2410
2553
سلام من 34 هفته باردارم و هم خودم هم همسرم موقع تولد 4 کیلو به دنیا آمده ایم. دیروز که رفتم سونو گفتند نی نی کمی ریزه و اندازش یک هفته عقب تر از سنش هست. میخواستم بدونم از خانمهای عزیز کسی هست که در این مورد من رو راهنمایی کنه؟
سلام فرناز جون مواد پروتئینی خیلی میتونه تو وزن گرفتن نی نی کمک کنه البته به حرف دکترها هم زیاد اطمینان نکن دوست خودم 4 روز پیش نی نی نازشو صحیح و سالم بدنیا آورد با وزن 3 و نیم منتها دکترش گفته بود وزنش خیلی کمه و 2 هفته از سنش رشدش عقبتره .
دلم می خواد دوباره بچه بشم از رو حرسم بزنم کاسه بشقابهای خاله بازی رو بشکونم و فرار کنم برم تو خونمون خودمو بزنم به خواب. نمیدونید چه حالی میداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم
من شنیدم خواب و استراحت کافی و تغذیه مناسب که هم سبزیجات و میوه داشته باشه هم پروتئین کافی.میگن گوشت قرمز هم خوبه .فقط حتما پیاده روی هم داشته باش که یه وقت وزن خودت بالا نره و نی نی کوچولو بمونه.نمک هم اصلا نخور
2720
golam doctore man be man tanha chizi ke gofte aslan nakhoram ananase chon zane hamele be khon rizi miofte ye moghe nakhoriyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
ممنون از همه دوستانی که تا حالا راهنمایی کردند خلاصه گفته دوستان رو برای استفاده بهتر بقیه لیست میکنم:

1. مواد پروتئینی مثل انواع گوشت

2. کره و خامه ( این رو دکتر خودم هم توصیه کرد)

3.برنج . ماکارونی. نان

4. استفاده از روغن زیتون یا هسته انگور در غذای روزانه

5.خواب و استراحت کافی

6.میوه و سبزیجات

7.پیاده روی روزانه

8. نخوردن نمک

9.کمپوت آناناس ( که این یکی توسط پزشک برسین جان به شدت تکذیب شد).
2714
سارینا جان . خامه های طعم دار توی بازار موجوده مثل خامه عسلی- خامه خرما - خامه شکلاتی - خامه توت فرنگی که اگر بتونی مثل دسر بخوریشون خوبه.
خامه شکلاتی هم به دلیل داشتن کافئین زیاد نخوری بهتره.
عزیزم من همه ی این چیزها رو میخوردم مخصوصا شیرینی جات.ولی دکترم به من یه شیر خشک داد که میگفت تو ماههای اخر به افزایش وزن جنین خیلی کمک میکنه .اسمش لیدی میل بود .توی آب حل میکردم و میخوردم دو طعم وانیلی و توت فرنگی داره. پسرم توی هفته 39 چهار کیلو شد.درصورتیکه قبلا وزنش کم بود.
2706