2737
2739
سلام هلیا جان
یه مهد نزدیک بلوار هست توی جمالزاده نرسیده به بلوار (از پایین به بالا) بالاتر از نصرت کوچه دعوتی به اسم ماه پیشونی
البته قبلا تو خ نصرت بود و یه ساختمون قدیمی داشت ولی الان شنیدم یه ساختمون نوساز و تمیز اونجا گرفته و مهد خوبیه البته دختر من یک تا دو سالگی اونجا بود بعد جاشو عوض کردم چون به علت نامشخصی بیقراری میکرد ولی پسر همکارم نزدیک پنج ساله اونجاست و خیلی راضیه بهتره خودت یه سر بری ببینی شاید پسندیدی چون قبول مهد کاملا سلیقه ایست ولی در مورد اموزش میدونم کارشون خوبه
راستی نینیت چند وقتشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مریم جان و گل رز جان ممنونم میرم از نزدیک ببینم پسرم الان 16 ماهست
در مورد امکانات وشهریه مهد اطلاعاتی دارید ؟
البته مهد سامان به مانزدیکتره یه مهد هم تو خ کبکانیان هست کوچه اول مهد ترانه در مورد اون اطلاعاتی دارید؟

2731
salam mah pishoni ke kheyli eftezahe man nemidonam niniton chand vaghteshe
vali man raftam tahghigh eyn zendan bod otaghash
tarik o kasif
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
man khodam alan 2 roze pesaram ro mizaram mahd pone kenare daneshkade dam pezeshki
age bachat balaye 3 sal hast bezar mahdi ke to jamalzade balatar az bolvar keshavarze
khoda esmesh yadam nemiyad on mahde khobiye vali shir khar nadare
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
سلام دوستان امیدورام همگی همراه خانواده خوب خوب باشید
بسیار مطالب خوبی بود فقط چون زیاد بود کامل نتوانستم بخوانم
یک موضوع مهم در مورد مهد برای من پیش آمده که خیلی نیاز به کمک دارم
خواهش می کنم کسی تجربه دارد به من هم بگوید
پسر من یک ماه پیش شد دو سالش همین یک فرزند را دارم نوه اول درخانواده خودم در خانواده پدری نوه هست ولی چون پدر شوهر مادر شوهرم به رحمت خدا رفتن خیلی خیلی کم همدیگر را می بینیم یعنی پسرم ایلیا فقط بچه ها رو در حد پارک می بینه از همان 3ماهگی با همه احساس غریبی می کرد خیلی هم بدجور که خوب حالا بهتر شده ول باز هم... تا دوسالگی پیش مامانم بوده که خیلی هم دوستش دارن اما خوب مادرم خودش نیاز به مراقبت داره و ایلیا بسیار وابسته به مامانم تصمیم گرفتم از دوسالگیش بگذارم مهد چون شاغلم
خوب می دانستم اخت شدنش زمان می بره واز روز اول هم مهد فهمید. تا 2 هفته با او حتی درکلاس هم میرفتم با همکاری مهد ومامانم خوب خیلی هم استقبال می کرد جدا سازیش که شروع شد با 20 دقیقه تا حالا که شده 2 ساعت. خوب با مربیش هم جورشده و زود می رود پیشش البته با گریه .راستش از رفتار مهد خوشم آمده. ولی موضوع مهم این هست که از همان ابتدای جداسازی گاهی صبح ها دچار تهوع می شود دربدوورود به مهد. شاید 1 دقیقه هم طول نکشد و بعد هم راحت می شود.
خوب با جستجو در اینترنت خود مهد ودوستان ومشاور وپزشک فهمیدم ایلیا تنها این جور نیست.
وباید صبر کنم تا حل شود خواهش می کنم اگر تجربه ای پیشنهادی دارید مرا راهنمایی فرمایید.
2738
بسسلام دوستای گلم اگر اطلاعات بیشتری از مهد سامان دارید بیاد و مارا هم در جریان بگذارید مهد سامان روبروی خیابان محل کار منه و خیلی دوست دارم کسی تجربه ای در این خصوص داره بگه و به ماهم اطلاع بده
1.کارگاه خلاقیت مادر و کودک 4-3 سال.شنبه و دوشنبه ساعت 18-17 (نیم ساعت بازی رایگان)

2.کارگاه خلاقیت مادر و کودک 3-2 سال.یکشنبه و سه شنبه ساعت 17-16(نیم ساعت بازی رایگان)

3.سفال 4 سال به بالا .سه شنبه 20-19 (نیم ساعت بازی رایگان)
4.نقاشی7-4 سال شنبه 19-18 (نیم ساعت بازی رایگان)
5.ژیمناسیک .یکشنبه و سه شنبه ساعت 17-16 ( نیم ساعت بازی رایگان )

6- یوگای مادر و کودک چهارشنبه ساعت 20-19 ( نیم ساعت بازی رایگان )

باشگاه کودک تماشا 22374857

من یه سالی میشه که بچم رو مهد ماه پیشونی میبرم راضیم .از لحاظ اموزشی خیلی خوبه و خیلی با بچه ها کار میکنن .فضاشم بزرگه و خوبه مدیر مهد هم خوش برخورده و در کل من که چیز بدی ندیدم تو این مدت

سلام دوستان ، من تو این هفته چند تا مهد کودک برای ثبت نام دخترم سر زدم با مزه زمانی  بود همشون میگفتند ما3 ستاره ایم ولی شهریه های متفاوت میگفتند  برای همین یه سر رفتم بهزیستی واز آنها سئوا ل کردم برام جالب بود مرا راهنمایی کردند وگفتند در آن حوالی مهد ماه پیشونی تنها مهد 3 ستاره هست بقیه  2 ستاره اند .

من مهد ترنم زندگی دخترم می ره تو بلوار کشاورز کبکانیان کوچه همتی. شهریه اش ماهی هشتصد تومنه که باهات تا هفتصد هم راه می یاد. صبحونه و نهار هم دارن و زبان هم یاد بچه ها می دن. من خیلی ازش راضیم. شاید خیلی شیک و پیک نیست اما هم تمیزه هم غذاهاش سالمه و از همه مهمتر مهمتر رفتار مربیا با بچه های مهد خیلی خیلی خوبه. آموزش هاشون هم خوبه به نظرم. یه سر بزن بد نیست

سلام دوستان ، من تو این هفته چند تا مهد کودک برای ثبت نام دخترم سر زدم با مزه زمانی  بود همشون ...

سلام. من دخترم مهد ترنم زندگی می ره و امسال برگ بهزیستی رو نشونم دادن برای شهریه و سه ستاره بود. یعنی با این صحبت شما آیا جعل مدرک کردن؟؟؟ البته من از مهد خیلی راضیم و به نظرم خیلی آموزش های خوبی داره

2706