2737
2734
دوستای خوبم لطفا برای انتخاب بیمارستان و دکترتون فقط به مطالب این سایت بسنده نکید، اینکاری بود که من کردم و واقعا پشیمونم
من چند ماهی هست که پیش دکتر شادانلو در بیمارستان تهران کلینیک سزارین کردم، در مورد دکتر بگم که اخلاقش خیلی خوبه و آرامش میده ولی کار سزارینش در مورد من که خیلی کار خاصی نبود، من یک ماه از شدت درد نمیتونستم راه برم در حالیکه خیلیها که پیش دکترای بی نام و نشان سزارین کردند بعد از چند روز حالشون کاملا خوب بوده... حالا این رو میزاریم به حساب اینکه بدن هر کسی یه جوری جواب میده اما از بیمارستان براتون بگم که به قصابی بیشتر شباهت داره تا بیمارستان،کادر پرستاری نوزاد که افتضاحه بجز یک خانم پرستاری بنام میر ریاحی که خدا خیرش بده بقیشون جلادانی کودک آزار بودندکه اگر بخوام از کاراشون با نوزادم طی 2 شبی که اونجا بود بگم باید کتاب بنویسم...علاوه بر این کادر بیمارستان یک مشت گدای پول هستند که مانند گرسنگان آفریقایی برای پول به تک تک افراد خانواده آویزان میشوند، شاید باور نکنید که تنها از همسر من 400 هزاتومان شیرینی گرفتند و افراد دیگرمثل پدرو مادر و خواهر و برادرو... هم جدا جدا
خلاصه من که بمیرم جنازم رو هم نمیبرم اونجا، خواهش میکنم بازم از مادرای دیگه تحقیق کنید البته نه اینترنتی بلکه رو در رو.
منم از تهران کلینیک راضی هستم من همین اردیبهشت 89 انجا بودم هم از دکترم اقای ابراهیمی هم از کادر پزشکی مخصوصا اقای امینی هم از پرستارا همه چیش خوبه خوبه راستی جلبه بدونینی مامانم مرا و برادرم را تو همین تهران کلینیک بدنیا اورده من 2 قلوهام تو 6 ماهگی مرده بودن رفتم اینجا الته طبیعی اوردمشون بیرون بعد برای اطمینان که چیزی نمونده منو بردن اتاق عمل و اقای امینی فوق العاده بود خیلی کم بیهوش شدم تا رحمم را کاملا تمیز کنن من خیلی راضی هستم تمیز و خوب بود امیدوارم که بتونم نوزاد بعدی خودم را که به امید خدا سالم و سلامت خواهد بود را دی این بیمارستان بدنیا بیاورم بالاخره همه بیمارستان هم میتونن برای یک عده بد باشن هم خوب این دلیل نمیشه که چون یکی ناراضیه یا یکه راضی بیمارستان خوب یا بد باشه اما من در کل راضی هستم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای راشین جون منم تعجب کردم!!! خیلی شدید جو دادی شما!منم پیش شادانلو سزارین کردم.پارسال بود.خیلی راضی بودم.دکتر شادانلو که دستش واقعاً طلاست متخصصین بیهوشی تهران کلینیک معروفن، اگر search کنی در اینترنت متوجه می شی عزیز...دکتر امینی متخصص بیهوشی اونجا همسر دکتر شادانلوست و واقعاً هم اخلاق بی نظیری داره هم کارش عالیه، نرسینگ هم خوب بود.
من سال ها خارج از ایران زندگی کردم، همسرم ایرانی نیست عزیزم واقعاً استانداردهای بیمارستان در حد بیمارستان های مثلاً اسپانیا بود که الان در اون زندگی می کنم.
من خیلی راضی بودم.بخصوص از دکترم.
حالا نظر هر شخصی محترمه ولی این شدت برخورد با قضیه به نظرم افراطیه!!!
2731
دوستان من قصد بارداری دارم تقریبا مطمئنم که دکتر شادانلو رو انتخاب میکنم ولی راشین جون 1 ذره ترس انداخت به دل من. میشه راهنماییم کنین؟ راستی هزینه بیمارستان با احتساب بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی چقدر میشه؟
من 30 بهمن 91 زایمان کردم با دکتر شادانلو خیلی خوب بود دکتربیهوشیم دکتر امینی بود کادر پرستاری عالیییییییییییییییییییی یعنی حتی یه اخم یا یه بی توجهی ندیدم شب دوم من کسی پیشم نموند ولی واقعا پرستارها بهم رسیدند و من احساس تنهایی نکردم کادر نوزادان عالییییییییی خیلی توجه میکردند ولی خوب من تا دو سه روز دردم زیاد بود بعدش خوب بودم و راه میرفتم درد که تا یه 10 روزی ادم داره
.Lilypie First Birthday tickers
2738
من از منشی دکتر باصر که توی اون بیمارستان هست سوال کردم گفت 6ونیم 7.حالا بیمارستان خوبیه.؟چون مادر م ...

پزشک منم دکتر باصر بود ... عاشقشم ... البته سال 94 هزینه بیمارستان من 3/5 شد و زایمان طبیعی یک روز بعد زایمان مرخص شدم . 

عزيزم تمام زندگيم براى توست، تمام وجودم مال توست، دوستت دارم بى نهايت و از خداوند براى داشتنت هميشه شكرگزارم.