2737
2739
من یک وقت ازشون گرفتم فقط تو تلویزیون دیدم و هیچ اطلاعی در مورد نحوه کارش ندارم اگر تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تهران - بالاتر از فلکه دوم صادقیه - اولین پل عابر پیاده - سمت چپ بزرگراه اشرفی اصفهانی - بالاتر از بانک پاسارگاد .

شماره تلفن : 04 62 07 44 - 021

ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
من پارسال به مشاوره رفتم با کلی پرس و جو دکتر کریم خانی رو پیدا کردم .تعریفایی که ازش برام کردن راست بودو من نتیجه عالی گرفتم .هنوزم ماهی یه بار میرم. اگه تونستی وقت بگیری برو.
تلفن مطب: 22521123
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
ممنون دوستای گلم من چرسیدم منشی گفت 50000 تومن 40 دقیقه البته مشکل من زیاد حاد نیست یکسری مسائل ارتباطی ولی چند تا مشاور رفتم چون متبحر نبودن زده شدم برای همین می خوام پیش یک دکتر خوب برم باید با شماره تلفنشون تماس بگیرین و مشخصاتترو بگی خودشون باهاتون تماس می گیرن من نتیجه رو براتون می نویسم بوسسسسسسسسسس
2738
منم پیش دکتر کریم خانی رفتم و نتیجه گرفتم.خدا واقعا عمرش بده.با راهنمایی که به من کرد واقعا زندگیمو نجات داد . الانم تو کلاسهای مهارتهای زندگی که داره شرکت می کنم.با حرفهاش تازه فهمیدم زندگی یعنی چی!!!!
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
شرکت ما دکتر میثاق و زیاد می یاره برای صحبت و سخنرانی با همسران و همه اعم از خانمها و آقایون می تونن با همسرانشون تو این سخنرانیها شرکت کنند ( البته پرسنل شرکت) من تا حالا نرفتم اما همکارام که رفتن خیلی راضیین
2706