2726
سلام
من تصمیم شب یلدا م رو اعلام می کنم:
بستنی با رنگ های هندوانه برای اطلاعات بیشتر به سایت شف طیبه مراجعه کنید
بعدش یک تزیین برای میوه ها به صورت چوبی ....و
اگر شام جایی نباشیم یک شام ساده مثل ماهی ....
با تشکر از خودم :)
...........................................................................................................................................
خانوم های مادر اینقدر به اخلاق نی نی ها گیر ندید ... به خدا یکمی بیایید عقب تر و بهشون نگاه کنید / دعا کنید سالم هستند و سلامت و ....
من خیلی وقته این کار رو انجام می دهم/ به خودم میگم یاد قدیم و عروسک بازی بخیر ..... اوون موقع عروسکم هیچ عکس العملی نداشت ولی الان نی نی داره بزرگ تر میشه / رزوهای خوبی داره می گذرونه و اینکه هیچ وقت این ساعت ها بر نمی گردن .......
..................................................................................................................................
در مورد استفاده از مولتی ویتایمن بنویسید / هنوز به نی نی ها می دید...؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملی جونم مرسی. از اینکه گفتی ساینا رو بدون پوشک نخوابونم چون هنوز زوده واسش انگار دلمو آروم کردی.. خیالم راحت شد آخه همش فکر می کردم داره دیر میشه..
راستی بچه ها ساینا که 20 دندونش کامله اما چه جوری میشه ببریم دندون پزشک آخه؟؟!!!!! مگه میشه زیر دست دکتر آروم بشینند؟! واسه همون فلورایدتراپی که گفتین...
2728
سمیرا جون خیلی خوشحال شدم که سارا جون خوب شده دیشب هم تا صبح خوابتونو میدیدم.

سمانه جون اتفاقا منم موندم که این فسقلیها چه جوری میشنن تو دندونپزشکی.
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن.
سمانه خودتو نگران نکن اصلن. بچه ها متفاوتن. اگه کسی هم بهت گیر داد کلن از این گوش بشنو و از اون گوش به در کن!
بهتر از اینه که خود بچه استرس بگیره!

مرجان ببین سنایی یک طرفه س از زیر پل کریمخان به سمت شمال. کلن از دو سوم آخر خیابون سنایی بیشتر لباس و کفش بچه گونه س. این فروشگاه هایی هم که سمیرا میگه همون اوائل شروع مغازه هان. من همیشه کل خیابونو که خیلی هم طولانی نیست پیاده میرم و همه شونو نگاه میندازم. اما به غیر حراج خیلی کم پیش میاد خرید کنم. مگه اینکه خیلی ضروری باشه.
تو حراجاشم هرچی که ببینم به دردبخوره برای هر سنش که باشه میخرم .. مثلن سالای قبل کلی بادی تایلندی و جنس عالی خریدم ماکسیمم 12 تومن! الان که عمرن این قیمتا پیدا شه! این زمستون اصلن براش بادی نخریدم چندتا داشت دیگه.
به مغازه هاشم شماره بدی وقتای حراجشون اس ام اس میدن.
مرجان جون همونطور که ملی گفت سنایی از کریم خان شروع میشه به سمت شمال و اوایلش هم مغازه ای نیست ولی از نیمه به بعد شروع میشه و از همونجا هم چند تا کفش فروشی تو دو سمت خیابون هست تا بالا،اون دو تا مغازه ای که من برای سارا کفش میخرم بالاتره و به سمت بالا که میری دست راستت میشه و از هر مغازه ای هم بپرسی نشونت میدن،معروفه،مغازه هاش هم دو طبقه س و طبقه پایینشون کفش دارن،طبقه بالا هم یکیشون کلاً لباس داره و یکیشون هم ویترین کفشاشه و داخل مغازه که برید طبقه پایین هم لباس داره و هم کفش.من یه سری از لباسای سارا رو هم از اونا میخرم،جنساشون خیلی خوبه.اتفاقاً ما هم یه روز باید بریم،یکی دوتا بلوز و شلوار خیلی ضخیم برای سارا میخوام
2706