2737
2739
نی نی 28 روزه است بعد از هر بار شیر خوردن استفراغ میکنه.اروغش را می گیرم. گاهی استفراغش همان شیری که خورده است و گاهی پنیری.وقتی از بینیش می زنه بیرون خیلی دلم به حالش میسوزه .چکار کنم؟
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
آخی عزیزم میدونم چی میکشی. پسر منم همین بود! یعنی بعد هر شیر خوردن اینقدر بالا میورد که گریه میکردم! از دماغش میزد بیرون! وحشتناااااااااااک. روزی 10 دست لباس عوض میکردم! دکترش میگفت چون خوب وزن میگیره اشکال نداره و نیاز به دارو نداره. میگفت پرخوری میکنن و حد شکمشون و نمیدونن قربونشون برم.
الان دیگه دو ماهی میشه خوب شده خداروشکر. تا 4 ماهگی کم کم کمتر میشه. فقط مثل من خودتو نباز من که واقعا داغون شدم ا بالا آوردناش!
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم علایم رفلاکس رو نداره؟؟؟؟؟؟؟

علایم رفلاکس اینها هستش

نوشخوار کردن یعنی انگار مدام یه ادامس تو دهن داره زبونشون رو هی و دهن میچرخونن و یا انگار یه چیزی رو دارن میخورن
خس خس سینه. تک سرفه های پشت هم .
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
2742
2738
مهربان جون ریفلاکس داره. حتما ببرش دکتر. بهش شربت رانیتیدین کودکان میده یکی دو دوره که بخوره خوب میشه. دختر منم همین مشکل رو داشت. خیلی دلم میسوخت. اگرنبری دکتر هم ممکنه خوب شه یواش یواش ولی اثراتش رو بعدها نشون میده. دور از جون درد معده کم کم میاد سراغ بچه ها...
وای خدا دختر منم این مشکل رو داره یعنی با رانیتیدین خوب میشه؟ دکترش موتیلینیم هم داده ولی قطع نشده هنوز
قبلا شیر رو برمیگردوند ولی الان حالت پنیری هم داره میخوام فردا ببرمش دکتر گوارش أطفال به نظرتون یاهمین داروها رو ادامه بدم خوب میشه؟
من یه دختر 7 ساله دارم که رفلاکس داشت و فکر کنم جزئ اولین نوزادایه که امپرازول خورده
الان هم یه پسر 40 روزه دارم که دکتر اول رانیتیدین داد خوب نشد الان امپرازول و موتیلیوم رو براش شروع کرده
به دکتر گفتم زود نیست گفت نه بیشتر از این خودت و بچه رو عذاب نده
سلام مهربان جون من نی نی ندارم ولی اطلاعاتی در مورد این موضوع از یه دکتر توی تلوزیون شنیدم که علت بالا اوردن نوزاد اینه که نوزادو موقع شیر دادن افقی بغل میکنید و چون نوزاد هنوز دریچه سر معده اش هنوز اون قدرت لازمو نداره برای همین شیر رو برمیگردونه بنابراین باید هنگام شیر دادن به نوزادتون اونو کمی شیب دار بغل کنید که شیر داخل معده نتونه بالا بیاد .
خدا جون امسال دلمونو شاد کن وحاجتمو براورده.دوستان میشه یه صلوات برای رفع مشکلاتم بفرستید
2706