2703
2553
آدم غمباد میگیره میاد اینجا............

سووووووووووووت و کوووووووووووووور..........

پژواک صدامو دارم می شنوم! کسییییییییییییییی نیییییییییییس ؟!

پانی جون اینم همون کوکیز فرانسوی هندونه من :

آپلود عکس

آپلود عکس

از کانفتی کاپ کیکم یادم رفت عکس بگیرم..... آهان هنوز دو تا تو یخچال دارم!
به به نگار خانوم چه کردی خواهر آدمو حوس میندازی خسته نباشی گلم

سمیرا جونم ممنون عزیزم شما لطف داری همچین عاااااااااااالیم نیست خواهر دل خوش کنیه بوووووووووووووس

پانی جوووووووووووووووووووونم قرررررربونت برم نبینم دپرس بشی خواهر تو همیشه منو آروم میکردی حالا خودت دم از دپرسی میزنی عزیزم درد کمر که یه چیز عاددی شده تقریبا اپیدمی شده تو که میدونی وعیت منم چندان مناسب نیست تازه من تازگی به زانوهام زده پس ببین من پیرتر شدم هههههههههههههههه
آب درمانی همه میگن عااااااااااااااالیه عزیزم حتما برو (یکی نیست به خودم بگه هر جا دکتر رفتم اول آب درمانی رو برام واجب کردن اما من یه بارم نرفتم )
پانی جونم قربون مهربونیات برم خواهر انشاله که خدا به دلت گوش میده و صلاحمونو جور میکنه منم یه جورایی مطئنم که میایم اما کی با خداس
تو لطف داری گلم نگو ماهر فکر میکنم حالا خیییییییییییلی بلدم (هههههههههههههه)
در مورد عکسام ممنون گلم منم خییییییییییییلی دلم برای تو و بهداد عسلم تنگیده ایشاله اوایل بهمن یه سری میایم تهران ایندفه دیگه سعی میکنم حتما بیام ببینمت بوووووووووووووووس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگار جونم منم اول از خدا صلاحمونو برام جور کنه
برای عکس هم عزیزم شما صاحب اختیاری خواهر اشکالی نداره برای موهای ایلیا هم من هیچ وقت کار خاصی رو موهاش نکردم مدلش همینجور بود از اول شما لطف داری گلم چشات خوشگل میبینه تو هم پسر گلتو ببوس
2720
اینم کیک شب یلدا که درستیدم و بردم خونه مامان شوشو

آپلود عکس , آپلود رایگان
آپلود عکس , آپلود رایگان

ایلیا آماده رفتن خونه مامانیش برای مهمونی شب یلدا:
آپلود عکس , آپلود رایگان
آپلود عکس , آپلود رایگان

ایلیا و سومین شب یلداش
آپلود عکس , آپلود رایگان

اینم عکس یادگاری سه تایی سومین شب یلدای شیرینی زندگیمون
آپلود عکس , آپلود رایگان
سلام بچه ها منو ببخشید...من خیلی تنبل شدم البته اعصابمم خرده
حوصله ندارم اصلا...مبین خیلی بهم وابسته شده همش دنبالمه پیش کسی نمیموته حتی چندلحظه تنهایی
خانه بازی نمیموته گریه میکنه اونجام بخواد بازی کنه الا باید کنارش باشم تا بازی کنه...قبلنا شب میهوابید تو
تختش الان میاد تو تخت کنارمن دستم میگیره تو بغلم خوابش ببره بلندش کنم بذارنش تو تخته خودش
خوب ادم خسته میشه هنوز خودش تنهایی غذا نمیخوره حتما باید قاشق کنم دهنش خیلی بدغذا کم اشتها شده
خیلی اذیت میکنه عصبی میشه پرت میکنه ابخدا بریدم دیگه حتما میگید اقتضای سنشه بابا مردم که گفتن مال سنشه
2714
آفرین به رویا خانم و نگار خانم کدبانو،کاراتون عالییییی بود

نگار جون شما که هم ام اند ام کوکیز رو درست کردی و هم کوکیز فرانسوی،به نظرت کدومش بهتره از لحاظ بافت و طعم؟برای یه مهمونی که دعوتیم میخوام درست کنم ببرم،فکر کنم روی کوکیز فرانسوی هم بشه اسمارتیز گذاشت یا میشه با شکلات آب کرده سفید و قهوه ای تزیینش کرد،به نظرت خوب میشه؟
نگین جون این وابستگی مبین به تو دقیقاً مثل وابستگی سارا به پدرش میمونه،واقعاً حق داری کلافه بشی،آدم احتیاج داره یه وقتی هم برای خودش بذاره ولی مطمئن باش یه دوره ای داره و از سرش میفته
سارا هم بعضی وقتا که عصبانی میشه چیز پرت میکنه،تازه یه وقتایی هم ما رو مورد مرحمت قرار میده و میزنه
به به ... رویا دوست دارم شیرجه برم تو کیکت !! مامان خوشگل و هنرمند !

بچه ها شاید این سایتو دیده باشین ... من خیلی دوسش دارم و خیلی از چیزا رو درست کردم :http://hanichef.blogfa.com/
http://www.womenshealthmag.com/
نگار جون عکسا مال امساله اما این مامان دور از جون شما گیییییییییییییج ایلیا اشتباه حساب کرده الان میرم درستش میکنم
ضمنا ممنون از تعریفت دستورشم حتما میذارم براتون سر فرصت
2706