری هم توی بازار بیاد.
Lilypie Premature Baby tickers
یکی از دوستهام که تازه بچه دار شده می گفتم که هفته ای 250 گرم به وزن نی نی اضافه می شه و سایز صفر خیلی زود واسش کوچیک می شه من نمی دونم چکار بکنم
کسانی که تجربه دارن می شه بیاین بگید که سایزهای مختلف مارکهای مختلف رو تا چند ماهگی تن بچشون کردند و بچشون چند کیلو بوده توی اون ماه ها
Lilypie Premature Baby tickers
مامان بهار جون کارترز نیوبرنش کاربردش حدود ۱۰ روزه سایز صفر تا سه ماهش بهتره چون مدت بیشتری می تونی استفاده کنی کلا برای سایز های بعد هم بستگی به جثه بچه داره اگه بچه درشت باشه معمولا یه سایز بزرگتر اندازشه و اگه بچه زیاد درشت نباشه سایز لباس اندازشه ضمنا اگه دنبال لباس های اصل کارترز امریکا هستید یه سر به کلوپ ما بزنید http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=30667&ChatDate=31-5-1393&PostID=63633718#63633718
www.instagram.com/ninibaygroup Tellegraaaam americankidscloths

سلام مامانای گل،من بچه اولم رو باردارم که پسره و خدابخاد آذرماه بدنیا میاد،توروخداکمکم کنید باتوجه به فصل از چه سایز لباسی چند دست بگیرم تا۹ماهگیش کافیه؟؟نمیخام زیادم اضافه خرید کنم

2706